Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625001 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #150 -: Ноември 11, 2013, 10:16:24 pm »
подготвяш се за нещо необичайно на фона на ежедневните пробеми и ситуации, и вероятно мислиш, че имаш нужда от независимо мнение (хахаха - ние с диана в случая се явяваме външен одит  :85:), но по-скоро за успокоение, отколкото реално за съвет

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #151 -: Ноември 17, 2013, 02:35:28 pm »
Сънувах ,че вървя по шосе ,което е в планината в компанията на сестра ми и братовчед ми ,който се казва Благой.Споменавам името защото в съня ми трябваше да го чувам .Ръмеше дъжд ,а не ме намокри и изведнъж братовчед ми каза,че всъщност това не е дъжд и да погледна към небето -много красива гледка,пухкави бели облаци ,а под тях надничат слънчеви лъчи ,но като след буря привечер.и пак същият ми каза,че е добре да слизаме ,сега вече по пътека и аз да водя ,за да не завали дъжд -странно...Слизах ,но това беше пътека като усещане за разбит каймак и бяла халва...събудих се  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #152 -: Ноември 18, 2013, 02:39:24 pm »
Доста, често сънувам че стрелят по мен с оръжие и винаги е с фатален край  ???
щом сънуваш често подобен сън, вероятно трябва да се замислиш за определени черти от характера ти, които би било добре да промениш. предполагам,  че си твърде емоционална, чувствителна, ранима, обидичива. случва ли се често в реалността да се изживяваш като  "жертва" на обстоятелсвата? не можеш да се защитиш, чувстваш се безсилна.  може би си била "ранена" с думи от близък и не можеш да забравиш  миналото.

имаш чувството, че някаква ситуация излиза извън твоя контрол.. и ти не можеш нищо да направиш.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #153 -: Ноември 18, 2013, 08:33:39 pm »
щом сънуваш често подобен сън, вероятно трябва да се замислиш за определени черти от характера ти, които би било добре да промениш. предполагам,  че си твърде емоционална, чувствителна, ранима, обидичива. случва ли се често в реалността да се изживяваш като  "жертва" на обстоятелсвата? не можеш да се защитиш, чувстваш се безсилна.  може би си била "ранена" с думи от близък и не можеш да забравиш  миналото.

имаш чувството, че някаква ситуация излиза извън твоя контрол.. и ти не можеш нищо да направиш.

През последната година е точно така  :93:
По скоро ме гложди, ако предположим, че е предсказателен сън (моите обикновено са такива) какво събитие ще даде :)

В този сън бях в някакви тъмни подземия с още двама души. Бяхме вързани, успяхме да се освободим и се опитахме да избягаме, но лошите ни видяха. Искахме да се предадем, но тях не ги интересуваше и ни застреляха.
на прага  на нов етап от живота си, който ще се осъществи чрез личностна промяна, която трябва да позволиш да се случи, като се освободиш от страховете си. не приемай всичко толкова фаталистично в този живот, повече оптимизъм и вяра в бъдещето са ти нужни, мисля.

ако имаш някакви проблеми в настоящето, най вероятно се дължат на твоето бездействие, апатия. сънят те подтиква към активност и действия за промяна.
аз така ги виждам нещата:)
« Последна редакция: Ноември 18, 2013, 08:35:17 pm от nerealna »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #154 -: Декември 04, 2013, 09:03:44 pm »
Доста, често сънувам че стрелят по мен с оръжие и винаги е с фатален край  ???

Разменяте ли си злобни или многозначителни думи в офиса/раб. място?

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Сънувах...
« Отговор #155 -: Декември 14, 2013, 07:12:28 pm »
Откакто марса влезе в 4тия ми дом, всяка нощ сънища  :012: Тази нощ един странен . Сънувах, че отивам на някаква среща на форум за астрология ( а аз пиша от дъжд на вятър само тук и в един др. астро форум) . И така се събираме с разни хора, с които уж сме си писали в този форум. И започват някакви истории, интриги. Оказва се, че познавам 2 човека от  другаде. Не се сещам в детайли, но имам спомени, че беше срещата някъде в хотел в планината  :93: И гледахме някакаъв филм после в  киното  в този хотел . Сънувам, че вечерта отивам с една официална рокля и нося една чанта, тип клъч ( като портмоне). Следователно всички се захласват по това "чанте", което е златно-черно и започват да ме питат дали не е било от еди си къде купено . Последното подозирам, че го сънувах във връзка с едни портмонета ( върха на "естетиката", които гледахме с една приятелка вчера.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Сънувах...
« Отговор #156 -: Декември 22, 2013, 03:04:22 pm »
Сънувах, че ми звъни един определен човек, но не желаех да му вдигам. Сутринта си спомнях и цифрите, които бяха изписани на телефона, но досега ги забравих   :57: .

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #157 -: Декември 26, 2013, 02:47:43 pm »
Флора, хотел и планина са ключови в съня ти, и донякъде, изключващи се. :)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Сънувах...
« Отговор #158 -: Декември 26, 2013, 04:31:09 pm »
Цитат
Флора, хотел и планина са ключови в съня ти, и донякъде, изключващи се. :)

Мерси, Uran.  :) А какво е ключовото им значение ( хотел може би нещо като къща, дом и природа, свобода и ограничение)??
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #159 -: Декември 27, 2013, 11:26:30 am »
Случвало ли ви се е в съня си да говорите на език, който не знаете и никога не сте учили? Много често имам някакви сънища, в които говоря перфектен италиански. Единствено с което си го обяснявам, е че запаметявам несъзнателно думи докато слушам музика или гледам филми :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #160 -: Декември 27, 2013, 11:33:14 am »
Ти отде знаеш, че е перфектен :)
Май не ми се е случвало
Може да значи, че си си поставила за цел да усвоиш нещо
Аз пак съм на вълна котки, знам защо, просто споделям :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #161 -: Декември 27, 2013, 11:35:30 am »
На произношение го докарвам  :012:

Внимавай с тези котки.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #162 -: Декември 28, 2013, 01:23:57 pm »
Транзити закачат ли Венера, Папи? :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #163 -: Декември 28, 2013, 01:24:56 pm »
На мен ми се е случвало да говоря на чужди езиц в съня си, но относно перфектността- не съм сигурна. :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #164 -: Декември 28, 2013, 01:26:10 pm »
Цитат
Флора, хотел и планина са ключови в съня ти, и донякъде, изключващи се. :)

Мерси, Uran.  :) А какво е ключовото им значение ( хотел може би нещо като къща, дом и природа, свобода и ограничение)??

Някакъв конфликт м/у идеали (най- общо казано) и чисто "земни" работи. ;)