Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646257 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #975 -: Септември 01, 2014, 09:05:35 pm »
Сънувах датата 11.07. ; маса ,около нея сме седнали аз ,майка ми , The_One  ,една жена ,която познавам,но не помня и друга , заоблена с къса червеникаво-рижа коса    ,която сякаш се чувства гузна пред мен и е с гръб ,но разговаря с майка ми като много добри познати ,и изведнъж The_One заявява,че тази жена е гледачка и сестра на Илия Павлов .... :57:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #976 -: Септември 01, 2014, 09:22:22 pm »
А аз тази нощ отново сънувах символичен сън - сбогуване с детството, поемане на собствен път и отговорности в живота...

Отново сънувах, че съм в моята стая от детството, но изведнъж тя сякаш се преобрази и се превърна в апартамента, който сега обитавам. Посегнах да изляза навън и излязох направо през прозореца, озовах се в някаква градина и отвън ми се стори, че съм пред бяла къща с прозорци. През стъклото успях да видя, че вътре са баба и дядо, стана ми тъжно и исках отново да вляза вътре, да се върна при тях. Вътре с тях видях друго момиче - "другата мен", т.е. каквато бях в детството, а отвън стоях сегашната аз. Започнах да обикалям около къщата като миндова кучка  ;D, търсейки начин отново да вляза вътре при тях, но прозорците бяха затворени, на едно място дори видях кепенци. Виках ги, чуках по прозорците - не ме чуваха и не ме виждаха... Стана ми тъжно, подхлъзнах се, паднах и се озовах в локва с кал. Изправих се, но цялата бях изцапана с тази кал... това е училището на живота за порасналото малко момиче от бялата къщичка.  :(

После сънувах друг сън, още по-неприятен - трябваше да ходя на зъбар да ми вади абсолютно здрави бели зъби, които незнайно защо започнаха да се клатят. Чувствах се много гадно.

Единственото приятно нещо в снощните сънища беше, че по едно време усетих, че летя.






Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #977 -: Септември 01, 2014, 10:17:31 pm »
Ти си разбрала посланието на подсъзнанието си, Лили. Чувстваш се сама и неподкрепена.
Относно зъбите- има няколко тълкувания. По- неангажиращото е- загуба на сексуална енергия (не форевър) :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #978 -: Септември 01, 2014, 10:21:25 pm »
Ти си разбрала посланието на подсъзнанието си, Лили. Чувстваш се сама и неподкрепена.

Така е, права си.

Но мисля, че този път има някакъв прогрес - обикновено в повтарящите се сънища с детската стая стоя вътре и гледам през прозореца, който или не се затваря и нахлува студен вятър, или дограмата вече е овехтяла и има нужда от подмяна - в съня го осъзнавам - трябва някаква замяна/промяна. Но досега не се е случвало да изляза, да се покажа навън. Тази нощ за пръв път изпълзях навън, но се озовах в локва с кал - каква ирония!  ;D

А прозорецът, ако говорим на символен език, не е ли нашата връзка с външния свят? А може да се свързва и със светогледа, защо пък не?  :)



« Последна редакция: Септември 01, 2014, 10:24:46 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #979 -: Септември 01, 2014, 10:38:06 pm »
Прозорец-ът може да бъде възможности, светоглед, връзката ни със света (на ниво възприятия).
Виж го и в трите контекста, които, като значения/послания, се преливат едно в друго.
Замисли се и дали проявяваш, доколкото е възможно, обективност. Казвам доколкото е възможно защото винаги е субективно освен ако не стъпва на предварително зададени критерии, които също са определени от субект/и.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #980 -: Септември 01, 2014, 10:51:45 pm »
Спрямо някои минали опитности, от по-травматичните, все още не мога да бъда достатъчно обективна. Твърде силна е емоцията и болката все още.

А иначе, доколкото е възможно, се старая да бъда обективна относно сегашното си положение и реалните възможности при тези обстоятелства. Дори сега ми се дава възможност да реализирам една отдавнашна мечта (вече престанала да бъде мечта поради изтекла давност и поредица разочарования в тази насока), а аз гледам твърде прагматично и критично, не искам да залагам на празни надежди и въздушни кули. Първо искам да видя има ли здрава основа за надграждане, за да преценя перспективата. Повече не ми се работи на празни обороти, а и като цяло повече не желая да се хабя за нещо, което няма стойност и няма бъдеще.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #981 -: Септември 02, 2014, 11:14:41 am »
Сънувах, че някакви отровни насекоми ме нападат. Ако ме ухапят става много лошо, та бях се вкарал във филм и започвах да ги убивам. Бяха се настанили в стаята ми и аз едно по едно ги убивах. ;D Имаше едно огрооомно и черно - като паяк ама лети. :D Аз го ударих, а след като го убих, 2 нови малки се появиха от него ...

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #982 -: Септември 05, 2014, 11:26:58 am »
Снощи сънувах отвратителен сън. Ако астрологично има връзка, обяснявам си го с транзитен Плутон, У8 на К11 и Марс / Сатурн в 8-ми.
Сънувах, че съм на гроба на мой близък приятел, който почина внезапно миналата година. Имаше и други познати, но не ги помня. Та по едно време виждам, че има още един гроб, на чиято плоча са изписани имената на моя приятел. Направо се втрещих, казвам - "как е възможно?". Другите и те се учудиха, не били забелязали преди. Започвам да ровя в пръста на "фалшивия" гроб и намирам една вуду кукла, цялата надупчена с игли. Изпаднах в истерия, крещях че някой му е направил вуду магия и затова е починал. И странното беше, че куклата беше продупчена в гърдите, около сърцето, а в реала той почина от инфаркт, а беше млад, спортуваше редовно. Както и да е, после видях някаква странна група, приличаха на сатанисти. Подреждаха камъни в кръг и бяха домъкнали различни животни, които се канеха да принесат в жертва. Помислих си, че те трябва да са направили това с вудуто и им се разкрещях, а единият ми каза - "Сега като изпием кръвта от животните ще получим сила, а ти нямаш достатъчно сила и нищо не можеш да ни направиш.".
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #983 -: Септември 05, 2014, 12:12:11 pm »
Сънувах,че си оформям веждите и то много по-различно от сегашният им вид.Предизвикателен,но ми харесваше,това което правех.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #984 -: Септември 05, 2014, 09:51:13 pm »
Сънувах,че си оформям веждите и то много по-различно от сегашният им вид.Предизвикателен,но ми харесваше,това което правех.
Имаш ли много фиксирано качество в хороскопа? Да не ти е време за промяна, а ти да даваш задна?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #985 -: Септември 06, 2014, 08:04:13 am »
Имаш ли много фиксирано качество в хороскопа? Да не ти е време за промяна, а ти да даваш задна?

 :72: Но,тя,промяната навлиза бавно в живота ми без да пита...
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #986 -: Септември 06, 2014, 10:28:01 am »
Много неща сънувах тази нощ, малеее ... ;D
Даже четях книга на сън и си измислях текста в нея .. това възможно ли е?? Сигурно затова сега ме боли главата - прегряла е да мисли докато спи. :D

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #987 -: Септември 06, 2014, 02:54:56 pm »
Снощи сънувах отвратителен сън. Ако астрологично има връзка, обяснявам си го с транзитен Плутон, У8 на К11 и Марс / Сатурн в 8-ми.
Сънувах, че съм на гроба на мой близък приятел, който почина внезапно миналата година. Имаше и други познати, но не ги помня. Та по едно време виждам, че има още един гроб, на чиято плоча са изписани имената на моя приятел. Направо се втрещих, казвам - "как е възможно?". Другите и те се учудиха, не били забелязали преди. Започвам да ровя в пръста на "фалшивия" гроб и намирам една вуду кукла, цялата надупчена с игли. Изпаднах в истерия, крещях че някой му е направил вуду магия и затова е починал. И странното беше, че куклата беше продупчена в гърдите, около сърцето, а в реала той почина от инфаркт, а беше млад, спортуваше редовно. Както и да е, после видях някаква странна група, приличаха на сатанисти. Подреждаха камъни в кръг и бяха домъкнали различни животни, които се канеха да принесат в жертва. Помислих си, че те трябва да са направили това с вудуто и им се разкрещях, а единият ми каза - "Сега като изпием кръвта от животните ще получим сила, а ти нямаш достатъчно сила и нищо не можеш да ни направиш.".

Най-вероятно си попаднала на сборище в астрала, което се занимава с тези неща. Случвало ми се е - агресивни, зли и подмолни. Смучат енергия от хората, които се страхуват от тях. Ако ти избият чивиите и ги пометеш, повече няма да те закачат  :012:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #988 -: Септември 06, 2014, 03:32:35 pm »
Най-вероятно си попаднала на сборище в астрала, което се занимава с тези неща. Случвало ми се е - агресивни, зли и подмолни. Смучат енергия от хората, които се страхуват от тях. Ако ти избият чивиите и ги пометеш, повече няма да те закачат  :012:.
Да ги пометеш, ама това трябва да е осъзнато сънуване и да контролираш съня, а аз още не съм навътре в тия неща. Сутринта точно така се почувствах - с изсмукана енергия, все едно някой ме беше пребил.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #989 -: Септември 07, 2014, 02:31:55 pm »
Сънувах някаква колода карти - много интересна и красива и се чудех дали ще се сработя с нея. Разглеждах й картите, за да видя дали ми "говорят". И от съня помня, че разглеждах Звездата - и на тая карта имаше една котка, която лети сред много звезди. После имаше Дявола - той беше някаква къртица с ръкавица за бейзбол и беше дявола, защото в картите имаше някакъв "сюжет" и в него се търсеше убиец и никой не подозораше, че е въпросната картица.  :012: :012: :012: :012: Цветовете на самата колода бяха едни меки, много засилваха чувството за мечтание.  :29: