Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625314 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #630 -: Юни 12, 2014, 09:42:48 pm »
Може.  :012:

Веднъж, в разгара на тези събития, сънувах шантав сън с Медведев и Яценюк. Та може и съня с Кремъла да съм го хванала от Акашата, ако се приеме, че съм част от този егрегор.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Сънувах...
« Отговор #631 -: Юни 12, 2014, 11:06:54 pm »
Сънувах главата ми да пада от раменете и да се търкулва надолу по обрасъл с храсталаци склон .Като че ли бях изненадан,но никакво желание да я гоня или потърся,като че изобщо не ми трябваше .Забелязах че запомням само сънища ,когато дишането ми се промени 2 сек.вдишване,2 сек. издишване без паузи,подобно на Кусмаулово дишане,но не чак толкова шумно ,доста характерно е,така разбирам че сънят е по специален .

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #632 -: Юни 12, 2014, 11:33:52 pm »
Сънувах главата ми да пада от раменете и да се търкулва надолу по обрасъл с храсталаци склон .Като че ли бях изненадан,но никакво желание да я гоня или потърся,като че изобщо не ми трябваше .Забелязах че запомням само сънища ,когато дишането ми се промени 2 сек.вдишване,2 сек. издишване без паузи,подобно на Кусмаулово дишане,но не чак толкова шумно ,доста характерно е,така разбирам че сънят е по специален .
Не те знам на колко години си, но да не си "изгубиш" главата/ума по някого? :)
По- сериозното тълкуване е, че трябва да премисляш нещата. Да си по- пунктуален.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Сънувах...
« Отговор #633 -: Юни 12, 2014, 11:56:39 pm »
На 45 г съм,Сатурн в знака на Луната,Хирон на Асц.-едва ли ще загубя главата си по някого,по скоро отказване от разсъждения,мисли,логика,контрол,усещам ще имам интуитивни ,спонтанни реакции ,имам усещане че знам,без да мисля ,главата не ми трябва .Потърсих астрологично обяснение за този странен сън-оказа се Уран транзитен в момента е в 1дом ,интерсептиран овен,опозиция на нат.Меркурий на 16,10 везни .
« Последна редакция: Юни 13, 2014, 09:01:57 am от Oposit »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #634 -: Юни 14, 2014, 11:14:48 am »
A, храсталаците, как си ги тълкуваш?

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #635 -: Юни 14, 2014, 11:31:20 am »
А така, отдавна не съм писала тук, но вчера петък 13-ти, пълнолуние и през ноща сънувах интересен сън:

Бях на друга планета и там жителите обикновени хора. Говорих с тях на английски, но като си мърморех под носа говорех на български. Един от местните ме чу и проговори на Бг и каза, че техният език е Бг, но официално говорели на английски. Някак много се зарадвах на факта, че открих на друга планета хора, които говорят на Бг.

Идея си нямам как да го тълкувам това  ???, но факт е, че мразя да говоря на чужди езици, не че и мога де, но на сън владея перфектно английски, руски и латински  :012:.
« Последна редакция: Юни 14, 2014, 11:38:55 am от Вещичка »
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Сънувах...
« Отговор #636 -: Юни 14, 2014, 11:41:20 am »
Uran,за мен храсталака е по второстепенен нюанс,може и да е паднала но все пак това е главата ми,храсталака омекотява падането и търкалянето,ако беше гола скала склона нюанса щеше да бъде ненужно за случая садо-мазо.Главното чувство беше че главата ми пада,но това не ми прави впечатление . :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #637 -: Юни 14, 2014, 11:59:22 am »
А така, отдавна не съм писала тук, но вчера петък 13-ти, пълнолуние и през ноща сънувах интересен сън:

Бях на друга планета и там жителите обикновени хора. Говорих с тях на английски, но като си мърморех под носа говорех на български. Един от местните ме чу и проговори на Бг и каза, че техният език е Бг, но официално говорели на английски. Някак много се зарадвах на факта, че открих на друга планета хора, които говорят на Бг.

Идея си нямам как да го тълкувам това  ???, но факт е, че мразя да говоря на чужди езици, не че и мога де, но на сън владея перфектно английски, руски и латински  :012:.
Социален сън. :)
Ще намериш общ език с хора, към които си била предубедена.

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #638 -: Юни 14, 2014, 12:12:16 pm »
Аз тая вечер помня, че сънувах четка за зъби.В горната част беше като детска, но надолу беше като четка за големи и поради това, беше много несъразмерна. Доста по-подредени й бяха влакната от на моите по принцип, само едно й беше щръкнало настрани и аз много го загледах.  :012:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #639 -: Юни 14, 2014, 12:31:29 pm »
Сънят ми тази вечер беше изпълнен с много адреналин-пистолети,убийства и последното,което запомних-катеренето по скали.(а имам страх от високото) :-X
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Сънувах...
« Отговор #640 -: Юни 14, 2014, 09:49:25 pm »
Аз пък преди няколко дена сънувах, че съм на морското дъно с една позната и какво да видим там, разни пръстени от злато,  малки златни яйца големи около 1 см, бях радостна като малко дете намерило съкровище. Започнахме да ги събираме, ама скришно да не ни види никой. После решихме да потърсим малко по-встрани и изведнъж се озовах в няаква стая с вода на пода до колената, имаше нещо като аквариуми във водата, но аз се бях качила не нещо не си спомням какво беше. И така свърши съня. Обаче най-голямо впечатление ми направиха златните яйца  :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Сънувах...
« Отговор #641 -: Юни 14, 2014, 10:14:33 pm »
Сънувах,че куриерска фирма ми носи огрооомен пакет с розова панделка и картичка с поздрав за РД.Отворих го и беше пълен с релефна тоалетна хартия със щампи на Янецок ли е Янецук ли е с ексфолиант.Ядосах се,защото си бях поръчала антицелулитен пластир,хванах някво тежко гюле и размазах куриера.И се  събудих. ;D

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #642 -: Юни 14, 2014, 10:16:26 pm »
Аз тая вечер помня, че сънувах четка за зъби.В горната част беше като детска, но надолу беше като четка за големи и поради това, беше много несъразмерна. Доста по-подредени й бяха влакната от на моите по принцип, само едно й беше щръкнало настрани и аз много го загледах.  :012:
Метморфози. В стадий каквида или пашкул, но все още не- пеперуда.:) На границата на истинското съзряване- почерпано от живия живот/опит. Ще трябва да се справяш със собствените си и чужди щръкнали влакна. Заглеждай се повече в собствените, за да разбираш правилно чуждите. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #643 -: Юни 14, 2014, 10:19:03 pm »
Сънят ми тази вечер беше изпълнен с много адреналин-пистолети,убийства и последното,което запомних-катеренето по скали.(а имам страх от високото) :-X
Внимавай с думите. Контролирай емоциите си, за да не се налага да катериш скалите на трудните взаимоотношения. :)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #644 -: Юни 14, 2014, 10:20:13 pm »
Метморфози. В стадий каквида или пашкул, но все още не- пеперуда.:) На границата на истинското съзряване- почерпано от живия живот/опит. Ще трябва да се справяш със собствените си и чужди щръкнали влакна. Заглеждай се повече в собствените, за да разбираш правилно чуждите. :)

Благодаря, Уран, наистина, че се задава един период, поне аз така усещам, в който ще трябва повече действие, практика, досега съм малко на "теория".  :) Вече първите белези са започнали.  :)