Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646075 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Сънувах...
« Отговор #930 -: Август 21, 2014, 08:28:18 pm »
Твоите сънища, Теодор, са видения
Тя и Лили често е така, но по определени теми (поне така съм забелязала)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #931 -: Август 21, 2014, 08:38:46 pm »
По принцип много котки да сънуваш може и да е за неприятности - за някои.
При мен такива сънища винаги носят удоволствие, радост - особено когато сънувам приплод и много малки котета, изпадам в еуфория. Може би донякъде наистина има значение какво означава даден символ за теб, с какво го свързваш.

Не знам дали са видения, но напоследък, откакто прогресивната Луна е в Скорпион, цялото ми минало отново преминава през съниищата, като на запис. Хора, ситуации, забравени чувства и усещания... Общо взето нищо ново напоследък не сънувам, сънищата са изцяло свързани с миналото, няма нищо и от настоящето. Има и повтарящи се сънища - те са извън времето и са свързани с нещо, от което все още не съм успяла да се отърся.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #932 -: Август 21, 2014, 09:03:39 pm »
Твоите сънища, Теодор, са видения
:017: да, така се получава при мен понякога. :)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #933 -: Август 21, 2014, 09:11:38 pm »
По принцип много котки да сънуваш може и да е за неприятности - за някои.
При мен такива сънища винаги носят удоволствие, радост - особено когато сънувам приплод и много малки котета, изпадам в еуфория. Може би донякъде наистина има значение какво означава даден символ за теб, с какво го свързваш.

ЛилитУ,

ти си пристрастна и я ми кажи като профи какво означава като мънинко мъжко коте се качи да спи отгоре ти и се напикае върху тебе?  :57:

Една приятелка прибра едно диване от улицата и снощи докато го гушкала и то се напикало отгоре и, но е продължило да си лежи в локвичката докато не се усетила и не го напляскала по задника...  :043: :043: :043:

Това не е типичното котешко препикаване на територия нали?
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #934 -: Август 21, 2014, 09:28:18 pm »
Това не е типичното котешко препикаване на територия нали?

Докато са малки, не маркират, вероятно е било непроизволно.

А и като му погъделичкаш атрибутите, го прави - малките се напишкват така, някакъв рефлекс се получава. Но се съмнявам приятелката да го е барала там.  ;D

А по-възрастните мъжки започват да маркират, особено ако има повече от едно мъжко на едно място, както е при мен. Страшна ревност, страшна борба. Мен са ме припикавали няколко пъти или лаптопа, до който стоя.  Едното ме издебва, докато пиша нещо на компютъра, застава зад гърба ми, вдига опашка и ме маркира.  :012:



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #935 -: Август 21, 2014, 09:34:04 pm »
Ааааа ясно. Тенк ю, бейби  :08:. Моят какаванин е на 5 години вече и никога до сега не е препикавал у дома. Само дето ми акаше в саксиите, но след като покрих отгоре върху пръста с чакъл и вече не може гадината мръсна  :57:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #936 -: Август 21, 2014, 09:45:15 pm »
Аз тази вечер сънувах, че говоря с майка ми, седнали сме на една маса. Беше сесийно време, а тя ми казваше, че нищо не съм бутнала още да уча - имаше още време докато изпитите ми започнат, но ... и аз си мислех колко ми е писнало и как сега поне веднъж ще се възползвам някои изпити да си ги взема на втора дата, а не да си давам зор.  :012: :012: :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #937 -: Август 21, 2014, 09:47:12 pm »
Моите започнаха да маркират, когато се зароди мъжка конкуренция сред тях. Има един, който вероятно претендира за доминиращ мъжкар - само той го прави, другите не смеят. При мъжките котараци е така - мъжкият, който маркира територията, оспорва авторитета на останалите. Те затова двете ми по-големи мъжки сега не спират да се бият и да съскат един срещу друг.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #938 -: Август 23, 2014, 01:36:44 pm »
Събудих се с този сън-забравила съм нещо в къщи, търся на бюрото, там има някакви джаджи, тип нови технологии от бъдещето. Изведнъж усещам, че ме е обгърнал някакъв едър мъж с жълта блуза. Узнавам в съня, че ми е преподавател, аз съм негова студентка. Става ми неприятно, това е опит за изнудване. В същото време знам, че човекът е едър, почтен и интелигентен. Питам се как съм се набутала в ситуацията. Някак знам, че той не прави така, но сега...тук се събудих, за да не разбера. :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #939 -: Август 24, 2014, 05:21:35 pm »
Две малки змии в краката ми, успях да ги сритам, избягаха.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #940 -: Август 25, 2014, 08:49:41 am »
много сънувах тая нощ, даже сънувах веско как се смее , хаха

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #941 -: Август 25, 2014, 09:07:29 am »
Смехът май не е много на добре


И аз цяла нощ глупости сънувам, будих се сто пъти и толкова ставах да ям :)

В моя сън пък участваше Папи :012: Сънувам, че отивам на изпит и само нервнича, защото са ми се обадили в последният момент да ходя, искам да се обадя на Папи докато пътувам да ме успокоява, ама си поглеждам часовника, показваше 8 часа и реших, че не мога да и се обадя толкова рано. Стигнах на изпита и толкова ми беше притеснено, че се събудих, а преди това ми се счупи химикалката и нямах резервна.


Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #942 -: Август 25, 2014, 11:51:51 am »
Сънувах, че съм в някакъв самолет, който падна в Арктическия океан   :017:. Трябваше бързо да излезем от самолета, преди да е потънал и да плуваме в ледените води, докато стигнем до брега. Някой повтаряше - "16 оцеляхме, 17 се удавиха  ::)". После се добрахме до някаква база, където ни приютиха, имаше много кучета - най-различни на вид. Тогава някой каза - "ти трябва да станеш детска учителка тук, за да събереш пари, за да се върнеш у дома." Аз се възпротивих, че не знам езика, но ме помъкнаха към местното училище.
Много объркан сън  :017:.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #943 -: Август 25, 2014, 12:10:15 pm »
Смехът май не е много на добре


Дай да си доразкажа съня, че не успях сутринта да дам подробности. Значи бях на някакъв курс и 4-5 души общо да сме били. Обстановката беше някак загадъчна - все едно нещо окултно ни преподаваха. А ролята на Веско беше, че се подиграваше на един от участниците в курса ама той не беше в стаята, не знам как му се е подигравал, но някак получих тази информация.  :72:   :57:
 

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #944 -: Август 27, 2014, 05:00:33 pm »
И на Таня, и на Теодор сънищата все по Уран- самолет, катастрофа, група по окултни занимания...
Проверете си транзитите, имат ли връзка с Уран/водолей/11дом