Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646285 пъти)

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Сънувах...
« Отговор #2130 -: Юни 20, 2015, 02:49:29 am »
Uran, благодаря :58:

Действително, само след няколко дни като напусна Азия, ще се почувствам огромно облекчение!

Веско, сестра ми постоянно сънува вече починалото ни куче :'( Дълги години беше част от семейството, въпреки че си отиде преди четири години, мисля че все още много силно усещаме липсата ѝ. Наскоро я беше сънувала пак, че тича както едно време, когато беше здрава, че я разхожда, и че спи до нея в леглото. Чел ли си за моста под дъгата, по който преминават всички животинки, когато умрат?

Също, препоръчвам ти да си купиш книгата на Ким Шеридън " Животните след смъртта" ("Animals and the Afterlife"), за жалост не зная дали е издадена в България на български език. На мен много ми помогна, когато почина котаракът ми. Авторката пише, че може понякога, да усетиш познатата миризма на муцунка, на козинка и т.н., животното действително те е посетило от отвъдното.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2131 -: Юни 20, 2015, 12:17:14 pm »
Уране, мой сън бил малко предсказателен. Там с развозването на свекървите. Пък и големите маси. Ама нямам сили да анализирам. Че сега се прибирам от рожден ден, който започна вчера в ранната вечер.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #2132 -: Юни 21, 2015, 01:52:48 pm »
Сънувах, как една приятелка пътува във влак с приятелки. Беше весела и доволна и внезапно реши да се съблече гола. :D
Мисля си, че имам хубаво предчувствие за нея. ;D Утре би трябвало да и излязат резултатите от изпита, на който ще се реши ще става ли студентка или не. Много трудна специалност си е избрала с висок бал .. дано!
« Последна редакция: Юни 21, 2015, 02:00:55 pm от Теодор »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2133 -: Юни 21, 2015, 01:59:19 pm »
Сънувах, как една приятелка пътува във влак с приятелки. Беше весела и доволна и внезапно реши да се съблече гола. :D
Мисля си, че имам хубаво предчувствие за нея. ;D Утре би трябвало да и излезнат резултатите от изпита, на който ще се реши ще става ли студентка или не. Много трудна специалност си е избрала с висок бал .. дано!

Дано! :)
Може и да е обратното, но ти по-добре си усещаш сънищата.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2134 -: Юни 21, 2015, 02:19:42 pm »
Веско, сестра ми постоянно сънува вече починалото ни куче :'( Дълги години беше част от семейството, въпреки че си отиде преди четири години, мисля че все още много силно усещаме липсата ѝ. Наскоро я беше сънувала пак, че тича както едно време, когато беше здрава, че я разхожда, и че спи до нея в леглото. Чел ли си за моста под дъгата, по който преминават всички животинки, когато умрат?

Също, препоръчвам ти да си купиш книгата на Ким Шеридън " Животните след смъртта" ("Animals and the Afterlife"), за жалост не зная дали е издадена в България на български език. На мен много ми помогна, когато почина котаракът ми. Авторката пише, че може понякога, да усетиш познатата миризма на муцунка, на козинка и т.н., животното действително те е посетило от отвъдното.
:58: :58: :58:
Чел съм за моста под дъгата, обаче не съм сигурен дали след смъртта може да се срещнем. Те душите на животинките не отиват ли на друго място?

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #2135 -: Юни 21, 2015, 07:11:31 pm »
Уране, слушай: сънувам мъж, който в някаква плевня/обор се стреля с други (лошите). Един куршум — един лош пада. Обаче лошите много, а патроните свършват. Хващат го, водят го при баш лошия да се гаври с него. Баш лошият взима някакво земеделско нещо и елегантно прави две дупки в китките на мъжа — малко христосовско такова. Качва го на кон и му връчва му една празна пушка. Нашият се олюлява на коня, но вътрешно неебава, защото усеща, че може да натиска спусъка.

