Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645523 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #1965 -: Май 18, 2015, 09:06:57 am »
Сънувам, че съм облечена с черен панталон, който ми е широк в ханша и го забождам с игли, обикновени, не безопасни, за да го стесня, така както е върху мен.

После сънувам, че намирам два портфейла, които са точно като моят, питах се как така имам 3 еднакви портфейла и в единия открих повече от 100 лева. Беше много странно тъй като наяве не забравям къде съм оставяла пари.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #1966 -: Май 18, 2015, 10:22:03 am »
Тази нощ сънувах, че съм в детска ясла (в реала наскоро я посетих  :) ) и децата спяха и се насочих към определено момченце и започнах да му се радвам (има в действителност такова дете и като го видях за 1 път усетих специална връзка, сякаш пробуди в мен майчинско чувство, за първи път усетих истинска нежност и безусловна любов към дете  :) )

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1967 -: Май 18, 2015, 07:46:32 pm »
Сънувам, че съм облечена с черен панталон, който ми е широк в ханша и го забождам с игли, обикновени, не безопасни, за да го стесня, така както е върху мен.

После сънувам, че намирам два портфейла, които са точно като моят, питах се как така имам 3 еднакви портфейла и в единия открих повече от 100 лева. Беше много странно тъй като наяве не забравям къде съм оставяла пари.

Възможно ли е, да ти стане по- широко, около врата, във финансов план? :)
Необходимост от по-добра финансова култура/пестеливост/?

п.п.Да не сте решила да теглите кредит? :)
« Последна редакция: Май 18, 2015, 07:59:23 pm от Uran »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1968 -: Май 18, 2015, 07:49:31 pm »
Тази нощ сънувах, че съм в детска ясла (в реала наскоро я посетих  :) ) и децата спяха и се насочих към определено момченце и започнах да му се радвам (има в действителност такова дете и като го видях за 1 път усетих специална връзка, сякаш пробуди в мен майчинско чувство, за първи път усетих истинска нежност и безусловна любов към дете  :) )

Сънят не е предсказателен. Има отношение към вътрешния ти свят. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1969 -: Май 18, 2015, 08:09:02 pm »
Един приятел ми разказа много странен негов сън.
Сънувал как часовете на часовниците се сменят непрекъснато. Например, погледне към часовника на компютъра и както е 7 часа, след миг става един, обърне се на друга страна и там така. Обаче казва, че никакви звуци не си спомня в съня си. Как мислите, какво може да показва?

Твоят приятел има ли проблем с точността или планиране на времето? Справя ли се/събира ли се с/в поставени срокове?

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1970 -: Май 18, 2015, 08:58:59 pm »
По повод часовника, да се обадя и аз. Не е сън. Няколко пъти ми се е случвало да поглеждам часовник (на ръката ми, стенен) и да ми се струва, че стрелките се въртят наобратно. Веднъж продължи няколко минути. Някой друг с подобна случка?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1971 -: Май 18, 2015, 09:28:52 pm »
Рептил ме подсети.  :)
Веско, приятелят ти иска ли да "върне времето назад"? Има ли нещо, в миналото си, което би направил по друг начин?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #1972 -: Май 18, 2015, 10:24:18 pm »
Рептил ме подсети.  :)
Веско, приятелят ти иска ли да "върне времето назад"? Има ли нещо, в миналото си, което би направил по друг начин?
Той би искал, но в същия момент е на ясно, че не може, но не защото би променил нещо.
« Последна редакция: Май 19, 2015, 06:49:24 pm от Veselin »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #1973 -: Май 18, 2015, 10:25:38 pm »
Възможно ли е, да ти стане по- широко, около врата, във финансов план? :)
Необходимост от по-добра финансова култура/пестеливост/?

п.п.Да не сте решила да теглите кредит? :)


Засега не виждам изгледи да ми стане по-добре във финансов план, не че сега е зле. От пестеливост винаги имам нужда :)

А относно кредита  - правим едно рефинансиране в момента.




По повод часовника, да се обадя и аз. Не е сън. Няколко пъти ми се е случвало да поглеждам часовник (на ръката ми, стенен) и да ми се струва, че стрелките се въртят наобратно. Веднъж продължи няколко минути. Някой друг с подобна случка?

Аз имах наскоро, но часовникът наистина вървеше назад. За първи път виждах подобно нещо.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1974 -: Май 18, 2015, 10:31:19 pm »

Засега не виждам изгледи да ми стане по-добре във финансов план, не че сега е зле. От пестеливост винаги имам нужда :)

А относно кредита  - правим едно рефинансиране в момента.




Аз имах наскоро, но часовникът наистина вървеше назад. За първи път виждах подобно нещо.

Двата портфейла- 2 източника ли символизират? :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #1975 -: Май 18, 2015, 10:39:25 pm »
2 ипотеки, ама не ми се ще това да показва :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1976 -: Май 18, 2015, 10:54:19 pm »
Terry, ти поне си сигурна. А аз се чудех дали съм редовен или не съвсем :) Драго ми е да го чуя, обаче.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #1977 -: Май 19, 2015, 12:39:30 am »
Сънувах всичко по 2 - видях двама мъже, облечени еднакво като джентълмени ;  спасих две  създания-една жена с дръпнати очи и мисля някакво животно ; стоях между двама мои познати, но единия така и не разбрах кой е, а другия купи пасти и всичките  бяха по 2, опитах една паста обаче, мнн..много вкусна беше и на вид също. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1978 -: Май 19, 2015, 06:41:37 pm »
Сънувах всичко по 2 - видях двама мъже, облечени еднакво като джентълмени ;  спасих две  създания-една жена с дръпнати очи и мисля някакво животно ; стоях между двама мои познати, но единия така и не разбрах кой е, а другия купи пасти и всичките  бяха по 2, опитах една паста обаче, мнн..много вкусна беше и на вид също. :)

Как е заедненето? :)
Не знам какъв ти е статусът, но ми се струва, че акцентът е върху двойка, капъл, семейство.  :)
Интимен ми е сънят.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #1979 -: Май 19, 2015, 08:20:32 pm »
Как е заедненето? :)
Не знам какъв ти е статусът, но ми се струва, че акцентът е върху двойка, капъл, семейство.  :)
Интимен ми е сънят.

Сингъл. ;)

Да  приема, че е добре да преразгледам, преправя отношението си в посока "2"  ?!?
Благодаря, Uran.  :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“