Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645095 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1380 -: Декември 20, 2014, 12:13:44 pm »
Сънувам, че съм в Кипър!  :) :012: :49: :49:

Обаче проклетата ми прабаба се беше намърдала там  :-\ живееше в къщата  :D


Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1381 -: Декември 20, 2014, 02:35:00 pm »
Сънувам, че съм в Кипър!  :) :012: :49: :49:

Обаче проклетата ми прабаба се беше намърдала там  :-\ живееше в къщата  :D

Да не би да искаш баба ти да напусне този грешен свят? Ще се облагодетелстваш ли материално от такова събитие? :017:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1382 -: Декември 20, 2014, 02:39:33 pm »
Бил ли си някога в Кипър ? Климатът е отвратителен... Островът не е за хвалене,освен местата за туристи. :)
Идеално си е за почивка и плаж като имаш роднини там. Освен това където и да пътуваш виждаш нов свят и се зареждаш.
Ти си иди в родната Турция като ти харесва тамошния климат. Не ти искам коментара.

Днес се прибира леля ми от Кипър, така че не е случаен съня.


Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1383 -: Декември 20, 2014, 02:42:24 pm »
Да не би да искаш баба ти да напусне този грешен свят? Ще се облагодетелстваш ли материално от такова събитие? :017:
:012: не и не. Нищо общо нямам с нея. Няколко пъти съм я виждал само.  :) По - скоро ме дразни това, че е тормозила едни мой роднини цял живот. Живяла е на техен гръб. Иначе наближава стоте години.

Помня, че в двора имаше едно дърво, което се беше разцъфтяло. Къпех една котка с маркуч.  :043:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1384 -: Декември 20, 2014, 02:46:58 pm »
:012: не и не. Нищо общо нямам с нея. Няколко пъти съм я виждал само.  :) По - скоро ме дразни това, че е тормозила едни мой роднини цял живот. Живяла е на техен гръб. Иначе наближава стоте години.

Помня, че в двора имаше едно дърво, което се беше разцъфтяло.

Ами тя е в ролята на някакъв дразнител в твоите сънища, което е озадачаващо при положение, че нямаш контакти с нея.
Поразчовъркай себе си. Много възможно е да проектираш нещо в нея, което е извън семейните драми.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #1385 -: Декември 20, 2014, 02:47:23 pm »
Сънувам, че съм в Кипър!  :)
Обаче проклетата ми прабаба се беше намърдала там  :-\ живееше в къщата  :D
съзряваш и помъдряваш  ::)
или пък имаш нужда от съвет от по-възрастен човек.
старите хора в сънищата ни символизират и дълговете ни от и към семейството /материални и морални/.  обаждаш ли се често на леля в кипър .. ?:)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1386 -: Декември 20, 2014, 02:50:21 pm »
Чувствам се морално задължен към леля си. Това е! ;) Разчовърках се тука. ;D

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1387 -: Декември 22, 2014, 10:11:51 pm »
По новолуние сънувах, че напускам работата си и заминавам да живея в София без да имам жилище и доходи.  Толкова реалистично беше, че събуждайки се, ми трябваха няколко мига, за да осъзная, че не съм предприела такива хазартни действия в реала.


Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1388 -: Декември 26, 2014, 10:35:05 am »
Сънувах странен, но много реалистичен сън, сякаш се случва наяве.

Сънувам, че спя и се събуждам от силен трус. Беше земетресение, няколко силни и продължителни труса, а аз си бях в стаята. Много се стреснах, беше като в реалността.

После сънувах, че се намирам в голям град и се качвам в трамвай, вероятно е спомен от детството.

Накрая дойде един бивш, незнайно защо се беше изкостюмирал много официално, а аз се засмях и му казах, че не си е вързал вратовръзката правилно и се смачкала /не че в реалността аз знам как се връзва/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #1389 -: Декември 26, 2014, 10:55:04 am »
Сънувах, че ми платиха 4лв за вино и след това ми поръчаха 400 л да закупят от мен. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1390 -: Декември 26, 2014, 11:11:21 am »
Сънувах странен, но много реалистичен сън, сякаш се случва наяве.

Сънувам, че спя и се събуждам от силен трус. Беше земетресение, няколко силни и продължителни труса, а аз си бях в стаята. Много се стреснах, беше като в реалността.

После сънувах, че се намирам в голям град и се качвам в трамвай, вероятно е спомен от детството.

Накрая дойде един бивш, незнайно защо се беше изкостюмирал много официално, а аз се засмях и му казах, че не си е вързал вратовръзката правилно и се смачкала /не че в реалността аз знам как се връзва/.

Искаш ли да го "удошиш" и да промениш/промени живота си/ти?  :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1391 -: Декември 26, 2014, 11:16:06 am »
Сънувах, че ми платиха 4лв за вино и след това ми поръчаха 400 л да закупят от мен. :)

Предстои ли ти голямо събитие?
п.п.Вероятно е свързан с предстоящото посрещане на Нова година. Може и да имаш някакви съмнения къде и как да празнуваш и дали ще си изкараш добре.Все  пак, виното е и вътрешния ни живот, освен всичко друго.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1392 -: Декември 26, 2014, 11:21:08 am »
Искаш ли да го "удошиш" и да промениш/промени живота си/ти?  :)

Само едно уточнение - накрая вратовръзката се озова на пода, в краката ми.

Между другото, вчера разбрах, че преди 3 месеца майката на бившия се е оперирала от рак на матката, засега успешно, хванали са го в начален стадий. Обаче снощи сънувах друг бивш.

Не, не искам никого да удушавам  ;D
« Последна редакция: Декември 26, 2014, 11:26:30 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1393 -: Декември 26, 2014, 11:31:52 am »
Само едно уточнение - накрая вратовръзката се озова на пода, в краката ми.

Между другото, вчера разбрах, че преди 3 месеца майката на бившия се е оперирала от рак на матката, засега успешно, хванали са го в начален стадий. Обаче снощи сънувах друг бивш.

Един по- личен въпрос относно болднатото: Виждала ли си в него единствения, този, заради когото би се простила с независимия момински живот?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #1394 -: Декември 26, 2014, 11:33:33 am »
Предстои ли ти голямо събитие?
п.п.Вероятно е свързан с предстоящото посрещане на Нова година. Може и да имаш някакви съмнения къде и как да празнуваш и дали ще си изкараш добре.Все  пак, виното е и вътрешния ни живот, освен всичко друго.

Uran,не знам дали ми предстои събитие, но определено с последното изречение си много права.Благодаря ти. :38:
Към това сънувах  и прекъсната пътна осова линия, която беше двойна и аз възкликнах насън:"Да, това е смисълът на числото 11 " :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“