Освен че става за филм, какво друго? :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2136 -: Юни 21, 2015, 08:40:26 pm »
Уране, слушай: сънувам мъж, който в някаква плевня/обор се стреля с други (лошите). Един куршум — един лош пада. Обаче лошите много, а патроните свършват. Хващат го, водят го при баш лошия да се гаври с него. Баш лошият взима някакво земеделско нещо и елегантно прави две дупки в китките на мъжа — малко христосовско такова. Качва го на кон и му връчва му една празна пушка. Нашият се олюлява на коня, но вътрешно неебава, защото усеща, че може да натиска спусъка.

Освен че става за филм, какво друго? :)

Наистина ли си го сънувал това?

Престрелката- спор някакъв. Празната пушка- не е на добре, да не говорим че е и фалически символ.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #2137 -: Юни 21, 2015, 09:17:46 pm »
Усещането беше малко странно — до момента, в който мъжът провери/усети, че може да дърпа спусъка (което се предполагаше да не може заради големите дупки в ръцете). Тогава нещо неуловимо се промени, някакво успокоение сякаш.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2138 -: Юни 21, 2015, 09:22:33 pm »
Усещането беше малко странно — до момента, в който мъжът провери/усети, че може да дърпа спусъка (което се предполагаше да не може заради големите дупки в ръцете). Тогава нещо неуловимо се промени, някакво успокоение сякаш.

Вероятно ще се справиш в някаква по- драматична ситуация (ако сънят е свързан с теб).

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #2139 -: Юни 21, 2015, 09:34:08 pm »
Уф, схванах.

Прочети "Дискретен герой", ако го има издаден на български. На Марио Варгас Льоса.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2140 -: Юни 24, 2015, 10:41:41 am »
Сънувах, че някой ми е донесъл бяло пухкаво малко коте. Приличаше на моята котка, калърпойнт - мръснобяла на цвят с опушени в сиво ушички и лапички, сини очи. Котето беше много сладко и се изкушавах да го взема. За разлика от моята котка беше снежнобяло на цвят. Излъчваше невинност, крехкост, като бебе.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

sisi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Сънувах...
« Отговор #2141 -: Юни 24, 2015, 01:21:43 pm »
Здравей Уран снощи сънувах че гледам отвисоко и гледаю надолу и виждам някаква жена и отворен прозпрец. Благодаря за отговора! Уран аз преди 2 седмици ти писах тук на форума че сънувах моя позната от йогата тя се лекува от болестта рак и говорих й за самочувствието. Блаходаря зс отговора!
 :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2142 -: Юни 24, 2015, 07:19:25 pm »
Сънувах, че някой ми е донесъл бяло пухкаво малко коте. Приличаше на моята котка, калърпойнт - мръснобяла на цвят с опушени в сиво ушички и лапички, сини очи. Котето беше много сладко и се изкушавах да го взема. За разлика от моята котка беше снежнобяло на цвят. Излъчваше невинност, крехкост, като бебе.

Какво се случва покрай онова "коте" в бившата фирма?
Котенцата са изкушения, а може и да си настроена гальовно. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2143 -: Юни 24, 2015, 07:23:04 pm »
Здравей Уран снощи сънувах че гледам отвисоко и гледаю надолу и виждам някаква жена и отворен прозпрец. Благодаря за отговора! Уран аз преди 2 седмици ти писах тук на форума че сънувах моя позната от йогата тя се лекува от болестта рак и говорих й за самочувствието. Блаходаря зс отговора!
 :)

Възможност, която ще отвори добри перспективи пред теб. Улови я! :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2144 -: Юни 24, 2015, 07:24:10 pm »
А какво означава да сънуваш, че наблюдаваш как някой твой близък се самоубива?  :017: Скочи от една висока сграда - през цялото време гледах. Но не умря, а оцеля и след това аз му предложих да скочим двамата от някоя още по-висока сграда и той се съгласи :85:

Само ненормални сънища напоследък  :72:
Тревожиш се за него.