Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645277 пъти)

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Сънувах...
« Отговор #1710 -: Март 12, 2015, 10:21:02 am »
Kak е заплащането? Ревизирай си финансите и отношението към тях. :)
Постоянно си правя ревизия на финансите и съм страшно спестовна дори, да не казвам стисната. Не давам пари за храна, не давам пари за превоз, че дори и за вода. Прецених, че това са абсолютно неоправдани разходи, които мога спокойно да спестявам за по-готини неща. Готвя вкъщи, водят ме на работа. Имам страшно много спестени пари, а се разкарвам с по 5 лева в портмонето. Ако не беше така, нямаше да имам добри спестявания, нито пък да си купувам постоянно какви ли не красоти и подаръци за мен и мъжа. Онзи ден купих на мъжа ми портмоне от естествена кожа, на мен си тоник-70 лв общо, ама за храна, никой не може да ме накара да дам.   :043:

Happy58

  • Гост
Re: Сънувах...
« Отговор #1711 -: Март 12, 2015, 10:29:45 am »
От името на Скорпионче

сънувам че стоя на оградата на мост с една жена. исках умишлено да я бутна и да се удави. но не успях. в един момент обаче тя сама скочи и се самоуби. после внезапно тръгвам да вървя по една пътека - беше тъмно и не бях сама, но не видях лицето на този, който вървеше с мен. И стигнахме до един тунел. Навлизайки в него ни нападнаха два вълка. И започнахме здраво да се борим. Не знам дали е от значение, но вълците бяха черни.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #1712 -: Март 12, 2015, 11:03:52 am »
Тази нощ сънувах,че работя като сервитьорка но работех през нощта и си спомням,че с другите сервитьорки легнахме на много удобни легла,за да си починем.Работих там само ден и собственикът на заведението ми плати 50лв  :012:

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #1713 -: Март 12, 2015, 02:58:01 pm »
.майка ми ме вика да ям някаква царевица, кочани царевица-сещам се че варена царевица се приготвя за андреев ден ...

това, че си боса в самолета,смятам е добре,''пътя'' който вървиш не е само празни облаци,фантазии,напротив-усърдно и насочено вървиш към мечтания успех...елегантните обувки сам,о ми подсказват,че  ще имаш  изява пред  форум,официалностии...а може и тържествено отбелязване на успех...

Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1714 -: Март 13, 2015, 08:35:34 pm »
Тази нощ сънувах,че работя като сервитьорка но работех през нощта и си спомням,че с другите сервитьорки легнахме на много удобни легла,за да си починем.Работих там само ден и собственикът на заведението ми плати 50лв  :012:
Внимавай с подаръците, които получаваш, особено ако е свързано, по някакъв начин, с работата ти.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1715 -: Март 13, 2015, 08:45:48 pm »
Сънувах, че съм в непознат град. Разхождах се по улиците, беше сумрачно, май привечер. Минавах покрай някакви сгради. След това излязох на някакво уникално красиво място. Слънчево, много зеленина и мореее  :) Всъщност още съм в дилема море или някакво езеро беше :017: Но като пристанище, имаше някакви акостирали корабчета, яхти. Казах си, че трябва да снимам тази красота. Извадих телефона си и започнах да щракам ::) Някъде по средата, като че ли във водата видях катедрала, с позлатени куполи, изключително красива. След това стигнах до някакво оградено място, вътре отново вода, басейн някакъв и въпреки че можех да вляза, някак си знаех, че не трябва :017:
Фрагмент от друг сън...Пътувам със самолет. Решавам да стана, но съм боса :017: Обувам някакви супер елегантни високи обувки  :017: Друго от това пътуване не помня ::)
И част от друг ...майка ми ме вика да ям някаква царевица, кочани царевица :017: Много странна, готвеше се в нещо като микровълнова, но изглеждаше апетитно. Май така и не я пробвах. Сега малко ме е яд  :012:
Труден период. Имаш необходимост от спокойствие (съзерцателност), вяра и малко романтика.
Необходимост от овладяване на емоциите- гладки като водите на езеро.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1716 -: Март 13, 2015, 09:19:43 pm »
Да, излизане от тъмен период- "сумрак" и преминаване към по- щастлив- "красивата гледка", като, за да се случи, е необходимо и вътрешно спокойствие. Водата символизира емоциите. Катедралата- вярата.
Яхтите- необходимост от емоции с + заряд.
« Последна редакция: Март 13, 2015, 09:26:25 pm от Uran »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1717 -: Март 13, 2015, 09:37:00 pm »
Ураганът- неочаквани събития. Ще има размествания/продухвания в обкръжението ти.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1718 -: Март 14, 2015, 12:06:58 pm »
От името на Скорпионче

