Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645424 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1095 -: Ноември 06, 2014, 10:40:38 pm »
На 12-ти НЕптун тръгва директен ии съм сигурен, че ще почна пак да сънувам по много ... ;D
Последно време съм поспрял с глупостите ... - скука. :D

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #1096 -: Ноември 08, 2014, 08:31:21 am »
На разсъмване сънувах, че съм с много къса коса и страхотна прическа. В началото се стресирах, защото съм свикнала косата ми да е дълга до кръста, но като се огледах и се влюбих в себе си  :012: :012: :012:. Реално никога косата ми не може да има такава прическа, заради къдриците и ако я окастря късо ще прилича на взривен кошник  :043:... Та в съня си много се харесвах, ходих напред-назад и дявах някакви нареждания на разни познати и непознати, които явно ми бяха подчинени...

Много странен сън  :017:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #1097 -: Ноември 08, 2014, 10:38:55 am »
Какво може да означава в съня да ти е толкова студено, че да изпитваш ужасна болка от студ  :017:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1098 -: Ноември 08, 2014, 01:01:54 pm »
Какво може да означава в съня да ти е толкова студено, че да изпитваш ужасна болка от студ  :017:
Ако в действителност не ти е било студено (все пак температурите паднаха), обида от нечие хладно отношение.


Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1099 -: Ноември 08, 2014, 01:03:42 pm »
На разсъмване сънувах, че съм с много къса коса и страхотна прическа. В началото се стресирах, защото съм свикнала косата ми да е дълга до кръста, но като се огледах и се влюбих в себе си  :012: :012: :012:. Реално никога косата ми не може да има такава прическа, заради къдриците и ако я окастря късо ще прилича на взривен кошник  :043:... Та в съня си много се харесвах, ходих напред-назад и дявах някакви нареждания на разни познати и непознати, които явно ми бяха подчинени...

Много странен сън  :017:.

Веще, отново същите дилеми/конфликти? :)

п.п.Пиша от работа. Малко по- късно- повече. :)
Има ли възможност да се заблудиш/ не прецениш правилно хора/ситуация и да претърпиш загуби?
« Последна редакция: Ноември 08, 2014, 06:40:31 pm от Uran »

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Сънувах...
« Отговор #1100 -: Ноември 08, 2014, 08:36:21 pm »
Уранче, сънувах, че раждам и всичко беше много хубаво. Четох в разни съновници, че това означавало скорошна бременност. Ти съгласна ли си с това тълкуване?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1101 -: Ноември 08, 2014, 08:40:36 pm »
Уранче, сънувах, че раждам и всичко беше много хубаво. Четох в разни съновници, че това означавало скорошна бременност. Ти съгласна ли си с това тълкуване?
Ако си изпитала облекчение, вероятно ще отпаднат някои твои грижи/бреме/тревоги.
Възможно е и реализация на нещо.
п.п.Ти желаеш ли такава?

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Сънувах...
« Отговор #1102 -: Ноември 09, 2014, 10:31:22 am »
Да! И работя по въпроса :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1103 -: Ноември 09, 2014, 11:50:24 am »
Тази нощ сънувах много странен сън, като усещане беше странно, сякаш имаше някакво присъствие  :017:

Сънувах, че съм с някакъв мъж - не си спомням лицето му, но май беше тъмен, бяхме само двамата... В един момент той ме пита дали ще го приема и дали бих се показала с него и навън, ако видя истинското му лице... Като че ли бях готова да отговоря утвърдително и тогава той ми се показа - пред мен стоеше дяволът и трябваше да го целуна. Стъписах се и се колебаех дали да го направя. След това не си спомням нищо.

Странно, вчера Венера тъкмо ми мина през АС - нейните преминвания пред АС/ДС винаги ми носят не особено приятни събития. В четвъртък вечерта трябваше за малко да се върна в офиса, после слязох долу и се оказа, че външната врата е заключена и нямаше портиер, не можех да изляза. Наложи се да звъня на една от колежките.

Сетих се, че Венера във ведическата митология е "господарят на асурите" (демоните). Да не би снощният сън да е бил някаква нейна проекция?



« Последна редакция: Ноември 09, 2014, 11:53:18 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1104 -: Ноември 09, 2014, 12:25:40 pm »
Тази нощ сънувах много странен сън, като усещане беше странно, сякаш имаше някакво присъствие  :017:

Сънувах, че съм с някакъв мъж - не си спомням лицето му, но май беше тъмен, бяхме само двамата... В един момент той ме пита дали ще го приема и дали бих се показала с него и навън, ако видя истинското му лице... Като че ли бях готова да отговоря утвърдително и тогава той ми се показа - пред мен стоеше дяволът и трябваше да го целуна. Стъписах се и се колебаех дали да го направя. След това не си спомням нищо.

Странно, вчера Венера тъкмо ми мина през АС - нейните преминвания пред АС/ДС винаги ми носят не особено приятни събития. В четвъртък вечерта трябваше за малко да се върна в офиса, после слязох долу и се оказа, че външната врата е заключена и нямаше портиер, не можех да изляза. Наложи се да звъня на една от колежките.

Сетих се, че Венера във ведическата митология е "господарят на асурите" (демоните). Да не би снощният сън да е бил някаква нейна проекция?

Мисля, че сънят е свързан с твои контакти- вероятно, виртуални.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1105 -: Ноември 09, 2014, 12:27:38 pm »
Отдавна не съм сунувал толкова много, както тази нощ. Дори в полу-будно състояние ми се появяваха картини разни.

Явно Нептун сега забавя движението си, а всъщност директен става на 16-ти, а на 12-ти стационарен.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1106 -: Ноември 09, 2014, 12:29:17 pm »
Отдавна не съм сунувал толкова много, както тази нощ. Дори в полу-будно състояние ми се появяваха картини разни.

Явно Нептун сега забавя движението си, а всъщност директен става на 16-ти, а на 12-ти стационарен.

Пренареждаш файловете. :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1107 -: Ноември 09, 2014, 01:18:58 pm »
Сънувах шефа ми-казах му как смятам да действам за една моя задача.Но той ми промени плановете,като каза да работя заедно с баща ми,да питам него.Въпреки това на момента измислих нов план. :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1108 -: Ноември 09, 2014, 01:38:17 pm »
Мисля, че сънят е свързан с твои контакти- вероятно, виртуални.

Не е изключено  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1109 -: Ноември 09, 2014, 03:45:28 pm »
Сънувах шефа ми-казах му как смятам да действам за една моя задача.Но той ми промени плановете,като каза да работя заедно с баща ми,да питам него.Въпреки това на момента измислих нов план. :012:
Трябва да работиш с ментор, да търсиш съвет на по- старши от теб, изобщо- да спазваш йерархията. :)