Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645174 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1995 -: Май 25, 2015, 07:24:53 pm »
Пак сънувах момченце  :) но се чудя дали наистина не отразява моята душевност, а и снощи гледах Спондж Боб и детското в мен се прояви  :012:
Провидя ли- твои черти от характера въплътени в него?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1996 -: Май 25, 2015, 07:26:26 pm »
Две нощи подред сънувам живи хора, че са умряли. Миналата нощ беше гаджето, тази - баща ми.
Има ли нещо в личността/характера им, което не приемаш?

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #1997 -: Май 25, 2015, 07:30:27 pm »
Провидя ли- твои черти от характера въплътени в него?
сякаш не, бяхме в магазина и то беше с майка си и искаше бонбони  :012: и тази сутрин баба ми беше пратила бонбони  :012: сега се сетих  :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1998 -: Май 25, 2015, 07:34:25 pm »
сякаш не, бяхме в магазина и то беше с майка си и искаше бонбони  :012: и тази сутрин баба ми беше пратила бонбони  :012: сега се сетих  :012:

Ти си на баба детенцето. :)

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Сънувах...
« Отговор #1999 -: Май 25, 2015, 08:29:04 pm »
Има ли нещо в личността/характера им, което не приемаш?

То има много неща, които не харесвам и не приемам, ама то и моят характер не е слънце. Ако питаш за нещо конкретно в последните дни, няма такова.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2000 -: Май 25, 2015, 08:34:24 pm »
То има много неща, които не харесвам и не приемам, ама то и моят характер не е слънце. Ако питаш за нещо конкретно в последните дни, няма такова.
Искаш ли да направят някакъв компромис? :)

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Сънувах...
« Отговор #2001 -: Май 25, 2015, 09:27:50 pm »
Искаш ли да направят някакъв компромис? :)

Сложен въпрос, особено по отношение на гаджето. Искам да вземе някои решения, при това категорично. А от баща ми - не.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #2002 -: Май 26, 2015, 09:24:56 am »
Тази нощ сънувах, че сме се събрали с едни момичета, които познавам в реала и аз се заливах от смях, чак беше дразнещо и едното ми каза, че имам нужда да срещна голямата любов и тогава нямало да се смея така ( изчезнаха ми от ума другите неща, които ми каза, но бяха важни),щяла съм да бъда фокусирана и целенасочена, нещо такова ми каза.  :017:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2003 -: Май 26, 2015, 12:36:42 pm »
Един приятел ми разказа сън, в който видял едно момиче, спортно облечено, с черен панталон и зелена блуза, и тъкмо щял да ѝ види лицето,се събудил. Не помни друго, но казва, че зеленото му направило впечатление.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2004 -: Май 26, 2015, 07:45:14 pm »
Тази нощ сънувах, че сме се събрали с едни момичета, които познавам в реала и аз се заливах от смях, чак беше дразнещо и едното ми каза, че имам нужда да срещна голямата любов и тогава нямало да се смея така ( изчезнаха ми от ума другите неща, които ми каза, но бяха важни),щяла съм да бъда фокусирана и целенасочена, нещо такова ми каза.  :017:

Проекция на твои мисли/желания?
Ти- самата, считаш ли, че би била по- фокусирана, ако имаше постоянна връзка? Фазата на "търсене" създава ли ти проблем с времето? :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2005 -: Май 26, 2015, 07:47:10 pm »
Един приятел ми разказа сън, в който видял едно момиче, спортно облечено, с черен панталон и зелена блуза, и тъкмо щял да ѝ види лицето,се събудил. Не помни друго, но казва, че зеленото му направило впечатление.

Зависи от зеленото. Може да е необходимост от релакс, а може и- злоба, завист.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2006 -: Май 26, 2015, 08:26:36 pm »
Благодаря, Uran! Ами казва само "зелено", обикновено зелено, не помни повече.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #2007 -: Май 26, 2015, 08:28:32 pm »
Проекция на твои мисли/желания?
Ти- самата, считаш ли, че би била по- фокусирана, ако имаше постоянна връзка? Фазата на "търсене" създава ли ти проблем с времето? :)

Нямам си на идея, по отношение на личния си живот съм много объркана и наистина не знам какво искам. Но в момента преминавам през етап, в който се чувствам разфокусирана.


Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2008 -: Май 26, 2015, 10:34:07 pm »
Зависи от зеленото. Може да е необходимост от релакс, а може и- злоба, завист.
Сега ми каза, че било по-скоро светло зелено, спортно.

sisi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Сънувах...
« Отговор #2009 -: Май 27, 2015, 01:14:06 pm »
Здравейте снощи сънувах много объркан сън!Сънувах че съм в библиотеката на град Варна и търся работа за деловодител, на компютрите им после сънувам че съм на масата с майка ми, баба ми и немската овчарка Цецар - кучето е на сестра ми, но сестра ми не беше в съня - та като видях Цезар майка ми го заключи в другата стая да ядем, и започнахме да говорим спомням си че баба ми започна да говори за някакво погребение не си спомням точно какво - после звънна телефона на майка ми и тя излезе но отвори вратата където заключи Цезар-Цезар дойде на масата и започна да яде от нея аз се уплаших и започнах да се страхувам и да плача!Благодаря за отговора!