сънувам че стоя на оградата на мост с една жена. исках умишлено да я бутна и да се удави. но не успях. в един момент обаче тя сама скочи и се самоуби. после внезапно тръгвам да вървя по една пътека - беше тъмно и не бях сама, но не видях лицето на този, който вървеше с мен. И стигнахме до един тунел. Навлизайки в него ни нападнаха два вълка. И започнахме здраво да се борим. Не знам дали е от значение, но вълците бяха черни.
Нездравословна среда. Агресивност, конкуренция, удари под кръста. Неприятни разговори, при които ще срещнеш съпротива. Липса на разбиране. Назряване на необходимостта от промяна и ново- по-добро начало.
« Последна редакция: Март 14, 2015, 12:13:12 pm от Uran »

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #1719 -: Март 14, 2015, 06:49:32 pm »
Сънувах 2 парчета торта ,парфе ,с ягодово желе. парчетата са за мен и братовчедка ми,но са в една чиния.
Аз си изядох желето,и оставих блата, когато тя дойде ,и се фръцна ,,къде е мойто,защо не ми остави?,, в живота не би казала  това...Аз и казах че и за нея има,но са 2 парчета в една чиния,и че и нейното парче е с желе ,но е обърнато сервирано...тя почна да яде,и тогава на половината и тя го остави ,за да ги даден на майката и,на леля с една дума.
в реална тя е болна жена,на легло,с тежки заболявания.
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1720 -: Март 14, 2015, 07:25:53 pm »
Сънувах 2 парчета торта ,парфе ,с ягодово желе. парчетата са за мен и братовчедка ми,но са в една чиния.
Аз си изядох желето,и оставих блата, когато тя дойде ,и се фръцна ,,къде е мойто,защо не ми остави?,, в живота не би казала  това...Аз и казах че и за нея има,но са 2 парчета в една чиния,и че и нейното парче е с желе ,но е обърнато сервирано...тя почна да яде,и тогава на половината и тя го остави ,за да ги даден на майката и,на леля с една дума.
в реална тя е болна жена,на легло,с тежки заболявания.

От разказаното, оставам с впечатление, че е проекция на някакви ограничения/лишения и чувството на вина, което пораждат.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1721 -: Март 16, 2015, 06:34:31 am »
Сънувах, че съм до къщата на баба ми и започнаха да падат огромни камъни. Предизвикаха голям шум и всички започнахме да бягаме. След тях по земята имаше моливи за очи и аз събрах тези, които ми харесаха.
Последното, което помня от съня си - бях си взела черни, елегантни обувки на висок ток. И трябваше да карам кола, но реших, че трябва да събуя обувките, за да усещам колата.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Сънувах...
« Отговор #1722 -: Март 16, 2015, 08:33:12 am »
Преди 2 вечери сънувах много мухи.  :017:

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Сънувах...
« Отговор #1723 -: Март 16, 2015, 10:16:19 am »
Пред очите ми постоянно са много скакалци,жълта порода,мазни,като  че ли живи,но пък и пържени и ми се ядат, много вкусни изглеждат :017: ;D

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Сънувах...
« Отговор #1724 -: Март 16, 2015, 11:55:25 am »
Проверих в съновник,много скакалци е знак на дребни проблеми/свързват го с напаст по реколтата явно/обаче не пише когато ми се ядат и са вкусни какво е,даже много приятно изглеждат,разбирам сънуваният образ е символ на чувство-предчувствие,в случая е приятно,не вярвам да е на неприятности,зависи как е програмирано подсъзнанието .Между другото по едно време правих медитации за преодоляване отвращение и страх от някои гадни по принцип животинки ,почти всичко преодоляно,само пиявиците са лек проблем,така че кошмар не виждам как може да сънувам въобще,как ли ще даде такова подсъзнание предзнаменование за нещо лошо :017: