Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645426 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1620 -: Февруари 15, 2015, 02:22:26 pm »
Онази вечер пак сънувах, че искат да ме насилят сексуално, тоя път и бой ядох, че се съпротивлявах, ритах, удрях. Бяха много хора, държаха ме, имаше и жени, един се опита да ме удуши, беше много гадно, почти
В томовете на Фройд съм чела,че сънища свързани с преследване и опити за изнасилване са израз на неизявен сексуален нагон.Колкото сънят е по-агресивен толкова по-големи са задръжките,които упражнява съзнанието върху нагона.Този нагон при всички случаи ще бъде задоволен най-малкото чрез сънища,но би могъл да се изроди да неправилно поведение в средата,като предизвика истинско изнасилване.Подсъзнанието може да режисира всичко и във реалността,както и да вкара съзнание на жертва. ;) Романтиката,еротиката не заместват презрения,хард животински контакт.Душенето вероятно е твоето задушаване от нещо,което не си реализирала,а силно искаш.
Може на някакво ниво да регистрираш хора,които се опитват да наложат волята си върху теб за противоречиви мнения.

« Последна редакция: Февруари 15, 2015, 02:28:33 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1621 -: Февруари 15, 2015, 02:31:47 pm »
Много често съм сънувала,че ме преследват с големи ножове,за да ме убият :012:.  Какво да направя(освен секс) като имам силно либидце.  ;D :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1622 -: Февруари 15, 2015, 03:07:33 pm »
Тази нощ сънувах сън с нептунов сюжет, всъщност само този фрагмент запомних най-ярко.

Сънувах, че с група други хора сме се качили на някакъв тесен и стръмен нос, а в неговото подножие морската стихия постепенно поглъщаше пясъчната ивица и пространството ставаше все по-тясно. Имаше някакво апокалиптично усещане, хората се страхуваха. Погледнах надолу и изведнъж видях игра не светлини във водата - някакви сенки, които сияеха в цветовете на дъгата. И се оказа, че това са живи същества, заприличаха ми на сирени - гледах ги и нещо им говорех, чувствах се като омагьосана и вече не изпитвах никакъв страх от поглъщане и потъване в морските дълбини. Гледката, която се разкриваше долу, сякаш ме зовеше да се присъединя към тях.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1623 -: Февруари 15, 2015, 03:11:22 pm »
Сънувах, че детето ми има разстройство?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1624 -: Февруари 15, 2015, 06:30:10 pm »
Акрукс изпражненията означават неприятности,ядове
В Съновника прочетох за моя сън следното:
"Животински изпражнения са обещание за много семейни радости и лично щастие.
Събираш ли изпражнения насън, наяве ще трупаш пари, за да се ожениш."

И двете неща са верни, вчерашният ден беше изпълнен със семейна топлота, любов и разбиране, а пари кътам за венчавка, имам само граждански брак, а църковен все още не и причината е недостиг на пари.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #1625 -: Февруари 15, 2015, 06:50:41 pm »
В Съновника прочетох за моя сън следното:
"Животински изпражнения са обещание за много семейни радости и лично щастие.
Събираш ли изпражнения насън, наяве ще трупаш пари, за да се ожениш."

И двете неща са верни, вчерашният ден беше изпълнен със семейна топлота, любов и разбиране, а пари кътам за венчавка, имам само граждански брак, а църковен все още не и причината е недостиг на пари.

Акрукс не чета съновници,защото там тълкуванията са пълни глупости.Но това си е мое мнение.Знам,че пишат там,че изпражненията са на пари,но не е така,всеки път като сънувам подобно нещо винаги си имам ядове.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #1626 -: Февруари 15, 2015, 07:12:38 pm »
Първи сън: Нахраних три малки тигърчета,които се търкаляха по гръб, с нещо червено.Втори сън: Някакво метално насекомо по подобие на скорпион или бръмбар ме ухапа два пъти, на третия път като го погледнах и почти ръждяса.Трети сън: Предложиха ми работа в таверна,извън  мястото където живея. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1627 -: Февруари 15, 2015, 09:10:11 pm »
Акрукс не чета съновници,защото там тълкуванията са пълни глупости.Но това си е мое мнение.Знам,че пишат там,че изпражненията са на пари,но не е така,всеки път като сънувам подобно нещо винаги си имам ядове.
Благодаря за коментарите ти по моя сън, при теб може да е на ядове, но в случая написаното в онлайн съновника на Стоил Добрев съответства на това, което ми се случи вчера- имах семейни радости и лично щастие, и пари, които не похарчих, а заделих настрана, това е.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1628 -: Февруари 16, 2015, 08:07:43 pm »
Онази вечер пак сънувах, че искат да ме насилят сексуално, тоя път и бой ядох, че се съпротивлявах, ритах, удрях. Бяха много хора, държаха ме, имаше и жени, един се опита да ме удуши, беше много гадно, почти се измъкнах, бяхме в някакво подземие и пак ме хванаха, тогава се събудих.
Защо се повтарят сънища с подобни сюжети за изнасилване  :017:
Символично изнасилването го тълкувам, като опит за нахлуване в личното пространство. Но в моите сънище ще е нещо друго, но и идея си нямам какво.
Имам и друг повтарящ се сюжет, преследват ме да ме убият.

Имаш насъбран гняв. Не е точно автоагресия, а проектиране на определени негативни мисли.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1629 -: Февруари 16, 2015, 08:09:13 pm »
Първи сън: Нахраних три малки тигърчета,които се търкаляха по гръб, с нещо червено.Втори сън: Някакво метално насекомо по подобие на скорпион или бръмбар ме ухапа два пъти, на третия път като го погледнах и почти ръждяса.Трети сън: Предложиха ми работа в таверна,извън  мястото където живея. :)

Секс. :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Сънувах...
« Отговор #1630 -: Февруари 16, 2015, 08:38:45 pm »
Сънувах нещо за пъпната връв - някой ми обясняваше какво ставало като се отвърже и както си говорех с него погледнах и видях, че и моята нещо не е наред. Не ме боля, но в съня си знаех, че е...повредена.  ::) :017:
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #1631 -: Февруари 16, 2015, 09:56:04 pm »
Секс. :)

Със скорпизъблест тигър, пардон с 3.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Сънувах...
« Отговор #1632 -: Февруари 17, 2015, 10:46:22 pm »
Раждането е на хубаво, символ на нещо ново в живота ти, а защо пък да не е буквален съня ти- време ти е да го сбъднеш, не бери грижа за термометъра- ще ти пратя, заедно с бебефон  :012: :012: :012:

Ще пращаш термометър и бебефон :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1633 -: Февруари 18, 2015, 04:20:51 pm »
Ще пращаш термометър и бебефон :)
Супееер!  :13:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #1634 -: Февруари 19, 2015, 01:58:11 pm »
Уф тази нощ сънувах,че жестоко се карам с една "приятелка",казах и много лоши думи,които явно си ги тая в действителност,защото съм страшно разочарована от нея,но в съня и тя ми каза много обидни неща.След това сънувах момиче,което познавам много бегло,че излиза от един вход с много сладко момченце,беше русо и двамата бяха със шарени маски за грип.След това пък срещнахме с майка ми една нейна бивша колежка с мъжа й бяха целите в черно и им изказахме съболезнования,но мъжа й не пожела да ги приеме.Пф ей тоя последния сън много ме уплаши  :(