Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645720 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1545 -: Януари 28, 2015, 06:04:53 pm »
Като гладната кокошка сънувах,"че си похапвам от петела".  :012:
"вкусен" ли му беше гребена  :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1546 -: Януари 28, 2015, 06:42:32 pm »
"вкусен" ли му беше гребена  :012:
Хайде и ти,Луно в Овен!  :012: Като да не ти е влизал инатлив мъж в главата!  :012:
Не съм му яла гребена,но буквално го стиснах и задрах за гърлото и на него много му хареса и.... :012:. Аз все изливам на сън садизма си
Това сънище е защото Уран е върху Венерата ми.Уран такива щуротии ще натвори-сънища,електричество,простотии.  :012:
« Последна редакция: Януари 28, 2015, 06:51:47 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1547 -: Януари 28, 2015, 06:52:07 pm »
Като гладната кокошка сънувах,"че си похапвам от петела".  :012:
:017:
Давай на ЛС, че май има шум в комуникацията.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1548 -: Януари 28, 2015, 06:56:36 pm »
Сънувах чашка с кафе. Чашката приличаше на моята, която ми е любима - средна големина, с червени шарки.
Около нея имаше 3 лъжички, все използвани. Опитах да ги събера в сноп. Едната беше много красива.

Значи ли нещо това?

Ще имаш някакви проблеми в комуникацията. Вероятно ще се наложи и да бъдеш медиатор м/у 2 и повече страни. Проблеми със здравето-твое или на близък.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1549 -: Януари 28, 2015, 08:48:23 pm »
Това сънище е защото Уран е върху Венерата ми.Уран такива щуротии ще натвори-сънища,електричество,простотии.  :012:
този аспект съм имала като ученичка, но нямам спомени за мокри сънища, то тогава не снасях още яйца, но да- бях силно влюбена в един съученик- овен, с луна и марс в лъв, много страдах от несподеленото чувство и после като студенти се срещнахме с него на няколко пъти случайно- той прояви засилен интерес, а аз не го отразих  :29:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1550 -: Януари 29, 2015, 09:25:56 pm »
Уране, благодаря.
По-напрегнато ми е тези дни. И ретро Мерк ме обработва. Трябва повече да ми се обяснява и повече да обяснявам.
За здравето...може би, и аз не знам. То ще си покаже.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1551 -: Януари 31, 2015, 10:56:11 am »
Сънувах, че съм в магазин за хранителни стоки. Нямаше почти никакъв асортимент, освен сладкиши, които не изглеждаха добре. Имаше огромна опашка от хора. Стоях и гледах витрините, учудвах се, че продават остатък от украса на торта, размазана сметанова роза с листенца в лилаво, зелено и червено. Имаше еклери, някакви пасти и сладки от вафлени корички с крем между тях. До мен стоеше жена, с която си говорехме. Беше следовател. Беше в образа на Акрукс. (подкарах и другите съфорумци в сънищата си :57:) Говореше ми за майка ми, имали са среща преди много години, на която мама е била притеснена за мен. Разнищвали са случай от моето минало. Така и не задържали престъпник. Продавачката не успя да развали голямата банкнота, с която пазарувах. Изсипах много стотинки пред нея.
След това сънувах, че вървя в планина с много борове и елхи. Пътеката беше от жълта почва. А в гората се виждаха дребни хора - дребни на ръст, приличаха на хобити, все мъже. Тъкмо да изкача върха и да видя гледката, а до мен изтърваха чаша, която се счупи и ме събудиха.  :85:

Това за мама може би е, защото вчера правихме 40 дена от смъртта й. Предната вечер я сънувах отново, но беше с много къса коса, сякаш е била на химиотерапия. Логично, в съня си съм се опитвала да я лекувам от болестта й. Но вървеше пред мен, от време на време се обръщаше и ме поглеждаше с големи очи, изразителни. Бързаше за някъде. Не успяхме да си поговорим много.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1552 -: Януари 31, 2015, 12:09:51 pm »
Сънувах, че съм в магазин за хранителни стоки. До мен стоеше жена, с която си говорехме. Беше следовател. Беше в образа на Акрукс. (подкарах и другите съфорумци в сънищата си :57:)
 
какъв следовател съм аз, след като не ви знам образите, че да ви включа в моите сладки сънища?
 :57:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Сънувах...
« Отговор #1553 -: Януари 31, 2015, 12:17:26 pm »
Аз пък сънувах Лили тази нощ, а дори не знам как изглежда...  :57: В съня ми беше дългокоса блондинка и се обличаше в розово и бяло-други цветове не признаваше. После ми показа някакви нейни снимки-на всичките до една беше облечена отново в същата цветова комбинация. Един от тоалетите и беше сладко пухено пуловерче без ръкави мисля, че беше розово съчетано с бяла тясна памучна блуза  :29:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1554 -: Януари 31, 2015, 12:51:20 pm »
Сънувах, че съм в магазин за хранителни стоки. Нямаше почти никакъв асортимент, освен сладкиши, които не изглеждаха добре. Имаше огромна опашка от хора. Стоях и гледах витрините, учудвах се, че продават остатък от украса на торта, размазана сметанова роза с листенца в лилаво, зелено и червено. Имаше еклери, някакви пасти и сладки от вафлени корички с крем между тях. До мен стоеше жена, с която си говорехме. Беше следовател. Беше в образа на Акрукс. (подкарах и другите съфорумци в сънищата си :57:) Говореше ми за майка ми, имали са среща преди много години, на която мама е била притеснена за мен. Разнищвали са случай от моето минало. Така и не задържали престъпник. Продавачката не успя да развали голямата банкнота, с която пазарувах. Изсипах много стотинки пред нея.
След това сънувах, че вървя в планина с много борове и елхи. Пътеката беше от жълта почва. А в гората се виждаха дребни хора - дребни на ръст, приличаха на хобити, все мъже. Тъкмо да изкача върха и да видя гледката, а до мен изтърваха чаша, която се счупи и ме събудиха.  :85:

Това за мама може би е, защото вчера правихме 40 дена от смъртта й. Предната вечер я сънувах отново, но беше с много къса коса, сякаш е била на химиотерапия. Логично, в съня си съм се опитвала да я лекувам от болестта й. Но вървеше пред мен, от време на време се обръщаше и ме поглеждаше с големи очи, изразителни. Бързаше за някъде. Не успяхме да си поговорим много.

Разплата за стари прегрешения. Възможни финансови проблеми или такива- с любимия.
Имаш необходимост от спокойствие и увереност ( за нещо). Чака те промяна или трябва да бъде наложена такава. Ако имаш някаква цел/план-  успех, но след усилия. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1555 -: Януари 31, 2015, 12:52:43 pm »
Аз пък сънувах Лили тази нощ, а дори не знам как изглежда...  :57: В съня ми беше дългокоса блондинка и се обличаше в розово и бяло-други цветове не признаваше. После ми показа някакви нейни снимки-на всичките до една беше облечена отново в същата цветова комбинация. Един от тоалетите и беше сладко пухено пуловерче без ръкави мисля, че беше розово съчетано с бяла тясна памучна блуза  :29:

Видяла си себе си ..по някакъв начин. :)

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Сънувах...
« Отговор #1556 -: Януари 31, 2015, 12:56:27 pm »
Ама аз не нося розово и бяло. Нито пък съм руса.  ::) Като се замисля обаче преди 10 години бях платинено руса и обожавах розовия цвят!  :72:
« Последна редакция: Януари 31, 2015, 01:01:26 pm от Just_a_Dream »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1557 -: Януари 31, 2015, 01:23:08 pm »
Аз пък сънувах Лили тази нощ, а дори не знам как изглежда...  :57: В съня ми беше дългокоса блондинка и се обличаше в розово и бяло-други цветове не признаваше. После ми показа някакви нейни снимки-на всичките до една беше облечена отново в същата цветова комбинация. Един от тоалетите и беше сладко пухено пуловерче без ръкави мисля, че беше розово съчетано с бяла тясна памучна блуза  :29:

Охооо, каква чест - да ме сънуваш без да сме се виждали!  ;D

Бяло и розово не нося, но ми се струва, че тия цветове в съня ти са добър знак. Не си ме видяла облечена в тъмни депресарски дрехи.  :)

Преди малко се връщам от фризьор и се оказа, че кварталната фризьорка наистина тотално ми е развалила линията на косата. Направиха каквото можаха, но ще трябват още няколко подстригвания, за да се възвърне предишната прическа, много ме е яд!

Знаех си, че нещо не е наред с косата. И стана ясно, че не са никакви самовнушения, имам си точна преценка за хората и кой какво може.






Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Сънувах...
« Отговор #1558 -: Януари 31, 2015, 01:29:02 pm »
Ти на постепенна черта ли се подстригваше?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1559 -: Януари 31, 2015, 01:33:52 pm »
Да, на черта, без бретон - отпред най-дълго, отзад приповдигнато и скъсено. А кварталната фризьорка ми го скъси максимално отпред, остави най-дълго встрани, отзад го направи на пластове. И се получи скъсена прическа на пластове - отзад с дупка, а встрани стърчеше като ушите на Чебурашка.  :012:

Сега отпред още стои скъсено и трябва да не се пипа и да чакам да израстне. Моята коса много бавно расте на дължина, повече на обем и встрани.

Не харесвам русото, сега се боядисвам в златиста мока, преди беше шоколад.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui