Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645794 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1875 -: Май 02, 2015, 07:42:50 pm »
Не, нямам предсказателни сънища с нея, но често присъства...сюжетите са различни.
Липсва ти.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1876 -: Май 02, 2015, 07:44:40 pm »
Спомням си също така, че русокосата хубавица в съня ми живееше в голямо комфортно жилище с още две млади жени - съквартирантки, с които поддържаше много топли приятелски отношения. Всяка си имаше отделна стая там. Спомням си, че първо се размина с въпросния мъж и се качи в апартамента леко развълнувана, а приятелките го забелязаха и леко я взеха на подбив /доброжелателно и на шега/, коментарите им бяха нещо от сорта "Хайде, стига си се крила, че го харесваш/желаеш".  :)

Възможно ли е да се виждаш в русокосата хубавица? Да жадуваш за по- комфортен живот и леки, приятелски отношения?
« Последна редакция: Май 02, 2015, 07:48:59 pm от Uran »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1877 -: Май 02, 2015, 07:50:15 pm »
Или по-скоро подобно присъствие в живота ми. Наистина бяхме много близки :)
:) Да, вероятно. И аз имам сънища с подобно "послание".

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1878 -: Май 02, 2015, 07:58:03 pm »
Възможно ли е да се виждаш в русокосата хубавица? Да жадуваш за по- комфортен живот и леки, приятелски отношемния?

В русокосата хубавица никак не се виждам, но ако беше моя лична проекция, по-скоро щях да сънувам висока екзотична брюнетка с леко азиатски черти.  ;D

Но отчасти може да отразява и моя копнеж за повече комфорт в ежедневието. В тази "квартира" лъхаше на приятелство и спокойствие, уреден бит. Като цяло доста често при мен се повтарят сънища с "избор" на жилище. В повечето случаи там присъстват мои близки от миналото, никога не фигурират непознати или малко познати хора.

Наскоро сънувах един друг сън, в него бях с нашите - майка ми и втория й съпруг. В реалния живот, още в началото на брачното им съжителство, започнаха планове за построяване на семейна къща, този строеж отчасти започна... Та в съня бях с тях в непознат град, който се намираше в някаква низина, обкръжена от планини, те се виждаха в далечината... Бяхме избрали жилище в уж "хубав район" - на пръв поглед ми се стори, че съм вътре и е апартамент, но после се озовах навън и заприлича на отделна къща, имаше и някаква веранда към нея... Изведнъж я видях "от птичи поглед" и забелязах, че й липсва покрив. Отгоре виждах стаите, бяха като някакъв лабиринт. Липсата на покрив и връзката с двамата мои близки /моето семейство през последните 10 години/ според мен е символ.





« Последна редакция: Май 02, 2015, 08:00:42 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1879 -: Май 02, 2015, 08:05:09 pm »
Лили, ти не обичаш мястото, на/в което живееш- това, не само от сънищата, а и от отношението ти към хората в квартала ти. Тази нелюбов си намира път, за да бъде разтоварена, изразена, напомнена, отпушена, трансформирана и т.н.
« Последна редакция: Май 02, 2015, 08:12:50 pm от Uran »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1880 -: Май 02, 2015, 08:08:22 pm »
Да, никога не съм го харесвала, живея тук "по принуда" - тук ме "докараха", тук останах. Не беше мой избор, а заварено положение. Ама те какви да са хората, едно интелигентно възпитано семейство няма във входа /за целия блок не се ангажирам да се изказвам, но горе-долу все са същите/, за повечето се знае откъде и как са дошли. Но дали е в блока или в трудовия колектив - все същите, разликите са минимални.
« Последна редакция: Май 02, 2015, 08:10:01 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1881 -: Май 02, 2015, 08:15:21 pm »
Абстрахирай се. Направи си оазис, твое място. Вложи в него себе си. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1882 -: Май 02, 2015, 08:17:36 pm »
Извън стените на апартамента с никой не общувам, това е моят начин да "избягам" от нехаресваното обкръжение.  :72:

Те не че не се чуват и не могат да се "подушат", де...  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1883 -: Май 02, 2015, 08:21:27 pm »
Добре дошла в моя клуб.  :012:

п.п.Има мърлячи навсякъде.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1884 -: Май 02, 2015, 08:25:21 pm »
Много красноречиви са и събранията на входа. Там се вижда кой откъде е.  :012:

Една интелигентна жена имаме, която периодично си идва от София /за топлите месеци/, нея я изкараха "кукумявка".... само защото поиска да има повече ред тука.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1885 -: Май 02, 2015, 08:30:16 pm »
От изминалата нощ помня няколко неща, повечето сам навързах какви са и откъде са, само едно остана. Сънувах, че до мен седи някаква девойка и ме учи да си слагам спирала на очите — даже не спирала, ами по-скоро кохл, имаше източен привкус цялата работа. Не мога да определя дали съм се сънувал като жена или като мъж, но всичко изглеждаше съвсем естествено и просто. Но беше изненадващо, събуди ме. Покрай това се присетих, че едно време (когато съм бил на 7-8 г.) една кака на село ме беше заподозряла в слагане на спирала, много дълги мигли съм имал :57:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1886 -: Май 02, 2015, 08:32:26 pm »
Да не отваряме темата Сф.-Провинция. Две години съм била главен ковчежник на етажната ни собственост та има какво да кажа по този въпрос, но не е в полза на сф.  :012: Много по- комуникативни, по финансови въпроси, са тези- от по- малките градове, нежели варна и софия.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1887 -: Май 02, 2015, 08:35:58 pm »
От изминалата нощ помня няколко неща, повечето сам навързах какви са и откъде са, само едно остана. Сънувах, че до мен седи някаква девойка и ме учи да си слагам спирала на очите — даже не спирала, ами по-скоро кохл, имаше източен привкус цялата работа. Не мога да определя дали съм се сънувал като жена или като мъж, но всичко изглеждаше съвсем естествено и просто. Но беше изненадващо, събуди ме. Покрай това се присетих, че едно време (когато съм бил на 7-8 г.) една кака на село ме беше заподозряла в слагане на спирала, много дълги мигли съм имал :57:
Прости невежеството ми, но какво е това? :)
 :012:Успя да ни се похвалиш, че имаш дълги мигли.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1888 -: Май 02, 2015, 08:36:50 pm »
Много по- комуникативни, по финансови въпроси, са тези- от по- малките градове, нежели варна и софия.

На всяко събрание викат и тропат за по 3 лв. такса асансьор, големи панаири вдигат, но все си правят скъпоструващи ремонти. Нямали пари.

Но стига съм разводнявала и сънищата с тия кънтри хора, не заслужават.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1889 -: Май 02, 2015, 08:40:16 pm »
Покрай това се присетих, че едно време (когато съм бил на 7-8 г.) една кака на село ме беше заподозряла в слагане на спирала, много дълги мигли съм имал :57:

Не си правя майтап - навремето един колега в първия вуз /брат на една моя състудентка/ си слагаше фондьотен, за да скрие някое несъвършенство по кожата /беше се научил от сестра си, нея си я биваше с гримовете/.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui