Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645335 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1980 -: Май 19, 2015, 08:50:17 pm »
Сингъл. ;)

Да  приема, че е добре да преразгледам, преправя отношението си в посока "2"  ?!?
Благодаря, Uran.  :38:

Ъ-хъ. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #1981 -: Май 21, 2015, 04:10:56 pm »
Сънувах, че откраднах 20 лв , но не останаха за мен, а сякаш ги дадох за някаква кауза. След това  втори път откраднах пак от същото място, но вече 30 лв.,банкнотите бяха отчетливи -една от 20 лв и една от 10 лв, но в същия момент се засрамих и ги скрих под лист хартия на който пишех, с мисълта да измисля начин да ги върна. Но в същото това време пък казах на мой познат до мен, че уж вземам пари(те), а де факто ги тегля от сметката си ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Сънувах...
« Отговор #1982 -: Май 21, 2015, 04:23:53 pm »
Работата е ясна :D,подсъзнанието ти още отработва казуса за връзката на Нептун с Лъжите,май беше слънчева Риби-нещата санали лични :D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #1983 -: Май 21, 2015, 04:27:28 pm »
Ха, ха -забавен прочит, Oposit-  :13:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1984 -: Май 21, 2015, 07:37:27 pm »
Сънувах, че откраднах 20 лв , но не останаха за мен, а сякаш ги дадох за някаква кауза. След това  втори път откраднах пак от същото място, но вече 30 лв.,банкнотите бяха отчетливи -една от 20 лв и една от 10 лв, но в същия момент се засрамих и ги скрих под лист хартия на който пишех, с мисълта да измисля начин да ги върна. Но в същото това време пък казах на мой познат до мен, че уж вземам пари(те), а де факто ги тегля от сметката си ?!?  :)

Нещо тайно и в интимна обстановка? :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #1985 -: Май 21, 2015, 08:34:16 pm »
Имам "мръсни помисли " ли, Uran ?   :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1986 -: Май 21, 2015, 08:57:46 pm »
Имам "мръсни помисли " ли, Uran ?   :012:
Moже и такова.  :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1987 -: Май 24, 2015, 09:31:55 am »
Сънувах четирилистна детелина. Слязох от колата си, видях как съм минала през туфа с детелини. Наведох се и една четирилистна детелинка се изправи, виждах всичко като на редуващи се бързо снимки - кадър след кадър. Около нея имаше следи от гумите, а те самите бяха влажни от росата.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Сънувах...
« Отговор #1988 -: Май 24, 2015, 03:32:41 pm »
Тази нощ имах едни смешно-странни сънища. Сънувах по едно време, че летя с нещо много странно- стол някакъв, а отгоре му закачен парашут. И падането си беше летене или реене във въздуха, продължило 3 дни ( това си го спомням )  :D После сънувах някаква сграда, където трябваше да спим известно време и сгрдата беше с отвратителни тоалетни- тези от едно време , без тоалетна чиния. Бяха толкова гнусни, че не исках да ходя до тоалетна.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1989 -: Май 24, 2015, 05:04:22 pm »
Тази нощ имах едни смешно-странни сънища. Сънувах по едно време, че летя с нещо много странно- стол някакъв, а отгоре му закачен парашут. И падането си беше летене или реене във въздуха, продължило 3 дни ( това си го спомням )  :D После сънувах някаква сграда, където трябваше да спим известно време и сгрдата беше с отвратителни тоалетни- тези от едно време , без тоалетна чиния. Бяха толкова гнусни, че не исках да ходя до тоалетна.

Флора, ти дипломира ли се? Възможно ли е, сънят да отразява розовите мечти (столът с парашут) по отношение на бъдещето, а сградата- със занемарени санитарни възли- грубата действителност?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1990 -: Май 24, 2015, 05:07:31 pm »
Сънувах четирилистна детелина. Слязох от колата си, видях как съм минала през туфа с детелини. Наведох се и една четирилистна детелинка се изправи, виждах всичко като на редуващи се бързо снимки - кадър след кадър. Около нея имаше следи от гумите, а те самите бяха влажни от росата.

Нарушен баланс м/у работа и удоволствия/почивки/релакс? :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1991 -: Май 24, 2015, 05:37:06 pm »
Да, малко като въртележка. Уж нищо, а все търча в различни посоки.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Сънувах...
« Отговор #1992 -: Май 24, 2015, 06:03:03 pm »
Флора, ти дипломира ли се? Възможно ли е, сънят да отразява розовите мечти (столът с парашут) по отношение на бъдещето, а сградата- със занемарени санитарни възли- грубата действителност?

Уран, да.  :) Дипломирах се преди една камра време- септември 2012. Ама от тогава само шамари по повод суровата действителност и моите розови мечтички :012:.  Проблемът е , че  в моята област най-гадното започва след дипломирането ( освен ако нямаш достатъчно връзки или не ползваш др. методи).  :012: Вече се разделих в определни нажеди спрямо една област, но не се отказвам от друга. В момента правя един стаж точно с това, с което искам да се знаимавам. Но след стажа нещата не изглеждат много розови и може би отсега го мисля дали изобщо ще стане.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #1993 -: Май 25, 2015, 08:32:48 am »
Пак сънувах момченце  :) но се чудя дали наистина не отразява моята душевност, а и снощи гледах Спондж Боб и детското в мен се прояви  :012:

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Сънувах...
« Отговор #1994 -: Май 25, 2015, 10:11:46 am »
Две нощи подред сънувам живи хора, че са умряли. Миналата нощ беше гаджето, тази - баща ми.