Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645797 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1290 -: Декември 03, 2014, 09:05:38 pm »
№1 — уцели от раз, не бих свързал двете. Да, случаят е приблизително такъв. Близък човек на близък човек. Покрай това и близкият човек се поболява.
№2 — мина ми през ум, че светлите прозорци може да са светли перспективи, но основното беше другото. Бях шокиран, че така на ачик се целуват и да, акцентът беше, че мъже се целуват един другиго така — страстни целувки си бяха.

Да, приличаше ми на любов от най- искрените- като м/у брат и сестра, родител- дете може и мъж- жена, и опит да бъде избегната загуба породена от външни обстоятелства. Реанимация (растението в/у мангала) но...

Целувките могат да бъдат подкрепа, безгрижие, щастие- в най- първичен вид. В твоя сън ми прилича на предизвикателство. Ти най- добре можеш да прецениш дали ти искаш да отправиш такова, или очакваш да бъдеш предизвикан от някого. Щом познаваш хората от тази "сцена", виж какво послание ти праща подсъзнанието- това е и най- искреното ти отношение.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #1291 -: Декември 03, 2014, 09:07:14 pm »
I. Наблюдавам нещо като литургия. Съвсем близо съм до свещеника. Сградата е голяма, светла и бяла, не прилича на църква. Пред мен в нещо като висок меден мангал има въглени, а върху тях — лукоподобно растение с тънки листа, донейде приличащо на сепия или октопод. Водещият церемонията чете нещо от книга. След малко маха растението от въглените. Връщам го обратно, но то така и не запушва пак.

II. С колеги сме в светла стая с много прозорци. Изведнъж четирима от тях (трима познах, един не) започват да се целуват по двойки :o За двама имам подозрения, че имат нещо гейско, но третият ми е много изненадващ в такава роля.
нещо те гризе съвестта, имаш нужда от споделяне и разбиране.
сексуална неудовлетвореност.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1292 -: Декември 03, 2014, 09:22:35 pm »
Уране, наистина имаше такъв елемент — предизвикателно-шокиращ. И с тримата отношенията ми са никакви и не държа нещата да се променят :)

Нереална, донякъде си права. Благодаря за тълкуването. Ще обмисля пак кое какво ми говори.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1293 -: Декември 03, 2014, 10:31:26 pm »
Конфликти във фамилията? Сред обкръжението/съседите ти, които могат да имат отзвук и в твоето семейство?
Точно с тези съседи до мен нямам конфликти, уважаваме се, съседката редовно звъни на вратата с пълни чинии за бог да прости  :)
Днес ми беше много напрегнато през целия ден, докато не изпълних набелязаната цел- да изпратя по бивша съседка сак, пълен с козметика, лакомства, подаръци за испанската част от семейството, основно за дъщерята там- обадих се на моя, за да кажа кога да посрещнат багажа, а той беше много изнервен- от три дни е на работа, след две години размотаване като съкратен от работа, та сега му е крив света, че няма връщане назад- ако не приеме работата му спират помощите, ако работата нещо пропадне- пак остава без помощи, не може пак да се върне на социални, на които имаше право до март 2016та. Но аз си знам стоката- не му тежи работата, а това, че трябва да прави нещо, което друг му казва, а пък неговата лъвска Луна е свикнала да е цар-господар и да ръководи със замах всички около него, включително и мен- дистанционно  :012:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1294 -: Декември 05, 2014, 06:29:32 am »
Не мога да не споделя,че тази вечер сънувах баба ми,която от две години не ни е потърсила и не се е интересувала от нас.В съня ми звънна по телефона и аз и се навиках едно хубаво-ядосах се,че е включила високоговорителя,та  и останалите да слушат,и след като си излях гнева,затворих телефона. :(
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1295 -: Декември 05, 2014, 10:24:31 am »
Не мога да не споделя,че тази вечер сънувах баба ми,която от две години не ни е потърсила и не се е интересувала от нас.В съня ми звънна по телефона и аз и се навиках едно хубаво-ядосах се,че е включила високоговорителя,та  и останалите да слушат,и след като си излях гнева,затворих телефона. :(
може да се обади и да се чуете или да чуеш нещо за нея

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1296 -: Декември 05, 2014, 11:13:13 pm »
Подозирам, че вчера съм се настроил на честотата за чанълинзи и сублиминални внушения, щото сънувах много детайлна и плашеща идиотия:

Момиче и гаджето ѝ искат да влязат в някакъв клуб. Клубът е представлява огромно хале, забутано под земята. Чува се музика, която удря в корема, метъл някакъв. Вътре е пълно с жени, само с жени. Вратата е по средата на стената, има стъклено прозорче. Вътре не искат да пуснат момичето (Може би от ревност? Но те не виждат момчето!) Тогава момчето слага пред лицето си мъжка кукла (от ония, психарските, като в американски филм, обаче човечето има немско-охранено-квадратно-лицев вид), слага я до прозореца и с леко металически глас започва да припява, по-скоро да ѝ отваря устата, ама уж и двамата пеят, може би наистина са и двамата:

Die, die, die, die,
Die, die, really die,
Die, die, die-die-die,
Die, die, die, die,
Die, die, die, die…

Куклата се отмества малко и открива лицето на момчето (нежно, лъснато, обръснато), двамата продължават да пеят. Вътре истерясват съвсем от пеенето им, размятат глави…

П.П. Музиката най се доближава до Рамщайн като усещане. Не бих се учудил, ако случайно съм запомнил нещо тяхно.
« Последна редакция: Декември 06, 2014, 05:34:21 pm от Reptil »

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #1297 -: Декември 06, 2014, 04:54:37 pm »
оо Рептил-хорър с тия кукли маски...
Не е сън за тълкуване,ами си е твой.
Казвам твой,защото не знам как да ги наричам този род(имам разни такива,и не се опитвам да ги тълкувам,осмислям)
но ето че научих нещо от теб  за тях ''Подозирам, че вчера съм се настроил на канала за чанълинзи и сублиминални внушения, щото сънувах много детайлна и плашеща идиотия''

-имала съм подобни ходения (сънувано),в  кубове,намиращи се под земята,с кръгли маси,физиономии на познати,непознати,и изчезващи ей така...
-тези дни и при мен сънища,оставящи студи страх когато се събудя
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1298 -: Декември 06, 2014, 04:58:14 pm »
Сънят от снощи-сънувах,че ме обучаваха за ново работно място?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #1299 -: Декември 06, 2014, 05:02:57 pm »
Цитат на: рептил
I. Наблюдавам нещо като литургия. Съвсем близо съм до свещеника. Сградата е голяма, светла и бяла, не прилича на църква. Пред мен в нещо като висок меден мангал има въглени, а върху тях — лукоподобно растение с тънки листа, донейде приличащо на сепия или октопод. Водещият церемонията чете нещо от книга. След малко маха растението от въглените. Връщам го обратно, но то така и не запушва пак.

не ме бива в обясненията,за това само уводен  щрих:
луковицa~грудка>подземен корен>мандрагора>сепиевидно подземно коренище

ми-виж за мандрагората из нета
в един филм видях ,как корен от мандрагора,се потапя в купа с прясно мляко,и се поставя по леглото на болната
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1300 -: Декември 06, 2014, 05:31:14 pm »
Мерси, Синие, много интересни насоки. Не беше мандрагора — наистина приличаше на октопод/сепия/калмар, особено онова твърдото черупчесто нещо в средата на главата (:017:) се виждаше ясно.

Части от същата музика съм сънувал и друг път, обаче различни. Ако бях малко по-грамотен музикално, евентуално бих могъл да ги събера, да спретна нещо и да видим дали някой ще се сети за подобна песен или ми е дошло времето да потърся масоните и да издам албум, посветен на Негово Тъмнейшество :d030:
« Последна редакция: Декември 06, 2014, 05:33:04 pm от Reptil »

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #1301 -: Декември 06, 2014, 05:55:44 pm »
като деца повтаряхме думата ''много'' и се чуваше втора дума...

Рептил-твоето немско ''дий'' дийдийдий...звучи малко на ангийското ''смърт''..и с това реал

къде ходиш на сън и ти.
може би има култури ,с подобни женски ритуали.
при това възрастни жени,секта,общност.
младежите-не са за тази група,просто не е момента аз тях,възрастово,те трябва да правят смъртта,чрез живота...имат време за живеене...жените-те търсят мъж,но пак да е на вид подходящ по години...

ами-опит,опитност,време,мъжко женско и там  какво се пише за тия елементи (ех да бях и аз грамотна че да пиша,пиша).да не си твърде чувствителен напоследък?уморен от задължения?
 
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1302 -: Декември 06, 2014, 06:11:42 pm »
Не е немско [di:], а английско [dʌɪ]. Чудех се дали да го мисля на английски или на български — едното е "мри, мри!", другото баш "дай, дай!".  Малко като {gift (англ., нем.) = подарък, но и {яд}  (рус., бълг.) = отрова и гняв}.
« Последна редакция: Декември 06, 2014, 06:45:26 pm от Reptil »

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #1303 -: Декември 06, 2014, 06:29:25 pm »
 :57: кой къв език учил,на такъв мисли...

сещам се за руната - гебо-подарък,дар,но има нотка родова почит-хей да не си разсърдил бабите,лелите...

първото видяно копирах  ''Гебо (подарък). Дар, подарък, дарба.Обвързване, договор, нещо дългосрочно и перспективно.''occultbg
и
Gebo
Общо значение: подарък, шанс, брак по любов, партньорство, жертва, задължение..
Астрологичен знак: Риби
Цвят: наситено синьо
Елемент: вода

Думата gebo означава подарък. Подарък от съдбата. Ако изтеглите тази руна, това означава, че скоро някаква връзка, сътрудничество или релация е съвсем наблизо в една или друга форма. Но бъдете предупредени да не се впускате сляпо в тази връзка. Защото истинското партньорство може да бъде постигнато само чрез равностойни, самостоятелни хора, които могат да запазят своята самостоятелност дори и в една връзка. Оставете достатъчно място между двамата, за да могат небесните енергии да "затанцуват" между вас.
Този съвет важи за всички нива на любовни релации, при бизнес връзки, при всякакъв род партньорство.


може да няма нищо общо,просто се оставям на някакъв вътрешен глас...
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1304 -: Декември 06, 2014, 10:50:58 pm »
Подозирам, че вчера съм се настроил на честотата за чанълинзи и сублиминални внушения, щото сънувах много детайлна и плашеща идиотия:

Момиче и гаджето ѝ искат да влязат в някакъв клуб. Клубът е представлява огромно хале, забутано под земята. Чува се музика, която удря в корема, метъл някакъв. Вътре е пълно с жени, само с жени. Вратата е по средата на стената, има стъклено прозорче. Вътре не искат да пуснат момичето (Може би от ревност? Но те не виждат момчето!) Тогава момчето слага пред лицето си мъжка кукла (от ония, психарските, като в американски филм, обаче човечето има немско-охранено-квадратно-лицев вид), слага я до прозореца и с леко металически глас започва да припява, по-скоро да ѝ отваря устата, ама уж и двамата пеят, може би наистина са и двамата:

Die, die, die, die,
Die, die, really die,
Die, die, die-die-die,
Die, die, die, die,
Die, die, die, die…

Куклата се отмества малко и открива лицето на момчето (нежно, лъснато, обръснато), двамата продължават да пеят. Вътре истерясват съвсем от пеенето им, размятат глави…

П.П. Музиката най се доближава до Рамщайн като усещане. Не бих се учудил, ако случайно съм запомнил нещо тяхно.
:043: :043: :043: :043: