Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646038 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1170 -: Ноември 20, 2014, 06:41:50 pm »
Уране, малко помощ за сън?

Не мога да разгранича дали е сън с послание или е следствие на моя приумица.

Сънувах, че едно от стъклата на очилата ми се изважда от рамката. Докато ги почиствам.
В съновника пише за някакви разкрития на планове. Аз такива нямам. Освен нещо неприятно работно да се разкрие... Това вече ще е много идиотско.

Но проблем е, че аз наистина изпитвам притеснения, че стъклата ми ще паднат, когато си почиствам очилата. Всеки път си мисля, че някое ще хвръкне.  :012: :012: :012:

Това с циклата проекция на "страховете" ми ли е? Или има някакъв скрит смисъл? :(

Да, може да отразява реалният ти страх, а може- невъзможността за добра преценка/виждане. Бъди по- прецизна. Не знам с какво е свързана работата ти, но избягвай недоглеждания.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1171 -: Ноември 20, 2014, 06:46:14 pm »
Сънувах много неща естествено,но си спомням само сцената ,където по не мое желание ми бият инжекция на ръката - венозно,бият я на онази венa,от която се взима кръв.

Какво изпита по време на съня? Имаше ли болка или облекчение?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1172 -: Ноември 20, 2014, 07:23:38 pm »
Да, може да отразява реалният ти страх, а може- невъзможността за добра преценка/виждане. Бъди по- прецизна. Не знам с какво е свързана работата ти, но избягвай недоглеждания.

Благодаря.  :38:
Мислех да си направя ревизия, предната беше доста през пръсти. Иначе следобед видях нещо, което не е на мястото си, беше доста безотговорно оставено.  :)

Имаш толкова много усет и попадения. Ако не са насоките ти, щях да го карам отново през пръсти...  :012: :38: От прекалена увереност.  :D
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Сънувах...
« Отговор #1173 -: Ноември 20, 2014, 08:22:35 pm »
Голям ферман...
Прибирам се, изкъпвам се, измивам си косата и си лягам за 5 мин само да ми се подсуши малко.
Заспивам
Сънувам, че гаджето и един негов приятел стоят на една дървена маса отвън, тип квартална бирария,гаджето яде нещо, и аз обяснявам на приятеля как днес съм се сетила за него, което е лъжа в съня, но наяве е така. Смрачава се (както и в действителност-случва се към 17ч), някакви хора играят с баскетболна топка от другата страна на улицата. Топката е наша, а те се опитват уж случайно да я присвоят. Изчаквам да ритнат надалеч, отивам и с топане започвам да си я прибирам, даже ударих 2-3 ръбчета на тротоара (за които я помнят тая игра). После решавам да се кача на тавана на близкия блок, в който уж живеем. Не помня как го правя, но мястото приличаше на вътрешните коридори по моловете. Отварям една врата, приличаше на тези на физкултурните салони, помещението вътре-също, само че доста по-голямо. На едната стена без прозорци натрупана пръст и оформена като пътека към тавана, с тревичка, камъни и т.н. Чудя се какво е и забелязвам едни пъпки-като на катераческа стена. И разбирам, че цялото помещение е точно това-нестандартни катерачески стени. Докато надничам, забелязвам един човек в дъното на залата, който стои неподвижно и ме наблюдава. И си викам "леле, какво ли ще си помисли като съм с тая хавлия на главата и по домашни дрехи (точно така бях облечена, както наяве). Затварям вратата и продължавам по коридора, но чувам, че той излиза от залата и се приближава. Беше сумрак, заприлича ми на Магардич Халваджян (не знам така ли се пише). И провеждаме разговор:
- извинете, това зала за катерене ли е?
- що, искаш да пробваш ли?
- моля? защо?
- нямам време да се занимавам с теб- и си тръгна
Продължавам по коридора и надничам в различни помещения- повечето време сумрак, високи тавани, почти или направо без прозорци в стаите. Едната беше студио по йога, но не за спорт, а за медитация, с пушещи пръчици, лампи с червена светлина. Другата беше като начално училище за деца, само че не с чинове, а с меки възглавнички по земята, имаше мокет. И така по коридора стигам до някакво светло, просторно място, стъклени врати от двете страни. По земята пак мокет и в спални чували лежат или спят стари жени, прилчаше на полевите болници от военните филми. Някои просто кротко си лежаха, други спяха, аз вървях между тях с черни кубинки, една жена си изтърва протезата и зъбите се търкулнаха почти до ботушите ми. Тя трескаво се опита да ги намери в съня си. Продължавам нататък и минавам през мини-научен музей, през зала с трениращи някакво бойно изкуство с дълги дървени пръчки, накрая успявам да изляза през входа на музейчето. Разпоредителката помисли, че търся тоалетна, но аз й казах, че искам да сляза от тавана. Тя каза "а, добре, сега ще извикам асансьора. Те и гостите за рождения ден на Ребека така се объркваха. Уф, това момиче какви неща преживя...". Аз се втрещявам и си викам-тя за нашата Ребека ли говори?!?. Казвам й "какво се е случило, аз не знам нищо..."
"- ами тя се разболя от (кофти женска болест), и понеже работеше за фирма, която внасяше такива протези (не съм чувала да има протеза за матки), й обрщаха да й дадат и на нея. Ама се оказа, че те са некачествени, фалшиви, едва се оправи, горката. Слава Богу, вече е добре"
Аз съм шокирана, нищо не казвам, асансьорът идва, тя натиска някакво копче и аз тръгвам нагоре. Асансьорът беше отворена платформа и аз й викам в движение: "-ама защо нагоре, аз исках да сляза долу?"
"- спокойно, така се излиза оттук", усмихна се и се събудих
На прочелите-браво за търпението :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1174 -: Ноември 20, 2014, 08:34:02 pm »
Аз нямах никакво оплакване,нямах заболяване.Инжекцията бе бита насила и това което изпитах не е нито болка,нито облекчение.Изпитах дискомфорт и подтиснатост от факта,че ми бият инжекция без мое разрешение и без мое желание.

Трябва да приемеш някакви ограничения, които, вероятно, са за твое добро.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Сънувах...
« Отговор #1175 -: Ноември 20, 2014, 08:50:46 pm »
 :-\

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1176 -: Ноември 20, 2014, 08:52:06 pm »
Що се блещиш?  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1177 -: Ноември 20, 2014, 08:52:19 pm »
Папи, много интересен сън.
Ти, разчете ли някои свои лични прозрения?

С гаджето имате общо-взето осигурен живот, който не ти е съвсем достатъчен. Нуждаеш се от разчупваане на рутината и известна доза предизвикателство. Възможо е да възникнат определени проблеми с познати/приятели, които ще бъдат разрешени. Причината- мое/твое като не непременно ще е свързано с нещо материално.
Имаш някакви вътрешни противоречия. Желание за промяна и започване на чисто. Възможно ли е да искаш нова професия/ образование, но да се случи по един по- мек и неизискващ чак толкова усилия начин?
п.п. Има възможност да  се вкараш в любовни многоъгълници?! :012:
п.п.п.Ще го поразгледам по- подробно съня. Някакво откровение е.  :)

Трябва да се справиш с някакво предизвикателство, Папи. В няколкио фрагмента по различен начин е казано. Нямаш яснота, за себе си, все още- как да подходиш, да се захващаш ли изобщо, и затова е този сумрак,а ти си само наблюдател. Преценяваш и бродиш по коридорите. Ще надделееш над някого в спор. Възможно е да изпиташ желание да се оттеглиш от това, с което си се захванала и точно тогава, когато си на път да сложиш точка/откажеш, нещата да придобият обрат (положителен според мен).
« Последна редакция: Ноември 20, 2014, 09:21:04 pm от Uran »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Сънувах...
« Отговор #1178 -: Ноември 20, 2014, 09:01:55 pm »
Що се блещиш?  :012:
Ами ходя в хорските сънища болна от трипер,сифилис+рак ,дефектна протеза на матката..Дорева ми се от ужас,нищо,че съня е чужд. :'( :'(

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1179 -: Ноември 20, 2014, 09:03:09 pm »
Този път не ти разбрах хумора  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #1180 -: Ноември 20, 2014, 09:08:37 pm »
Уран докато си тук може ли да те ползвам  :)

Сънувах, че една приятелка дойде на гости и ми даде една ярко зелена змия, носех я навсякъде със себе си, целувах я, играех си и се грижих за нея и накрая тя някъде изчезна, търсих я навсякъде и не я намерих, голям рев падна, после търсих да си намеря от някъде същата змия, но нямаше с такъв цвят.

Пояснение, че с тази приятелка бяхме като сестри от деца, но тя явно си ме е използвала, преди време и казах какво мисля за нея, тя се направи на ни лук яла ни мирисала и продължава да ми звъни когато закъса и някой трябва да и бърше сополите или да прави нещо за нея. Но обичта ми към нея се изпари и вече не е ценна за мен. В началото ми беше много мъчно и съм плакала, но вече не ми пука.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1181 -: Ноември 20, 2014, 09:11:59 pm »
Ами ходя в хорските сънища болна от трипер,сифилис+рак ,дефектна протеза на матката..Дорева ми се от ужас,нищо,че съня е чужд. :'( :'(

Пропуснала ли съм нещо? :017:

п.п. Не следя темите. Хаотично се включвам тук- там.

п.п.п.Разбрах. Дочетах съня. :) Явно съм пропуснала някоя патаклама.
« Последна редакция: Ноември 20, 2014, 09:22:15 pm от Uran »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1182 -: Ноември 20, 2014, 09:12:58 pm »
Уран докато си тук може ли да те ползвам  :)

Сънувах, че една приятелка дойде на гости и ми даде една ярко зелена змия, носех я навсякъде със себе си, целувах я, играех си и се грижих за нея и накрая тя някъде изчезна, търсих я навсякъде и не я намерих, голям рев падна, после търсих да си намеря от някъде същата змия, но нямаше с такъв цвят.

Пояснение, че с тази приятелка бяхме като сестри от деца, но тя явно си ме е използвала, преди време и казах какво мисля за нея, тя се направи на ни лук яла ни мирисала и продължава да ми звъни когато закъса и някой трябва да и бърше сополите или да прави нещо за нея. Но обичта ми към нея се изпари и вече не е ценна за мен. В началото ми беше много мъчно и съм плакала, но вече не ми пука.

Да не делите един и същи мъж? :012:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #1183 -: Ноември 20, 2014, 09:15:19 pm »
Да не делите един и същи мъж? :012:

Не, нещо друго ще е

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1184 -: Ноември 20, 2014, 09:17:12 pm »
Не, нещо друго ще е

А защо е тази ревност? (зеленият цвят, а и змията си е фалически символ) :)