Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645017 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1695 -: Март 10, 2015, 10:53:42 am »
Сънувах, че имам 5.50 на изпита - леле беше радост голяма. Когато научих новината бях на село и  момичета от класа прииждаха в стаята ми. Едната беше леко тъжна, другата много я болеше корем,  а останалите вече не ги помня. Ако имам 5.50 ще има радост до небето ...  :012:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1696 -: Март 10, 2015, 08:47:27 pm »
Много сексуален сън, Зазе. Внимавай с тая, дето я боли корем :57:

П.П. И аз съм сънувал идиотщини преди изпити, че и след тях. Нормално.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1697 -: Март 11, 2015, 10:03:24 am »
Сънувах малко луд сън.

Бях на последен етаж на някаква сграда, в апартамент. Там бях на почива/квартира може би. Но ми идваха гости. Имах котка, която се катереше по первазите на прозорците и си играеше с клоните на някакво дърво. Една от гостенките ми се заигра с нея на прозореца. Аз стоях седнала в бебешко легло. След това си взех котката и тръгнах на плаж с The_One. Но морето беше странно. Уж море, а на хоризонта се виждаха планини, върхове. Плаж беше доста голям, но приличаше на дюни и доста под наклон. Имаше много вещи, които разпиляхме около нас на пясъка. Имаше и малки растенийца, водорасли. До нас дойдоха хора, момче и момиче. Аз си говорех с Единствена. Обяснявах й, че повечет хора не знаят как да се пекат след промените. Бяхме с много странни металически прозрачни костюми. Разказвах й, че с тях ще получим много хубав тен и е безопасно. И двете разтворихме крака срещу слънцето и усещах страхотна топлинка, беше много приятно. Дойде мъж, който си разпъна нещата до мен, край на постелката му застъпваше край на моята. Аз му казах, че трябва да е наясно, че няма да се поместя. И той разпиля много вещи около себе си. Имаше мнго големи и сни очи. Изведнъж излезе голяма вълна и ни заля, отнесе голяма част от вещите на другите, но нашите стояха, защото ги бяхме затиснали. Казах на Единствена, че е време да си тръгваме, защото идва буря и тази вълна не е случайна. Другите останаха на плаж, а ние затърсихме коткатата ми и се прибрахме. В двора на сградата някакъв човек си търсеше кученцето. Аз го успокоих, че мястото е заградено и няма да се загуби, а се е скрило.

Цялостното усещане беше, че е имало някакъв катаклизъм и при пределени условия може да има като радиация.

Значимо ли е?

Много луд сън.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Сънувах...
« Отговор #1698 -: Март 11, 2015, 10:46:40 am »
Сънувах кафяви мечки....едната е хранех

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Сънувах...
« Отговор #1699 -: Март 11, 2015, 01:02:35 pm »
Аз пък нощес бях на пазар.  ;D Разглеждах разни сергийки с дрехи, и на една от тях имаше черни поли, с различни дължини, но всичките до една бяха с плохи.  :017:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1700 -: Март 11, 2015, 01:36:21 pm »
Сънувах днес как съм в някаква стая, лежах, а пред мен имаше жена, която говореше с мъж странично от мен, по едно време се намесих в разговора, понеже чух как обясняваше нещо за студентски такси в университета в Мадрид, попитах я за кой факултет става дума, споменах, че моята дъщеря учи там, после жената изчезна нанякъде, а мъжът до мен се оказа неин син и той се озова пред мен, тогава аз възкликнах "А, ама ти си един от близнаците Аргирови", а той се засмя и каза"Позна, а ще познаеш ли кой от двамата", аз се загледах в лицето му и казах "Благовест", той се зарадва, че съм го разпознала, наведе се над мен и почна да ме целува- отначало бях леко възмутена, беше ми гузно и си мислех за мъжа си, но после се оставих на сластта... и телефонът ми звънна, моя приятелка се обади да каже, че днес ще мине да се видим след работа, прекъсна ми съня точно като взе да ми става хубаво  :012: :012: :012:
« Последна редакция: Март 11, 2015, 01:38:26 pm от akruks »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1701 -: Март 11, 2015, 08:41:32 pm »
Тази нощ сънувах невъобразими глупости. Сънувах, че закъснявам за работа и вместо в 10 сутринта, отивам в 3 следобед. Там има касов апарат и аз трябва да зануля нещо на него, но вместо това пускам някакъв супер измислен дълбок войд, който занулява данните за 4 месеца назад!?!  :o

Kak е заплащането? Ревизирай си финансите и отношението към тях. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1702 -: Март 11, 2015, 08:45:11 pm »
Сънувах, че имам 5.50 на изпита - леле беше радост голяма. Когато научих новината бях на село и  момичета от класа прииждаха в стаята ми. Едната беше леко тъжна, другата много я болеше корем,  а останалите вече не ги помня. Ако имам 5.50 ще има радост до небето ...  :012:
Не вземай необмислени решения.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1703 -: Март 11, 2015, 08:49:22 pm »
Сънувах малко луд сън.

Бях на последен етаж на някаква сграда, в апартамент. Там бях на почива/квартира може би. Но ми идваха гости. Имах котка, която се катереше по первазите на прозорците и си играеше с клоните на някакво дърво. Една от гостенките ми се заигра с нея на прозореца. Аз стоях седнала в бебешко легло. След това си взех котката и тръгнах на плаж с The_One. Но морето беше странно. Уж море, а на хоризонта се виждаха планини, върхове. Плаж беше доста голям, но приличаше на дюни и доста под наклон. Имаше много вещи, които разпиляхме около нас на пясъка. Имаше и малки растенийца, водорасли. До нас дойдоха хора, момче и момиче. Аз си говорех с Единствена. Обяснявах й, че повечет хора не знаят как да се пекат след промените. Бяхме с много странни металически прозрачни костюми. Разказвах й, че с тях ще получим много хубав тен и е безопасно. И двете разтворихме крака срещу слънцето и усещах страхотна топлинка, беше много приятно. Дойде мъж, който си разпъна нещата до мен, край на постелката му застъпваше край на моята. Аз му казах, че трябва да е наясно, че няма да се поместя. И той разпиля много вещи около себе си. Имаше мнго големи и сни очи. Изведнъж излезе голяма вълна и ни заля, отнесе голяма част от вещите на другите, но нашите стояха, защото ги бяхме затиснали. Казах на Единствена, че е време да си тръгваме, защото идва буря и тази вълна не е случайна. Другите останаха на плаж, а ние затърсихме коткатата ми и се прибрахме. В двора на сградата някакъв човек си търсеше кученцето. Аз го успокоих, че мястото е заградено и няма да се загуби, а се е скрило.

Цялостното усещане беше, че е имало някакъв катаклизъм и при пределени условия може да има като радиация.

Значимо ли е?

Много луд сън.
Да, значимо е.
Ще търсиш съвет/подкрепа. Емоционалният ти градус ще се повиши, което може да доведе до малко по- спонтанни действия, чиито последствия да не са предвидени. Икушения разни.. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1704 -: Март 11, 2015, 08:50:53 pm »
Сънувах кафяви мечки....едната е хранех
Пораздвижване в бизнеса/работата ти? Влагане на енергия в посока работа.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1705 -: Март 11, 2015, 08:53:12 pm »
Аз пък нощес бях на пазар.  ;D Разглеждах разни сергийки с дрехи, и на една от тях имаше черни поли, с различни дължини, но всичките до една бяха с плохи.  :017:
Очакваш ли повишение? :017:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1706 -: Март 11, 2015, 08:55:16 pm »
Сънувах днес как съм в някаква стая, лежах, а пред мен имаше жена, която говореше с мъж странично от мен, по едно време се намесих в разговора, понеже чух как обясняваше нещо за студентски такси в университета в Мадрид, попитах я за кой факултет става дума, споменах, че моята дъщеря учи там, после жената изчезна нанякъде, а мъжът до мен се оказа неин син и той се озова пред мен, тогава аз възкликнах "А, ама ти си един от близнаците Аргирови", а той се засмя и каза"Позна, а ще познаеш ли кой от двамата", аз се загледах в лицето му и казах "Благовест", той се зарадва, че съм го разпознала, наведе се над мен и почна да ме целува- отначало бях леко възмутена, беше ми гузно и си мислех за мъжа си, но после се оставих на сластта... и телефонът ми звънна, моя приятелка се обади да каже, че днес ще мине да се видим след работа, прекъсна ми съня точно като взе да ми става хубаво  :012: :012: :012:
Компенсиращ сън.
Очакваш и добра (блага вест) - вероятно, свързана с щерка ти.  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1707 -: Март 11, 2015, 10:03:34 pm »
Компенсиращ сън.
Очакваш и добра (блага вест) - вероятно, свързана с щерка ти.  :)
Благодаря, Уран!
 :58:

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Сънувах...
« Отговор #1708 -: Март 12, 2015, 08:00:56 am »
Пораздвижване в бизнеса/работата ти? Влагане на енергия в посока работа.
Уран Благодаря

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Сънувах...
« Отговор #1709 -: Март 12, 2015, 10:12:11 am »
Очакваш ли повишение? :017:
Ами по принцип не, но аз и не ламтя за повече. Спрямо работата, която върша, заплатата ми е повече от добра, но не бих имала нищо против, и още мъничко да я увеличат. Благодаря ти, Уран!  :58: