Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645046 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1800 -: Април 18, 2015, 12:30:39 pm »
Документи — не. Новини, най-общо, да.
Оф, сега прочетох отново какво съм казал и изведнъж ми светна, то е направо прозрачно, чак смешно ми стана. Пролетен сън :012:

Не, не са скрижалите. Това е Кулата, така я кръстих. И има вече гръмоотвод :012: — както казва Дарт Вейдър, "I find your lack of faith disturbing".

Да, може да бъде и "пролетен", заради меда и сладките. :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1801 -: Април 18, 2015, 12:39:45 pm »
Уране, мерси.  :38:

Имам само един човек, с който периодично се отстрелваме словесно. Тази сряда ми вдигна нервите. Може и това да показва. Не го отчитам толкова силно, защото нито ми е близък, нито силно и постоянно ме тормози мисълта за него. Но при срещите става напечено.
Хазартност - правилно. Напечените отношения са работни. Малко по ръба ходя в момента, опитвам да балансирам, да стане с добро. Но така като гледам, не ще се размине положението без по-сериозен натиск.

Аватарчето сметнах, че ме описва добре. Привидна нежност, но жената е лапнала цигара - страстна пушачка. И е бикоборка. А аз се чувствам малко мъж на моменти.  :012: Мъжкото и женското в едно. С превес на мъжкото.  :85:

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #1802 -: Април 18, 2015, 01:09:20 pm »
Вървях покрай руини в арменския квартал, в широка издълбана дупка-бивше училище там, хора си играеха и рушаха големи старинни делви и амфори, високи колкото човешки ръст. Тъкмо им направих забележка и пред мен изникна близка мъртва приятелка. Каза ми-като имаш рана сложи малко дезинфектант-оцет.
После бързах за среща с приятелка. Тя закъсня, спорехме за часа,  оказа се , че нейният часовника е с час и половина назад. На мястото между блоковете върху окосената трева имаше гергьовденски агнета, заклани и нахвърляни по тревите, целите зелени площи бяха заети с техните тела. Почти ги "помирисах" и се погнусих.

Втората част на първия сън се оказа някак знак. В същия ден имах масаж и майсторката ми напипа втвърден участък зад коляното, каза да направя лапа с оцет и брашно. Удебелението изчезна за един ден.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1803 -: Април 18, 2015, 01:14:06 pm »
Нигме, днес нали се раздава за умрелите боядисани яйчица и козунак.  :38: :38: :38:

Това с агнетата ми прилича на някакъв курбан, жертвено агне.
Де да знам, дай на някой нещичко.  :38:

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #1804 -: Април 18, 2015, 01:18:45 pm »
Нигме, днес нали се раздава за умрелите боядисани яйчица и козунак.  :38: :38: :38:

Това с агнетата ми прилича на някакъв курбан, жертвено агне.
Де да знам, дай на някой нещичко.  :38:
Мисля, че се раздаваше миналата неделя, тогава дадох, ще дам и сега. Аз тогава го и  сънувах, седмица преди Великден, ама не мислех да е значимо. А на теб тенкс, че ми напомни, че не съм давала отдавна и то не от пинтилък, ами се позатворих. :58:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1805 -: Април 18, 2015, 01:39:28 pm »
Ние днес раздадохме. Имаше и други хора на гробища. Аз също не съм в час кое кога се прави. Но като ми каже някой какво се прави, това и правя. Беше хубаво, странно е да се каже така за подобно нещо.
Не мога да го обясня. Гробовете на мама и бащата на седмодомието са много близо. Не знам, все следи, знаци...
Направих крем карамел с козунак - натрупа се много след като се прибрахме от гробища.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1806 -: Април 18, 2015, 01:59:48 pm »
Uran, многоооо ти благодаря!!!!  :-*
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1807 -: Април 18, 2015, 02:06:12 pm »
Енигма, болка, която времето, само, може да излекува.

п.п.Момичета, сънищата ви бъкат със символи на жертвоприношения, най- общо казано, или- по скоро- лични жертви.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #1808 -: Април 18, 2015, 06:30:27 pm »
Права си, Уран, както винаги. :38: Не бих се сетила за този аспект на нещата, но го има-факт.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1809 -: Април 18, 2015, 08:47:22 pm »
Уране, а кой не прави жертви с нещо лично?  :)

Идеалното щастие в Едем.  :) Тук се налагат жертви. Понякога малки, друг път по-големи - всеки според възможностите си.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1810 -: Април 18, 2015, 09:27:30 pm »
Искаш ли да заблудиш някого? :017:
Не и за нещо сериозно. Не мога да се сетя. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1811 -: Април 18, 2015, 09:32:39 pm »
Не и за нещо сериозно. Не мога да се сетя. :)

A някой/я "прекомерно" очарован от личността ти?  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1812 -: Април 18, 2015, 09:36:08 pm »
A някой/я "прекомерно" очарован от личността ти?  :)
По - скоро мен ме излъгаха преди няколко дни.  :017:

Аз съм честен и директен. Рядко лъжа някого за нещо сериозно.  :) Само за глупости лъжа - на шега. ;)

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Сънувах...
« Отговор #1813 -: Април 18, 2015, 10:02:47 pm »
Да сте отказала подкрепа (финансова)? "Жертва" някаква?  :017:
Не..никой не ми е предлагал подкрепа и то финансова от както се помня все сама се мъча

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1814 -: Април 19, 2015, 12:10:53 pm »
Чудесен сън имах тази нощ. Бях на някакво парти и носех високи обувки.(в реала рядкооооо бих сложила такива) Първите две-три стъпки бяха кошмарни - но имах жена до себе си за опора, и  след това ходех прекрасно и най-важното - имах самочувствие и походка на една успяла жена.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."