Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645388 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #1080 -: Ноември 04, 2014, 07:45:32 pm »
Сънувах, че съм на двора вкъщи и то с хора, които по някакъв начин са свързани с мен и много отчетливо се въртяха имената им в съня ми.Отначало бях в компанията на две жени Антония,бивша моя работничка и Мария, моя приятелка в ученическите ми години. Антония беше в бяла дреха като на здравен работник или готвач и имаше нещо вързано на главата и даваше някакви нареждания на Мария, при което аз казах, че няма да мия прозорци, ей така, сякаш съм й прочела мислите...Изведнъж оставаме само аз и Мария, и точно където двора вкъщи има нещо като малка преграда разделяща го   на две, виждам как Мария отваря нещо като ковчег. При самото отваряне аз възкликнах:"Това (ще) е жив човек!"- И той/тя  възкръсна като Йорданка Христова, гола до кръста с някакъв странен медальон и то говорейки с плам към Слави Трифонов,а де факто той не беше там  :"  Искам да работя и ще работя! ".
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1081 -: Ноември 04, 2014, 09:33:27 pm »
Уран, благодаря за насоката. :38:
Баща ми не беше добре сутринта. Но сега е по-добре, изпи ли лекарствата и всичко се оправи.
В последно време е малко по-нервен от определени обстоятелства. Да се притеснявам ли на съня си? Да взема ли нещо предвид?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Сънувах...
« Отговор #1082 -: Ноември 05, 2014, 01:19:20 pm »
Има ли нещо, което не искаш да свършиш? Говоря за работа, физически усилия.
Има, да... Откакто започнах работа (въпреки, че е лека и приятна) много ми тежат домакинските задължения  :'( Благодаря за тълкуваниео!

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #1083 -: Ноември 05, 2014, 04:10:04 pm »
Снощи сънувах много странен сън. Бях някъде из планините и дивите села. Знаех, сякаш имах дежа ву, че ще стане голямо наводнение с вълни цунами (насред планините  :D :D :D - не знам що така, затова не се смейте много) и ще потопи всичко. Аз, един учител и група деца се завряхме в едно училище и ги накарах да обезопасят прозорци и врати за да не влезе водата през тях. Когато дойде времето да мине водата оттам нищо не се случи и някои хора казаха, че се е отклонила в друга посока. 

После пък сънувах, че вървя по някакъв тесен път - около метър широк и дълъг не му се вижда края. Пътят беше от наредени каменни плочи и с израсъл мъх между тях. Отстрани и навсякъде наоколо беше дива природа. Имало е някакво наводнение и всичко беше блатяци и калища, но пътечката беше суха и чиста. След мен по тази пътечка вървяха някакви хора, които не ги познавам, но се отклониха по един "ръкав" на пътеката зад мен и аз реших да ги последвам за да видя къде ще отидат  :57:. Тази пътечка, за разлика от онази по която бях поела първоначално, имаше много разклонения. Тия хора вървяха, вървяха и стигнаха до един участък дето всичко беше заринато от преспи сняг големи колкото мен. Тия си нагазиха през преспите и хукнаха накъде им скимне - нанякъде дето щели да снимат филм. Аз седях на ръба на чистата пътечка откъдето започваха преспите и се чудех дали да отида с тях, защото вече не ми се ходеше. Погледнах се и бях облечена със бяла тениска с къс ръкав, светлосини къси панталонки, бели къси чорапки и много яки маратонки и си рекох да не съм луда да ми замръзне гъза в тоя сняг и се отказах да вървя подире им...



Уранче, помагай! Днес съм с тъпата глава и не можах да се наспя, защото комшията, да му пукне банцинга дано, се разцвърчал от ранни зори и аз съм още в потрес от това...  :043: :043: :043:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1084 -: Ноември 05, 2014, 04:23:05 pm »
Сънувах,че една възрастна жена ми гадаеше какво ме очаква.Самото гадаене беше по окосмяването на лицето ми. :012: Помня само,че по нейните думи ми предстояха  негативни и болезнени събития.

Не знам дали има връзка със съня,но детето ми се разболя.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1085 -: Ноември 05, 2014, 09:15:42 pm »
Сънувах,че една възрастна жена ми гадаеше какво ме очаква.Самото гадаене беше по окосмяването на лицето ми. :012: Помня само,че по нейните думи ми предстояха  негативни и болезнени събития.

Не знам дали има връзка със съня,но детето ми се разболя.
Възможно е да има. :(
Окосмяването прикриваше ли черите на лицето ти? Ако е така, то, вероятно, не трябва " да знаеш" бъдещето си, за да си негов творец. :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1086 -: Ноември 05, 2014, 09:27:02 pm »
Сънувах,че една възрастна жена ми гадаеше какво ме очаква.Самото гадаене беше по окосмяването на лицето ми. :012: Помня само,че по нейните думи ми предстояха  негативни и болезнени събития.

Не знам дали има връзка със съня,но детето ми се разболя.
Сетих се,че съм чела,че ако сънуваш лицето си силно окосмено било на придобивки.  ;)
Ти беше ли космата?
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1087 -: Ноември 05, 2014, 09:29:32 pm »
Благодаря ви,дами.
Не си го спомням много,много съня,но като че  жената трудно виждаше,макар окосмяването да беше оскъдно.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1088 -: Ноември 05, 2014, 10:11:14 pm »
Снощи сънувах много странен сън. Бях някъде из планините и дивите села. Знаех, сякаш имах дежа ву, че ще стане голямо наводнение с вълни цунами (насред планините  :D :D :D - не знам що така, затова не се смейте много) и ще потопи всичко. Аз, един учител и група деца се завряхме в едно училище и ги накарах да обезопасят прозорци и врати за да не влезе водата през тях. Когато дойде времето да мине водата оттам нищо не се случи и някои хора казаха, че се е отклонила в друга посока. 

После пък сънувах, че вървя по някакъв тесен път - около метър широк и дълъг не му се вижда края. Пътят беше от наредени каменни плочи и с израсъл мъх между тях. Отстрани и навсякъде наоколо беше дива природа. Имало е някакво наводнение и всичко беше блатяци и калища, но пътечката беше суха и чиста. След мен по тази пътечка вървяха някакви хора, които не ги познавам, но се отклониха по един "ръкав" на пътеката зад мен и аз реших да ги последвам за да видя къде ще отидат  :57:. Тази пътечка, за разлика от онази по която бях поела първоначално, имаше много разклонения. Тия хора вървяха, вървяха и стигнаха до един участък дето всичко беше заринато от преспи сняг големи колкото мен. Тия си нагазиха през преспите и хукнаха накъде им скимне - нанякъде дето щели да снимат филм. Аз седях на ръба на чистата пътечка откъдето започваха преспите и се чудех дали да отида с тях, защото вече не ми се ходеше. Погледнах се и бях облечена със бяла тениска с къс ръкав, светлосини къси панталонки, бели къси чорапки и много яки маратонки и си рекох да не съм луда да ми замръзне гъза в тоя сняг и се отказах да вървя подире им...



Уранче, помагай! Днес съм с тъпата глава и не можах да се наспя, защото комшията, да му пукне банцинга дано, се разцвърчал от ранни зори и аз съм още в потрес от това...  :043: :043: :043:
Да видим нa 2 чаши вино  какво ще измъдря. :)
Какво да помагам?! Конфликт м/у духовното и земното- в широкия смисъл, и то- в най- чисти/ясни архетипи. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1089 -: Ноември 06, 2014, 07:54:01 pm »
Веще, сега, малко по-сериозно- вчера не бях в кондиция. :)
Планината е мъдрост, съзряване, а също- символ на спокойствие и самопознание. Трябва да си спомниш какви чувства имаше у теб в съня. Този символ е като контрапункт на  наводнение-то и вълните- цунами- неконтролируеми емоции, чувства, реакции- по- експанзивни. Затварянето на прозорците, а и училището- нежелание за приемане на чужда/друга гледна точка. Съпротива с/у ментори/учители.
Възможно е да се отнася за теб, но, понаглеждай и децата си.
Пътят е промяна и тя ще изисква известни лишения, трудности, а и проява на съпротива.
Ще ти се наложи да правиш избор. Възможно е да почувстваш  хлад, отчуждение в себе си или околните.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #1090 -: Ноември 06, 2014, 08:32:52 pm »
Веще, сега, малко по-сериозно- вчера не бях в кондиция. :)
Планината е мъдрост, съзряване, а също- символ на спокойствие и самопознание. Трябва да си спомниш какви чувства имаше у теб в съня. Този символ е като контрапункт на  наводнение-то и вълните- цунами- неконтролируеми емоции, чувства, реакции- по- експанзивни. Затварянето на прозорците, а и училището- нежелание за приемане на чужда/друга гледна точка. Съпротива с/у ментори/учители.
Възможно е да се отнася за теб, но, понаглеждай и децата си.
Пътят е промяна и тя ще изисква известни лишения, трудности, а и проява на съпротива.
Ще ти се наложи да правиш избор. Възможно е да почувстваш  хлад, отчуждение в себе си или околните.


Уранче, в сънищата си винаги съм мега спокойна. По-скоро съм нещо като наблюдател в тях. Така беше и в случая, само че при наводнението имаше и едно бързане, спешаване, защото ситуацията изискваше бърза реакция. Това е. И в двата съня чувството беше спокойствие и любопитство - какво ще стане после...  :57:

Относно децата ми може и да имаш право - нали са студенти и то в чужди държави, без родителски надзор и все даскалята им виновни  :012:.

Относно отчуждението, ми кво да ти кажа - прогресивната ми луна вече е в коза в 11 дом. Бая съм се дръпнала от хората. Хем искам приятелско рамо около себе си, хем нещо взех да се изнервям... Та още и аз не знам кво искам. Имам усещането, че съм започнала тотално да се абстрахирам от целия свят и лошото е, че май взе да ми харесва.

Прогресивната Луна като ми влезе в 12 дом (последните 5* на козата) ще влизам в манастира май, а като направи ингрес във водолея ще обърна манастира на публичен дом...  :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043: То не е за разправяне...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1091 -: Ноември 06, 2014, 08:37:56 pm »
Не го прави. Трудно е да се върнеш обратно. Личен опит.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #1092 -: Ноември 06, 2014, 09:04:30 pm »
Знам, ама много малко хора понасям около себе си напоследък. Мога да ги преброя на пръстите на едната си ръка. Дори не мога да кажа и че го правя съзнателно - някак така изотвътре ми идва да се отделя от света...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1093 -: Ноември 06, 2014, 09:08:10 pm »
Знам, ама много малко хора понасям около себе си напоследък. Мога да ги преброя на пръстите на едната си ръка. Дори не мога да кажа и че го правя съзнателно - някак така изотвътре ми идва да се отделя от света...
Да, и при мен бе така. Май тогава се логнах в астрофорума.  :012:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #1094 -: Ноември 06, 2014, 09:13:57 pm »
Уранче,

с всичкото ми водолейско в картата обикновено изобщо не връзвам кусур на някого. Приемам хората такива, каквито са ако на първо място съм приела енергетиката им и тя ми импонира. Ама ако ще и убийци да са, ако не са убили мой близък ми е все тая - нали ние си пасваме. Обаче тука последните месеци се дразня от ей такива на малки неща, дето преди изобщо нямаше и да ги забележа. Пък като съм сама си обичам целият свят и съм едва ли не като слънцето... Обачееееееееееее я някой ми е нагазил в територията, дори и с най-добри чувства, ела да видиш кво прави змея горянин...  :043: :043: :043:

Не мога да се позная сама себе си. Ама тя и Тъндъра ме предупреди, че като стане ингреса на прогресивната ми Луна в козата и ще стана голяма проклетия...  :57:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн