Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625172 пъти)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #735 -: Юли 05, 2014, 09:58:18 pm »
Едното тълуване е- да се пазиш от евентуални загуби.
Второто- разглежда магазина като банка с възможности/познания, от която имаш възможност да черпиш многократно и която си има цена- не само финансова. Време, усилия, повтаряемост. :)
Сънят е свързан със страховете/плановете ти за реализация.

Благодаря, Уран, може би е второто тълкуване. Преди сън нещо се бях зачела за позицията на натален Плутон и се замислих и за моята конкретно. Нали казват, че е концентрирана сила, голям вътрешен ресурс, но често кофти проециран като желание за власт над другите хора, когато имаме някакви страхове от старото, което непременно трябва да умре. Та нещо не се сетих за третодомните си страхове, което да е толкова важно, явно сънят се е опитал да ми подскаже нещо.  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #736 -: Юли 08, 2014, 04:11:13 am »
Аз сънувах, че отивам до някакъв магазин - намира се близо до нас, но от детството ми е затворен. Та отивам един път, купувам някакъв крем. После се върнах още един път, разлгеждах, после още един път и още един път, много пъти наистина не мога да ги преброя.  :012: :012: :012: И накрая отивам в магазина с племенницата ми и се навеждам на някакъв рафт и там имаше книги - и гледам някаква книга за чакрите с твърди корици и струва 35 лева, имаше два екземпляра от нея и аз избирах между двата, кой да си купя, че единия май беше залят с нещо. Купих и някакво списание на племенницата ми за 5 лева с някви кончета на него с огнени гриви ...
А аз те сънувах на 6-ти сутринта. Дано не ти капе пак тавана както последния път, в който те сънувах.  :012:

И все пак купи ли си книга за чакрите онзи ден?  :012:
« Последна редакция: Юли 08, 2014, 04:13:29 am от AzaZaeL »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #737 -: Юли 08, 2014, 04:15:19 pm »
Сънувах,че косата ми е наситено червена в предната част от главата ми ,а останалата -гарваново-черна и силно изправена . ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #738 -: Юли 08, 2014, 08:18:08 pm »
рени , преди месеци сънувах, че косата ми е цвят близък до виолетоволилав.
но не беше изцяло,а  да речем половината дължина моя си цвят,я от корените лила ...

ми да ти кажа не ,че нещо се промени,но някои ''фантастики'' се засилиха в онзи момент...

та твоята червена... понеже не познавам символа на цветовете,ще ползвам на К.Димитрова ,какво е написала в книгата  за таро , за този цвят
-цветът на енергията,инициативата,активността,властта,могъществото,мъжкия цвят-марс. отговаря на единицата,защото е първия цвят от спектъра. числото на силата пред която няма прегради...
какво да ти допиша-важен период е настъпил
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #739 -: Юли 09, 2014, 12:09:14 am »
Синие,благодаря ти за тълкуването . :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #740 -: Юли 09, 2014, 12:22:30 am »
А аз те сънувах на 6-ти сутринта. Дано не ти капе пак тавана както последния път, в който те сънувах.  :012:

И все пак купи ли си книга за чакрите онзи ден?  :012:

Хахахха интересното е, че да, купих си, но беше 25 лева.  :012: :012: :012: И понеже бяхме с бест-френдката вика, че било много пари това, шокирана.  :012: :012: Тя чете световна класика, аз окултна литература - принципно това са най-евтините книги и 25 наистина са си много, но книжката си струва  всяка стотинка, поне от прегледа и четенето, което досега направих!  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #741 -: Юли 09, 2014, 04:41:18 pm »
Тая нощ сънувах човек без ръка!  :-\ И то беше близък роднина. Докторите му казали, че е желателно да му се ампотира ръката след като бил душен с въже, в което имало пирон!  :91: :012:

Писнало ми е от тия извратени работи... Без крак, глава, ръце ... даже веднъж без челюст сънувах човек ....  :043:
Дали това е знак, че някой ми се ядосва като сънувам подобни неща ... ?  :017:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #742 -: Юли 10, 2014, 08:09:26 am »
Дали това е знак, че някой ми се ядосва като сънувам подобни неща ... ?  :017:
просто смени дилъра, а най-добре да спреш хачетата  :012: :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #743 -: Юли 10, 2014, 03:31:30 pm »
просто смени дилъра, а най-добре да спреш хачетата  :012: :012:
Няма оправия моето!  :85: От малък си ги сънувам тия неща. У12 Марс в овен в 12 дом правещ квадратура с Нептун.
Вчера загуби пари, защото заложих за Холандия.  :012: Мисля си, че това означава отрязаната ръка.  :043:
« Последна редакция: Юли 10, 2014, 03:33:32 pm от AzaZaeL »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #744 -: Юли 10, 2014, 07:43:38 pm »
При мен не е от хапчетата .. главата си ми е шантава. ;D

Иначе аз като не си изкарвам сам парите и 5 лева са си много за мен... ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #745 -: Юли 10, 2014, 08:16:45 pm »
Иначе аз като не си изкарвам сам парите и 5 лева са си много за мен... ;D
Пет лева са си пет лева! И не само за теб :012:
В събота и неделя повече, за по сигурно пускай и за двата отбора, пък който спечели ще си все на далавера  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #746 -: Юли 10, 2014, 09:57:58 pm »
Пет лева са си пет лева! И не само за теб :012:
В събота и неделя повече, за по сигурно пускай и за двата отбора, пък който спечели ще си все на далавера  :)
Ще видя какво ще залагам. Утре ще погледна картите за двата мача. Може и да ме е шубе да залагам, че нещо е голям карък при мен тия дни.  :012: Аз хубаво ако заложа за 2-та отбора, но ако стане така, че мачовете на завършат равни ...  :lol_hitting: Винаги си има доза риск със залозите. Май ще се отказвам.  :012:

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #747 -: Юли 11, 2014, 10:26:35 am »
Сънувах апокалипсис  ::). Бях със семейството ми на някакъв плаж, когато цялата земя се разтресе от мощно земетресение. Спомням си, че легнахме върху пясъка, защото не можехме да запазим равновесие. След това някой се развика, че идва цунами и хукнахме към един хълм. Тъкмо успяхме да се доберем до възвишението, когато водата заля равнините. Всичко под нас беше потопено. След това Слънцето се скри и настана страшен студ. Аз тръгнах да търся някакви листа / клонки, с които да покрия сина ми, за да го предпазя от измръзване. Казах му да се зарови в пясъка, за да се стопли  :o
Събудих се посред нощ и беше задушно в стаята, не разбирам, откъде този студ в съня ми  ::)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #748 -: Юли 11, 2014, 02:23:36 pm »
Танче,виж си транзитите на Уран и Плутон или на Г8 и Г11 в картата.Аз съм сънувала земетресения и след това са се случвали абсолютни обрати в живота ми(Моят У8 е Уран).И в края на краищата ние можем да контролираме нещата защото ние взимаме решението за действие или бездействие.
Интересно, всичко което посочваш е така - Плутон У8 е съвпад с наталния Юпитер на К11. Сатурн У11 транзитира в 8-ми и скоро ще аспектира опозицията Слънце / Марс. Уран е в 1-ви в сходящ куинконкс с Марс.
Значи самият сън е предупреждение за някакъв житейски катаклизъм / по Уран, Плутон /  ::). То понякога тия неща са нужни, за да се отърсим от старото.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #749 -: Юли 11, 2014, 02:24:51 pm »
Преди няколко години сънувах,че съм капитан на кораб.Бях в ужасна морска буря с огромни вълни,гръмотевици и светкавици.И изведнъж се показа тя-най-огромната,чудовищна вълна.Държах здраво руля и насочих кораба право към нея,за да я изкача.Бях едновременно на руля и виждах всичко от високо.Бях изкачила 2/3 от вълната,а като погледнах нагоре се издигаше почти планина от вода,която заплашваше да ни захлупи.Извиках и се събудих с разхлопано сърце. :012:
Какво се случи после в реалността  :)?
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама