Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646091 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2175 -: Юли 07, 2015, 03:47:23 pm »
Уране, тази нощ сънувах много смущаващ за мен сън. Бях в някаква сграда, виждах през стените улицата и коли. И някаква жена - тъмнокоса, с много гъста и дълга коса, започна да ме целува. Сякаш бях вързана на стол - стъклен. Притеснявах се да не падна. Уж й бях на гости, но не я познавах. Накрая направи опит да ме целува... по-интимно. Чудех се как да я отхвърля, защото беше настоятелна.

Значи ли нещо съществено?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Сънувах...
« Отговор #2176 -: Юли 07, 2015, 04:00:09 pm »
Просължава серията от хора, които казват, че са ме сънували  :012: Току-що ми писа приятелка, която ме сънувала миналата нощ. Били сме в къщата на общ приятел, който обаче в действителност живее в голям апартамент. И къщата е била много луксозна, с много произведения на изкуството вътре и тн. Та, тогава се появил някакъв мъж, който на нея и станал симпатичен. Запознали се и започнали да говорят, след тва се появявам аз. Поздравяваме се с нея и аз отивам при него да си говорим, понеже с мъжа изглежда сме били познати. Даже според нея сме се познавали добре. А  тя се чудела откъде сме такива познайници и ме попитала откъде се знаем с него. Но точно преди да й кажа се е събудила.  :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2177 -: Юли 07, 2015, 08:32:45 pm »
Уране, тази нощ сънувах много смущаващ за мен сън. Бях в някаква сграда, виждах през стените улицата и коли. И някаква жена - тъмнокоса, с много гъста и дълга коса, започна да ме целува. Сякаш бях вързана на стол - стъклен. Притеснявах се да не падна. Уж й бях на гости, но не я познавах. Накрая направи опит да ме целува... по-интимно. Чудех се как да я отхвърля, защото беше настоятелна.

Значи ли нещо съществено?
Има ли жена, която се вклинява в интимното ти пространство?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2178 -: Юли 07, 2015, 10:40:44 pm »
Не се бях сетила за този прочит. Да, винаги има жени с интереси. Къде от глупост, къде от жажда за власт, къде от интереси. Мерси.  :-* :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2179 -: Юли 08, 2015, 06:14:45 am »
От няколко дни сънувам подземия - странно обзаведени, но пък се чувствах уютно там.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2180 -: Юли 08, 2015, 10:45:52 am »
Един приятел ми разказа много странен сън. Сънувал, че е с някакво момиче в една къща (но не тяхната) и родителите му един по един започнали да се прибират отвън и да минават през стаята, в която е той. Спомня си, че му казвали "Говорете си.". Спомня си също, че по едно време се ядосал и си тръгнал с момичето от там.
Странното е, че моите родители се държат така като в съня и не ме оставят на мира, когато разговарям с някого по скайп и в същото време майка ми има навика да казва "Говори си, аз не ти преча.".

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #2181 -: Юли 10, 2015, 09:10:40 pm »
Аз ще споделя моите филми  :012: Сънувах, че някакъв тип ме преследва - влюбен в мен, ама аз явно съм го отрязала и той изперкал. В съня става ясно, че този човек от много време ми прави проблеми и не ме оставя на мира. Появява се в съня - ядосан за нещо и започва да стреля по мен, но не за да ме убие, а умишлено да ме рани. На същото място  има много полицаи, които са наясно, че този тип ме преследва от много време, защото съм пускала жалби  :57: Та този тип ме прострелва в крака, убива 2, 3 полицаи и избягва. Аз казвам на полицаите, че той и друг път ме е тормозил, че преди пак е стрелял по мен и ме уцелил пак в крака. Започва разследване и ми казват да се прибера, че те ще го намерят. Докато се прибирам този ме причаква на стълбите във входа и ме хваща. Започва да ми говори някакви глупости, да ме натиска. Аз се ядосвам и го отблъсквам и тук идва екшъна  :012: Той тръгва да пада, успява да запази равновесие, но главата му се удря в прозореца, стъклото се чупи, той пада отгоре и се обезглавява  :72: Главата му хвръква през прозореца, а тялото му остава на стълбищната площадка до мен. Беше много живописно и на забавен кадър в съня(даже сега като го пиша и ми става много смешно).
:clap: :012: :012: Интересно сънище.  :08: Докарала си ги почти като моите,но в тях няма еротичен елемент  :d030: :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Сънувах...
« Отговор #2182 -: Юли 11, 2015, 10:12:57 am »
:clap: :012: :012: Интересно сънище.  :08: Докарала си ги почти като моите,но в тях няма еротичен елемент  :d030: :D
Хаха при мен всяка нощ е екшън - цирк да искаш  :012:

"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #2183 -: Юли 11, 2015, 11:06:49 am »
Снощи сънувах, че съм на някаква височина и съм си събрала букет от цветя. В букета имаше 2 класа узряло жито и ги изроних и си прибрах зърното в джобчето на някаква индигова детска рокличка с две джобчета отпред, с която бях облечена...  :012:  :D :D
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Сънувах...
« Отговор #2184 -: Юли 11, 2015, 11:51:08 am »
Сънувах,че съм бременна с момче от бившият ми мъж...

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #2185 -: Юли 13, 2015, 08:34:32 am »
Сънувах Сатинчето от форума, че работи в Нова тв и казва прогнозата за времето  ;D Беше с много строг и консервативен костюм  ;D След това сънувах, че се връщам в училище и веднага ни дадоха за домашно да пишем есе и аз пак имах усещането, че няма да мога да се справя. След това май бях в София и тъкмо да пресека и пътя пропадна и се появи една огромна пропаст, беше много страшна. Мисля, че нямаше жертви. Ей такива шантави истории тази нощ роди мозъка ми   :57:

sisi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Сънувах...
« Отговор #2186 -: Юли 15, 2015, 11:41:26 am »
Здтасти Уран пиша ти от телефона си. Снощи сънувах мой бивш съученик бях влюбена много в него, но чувствата ми не бяха споделени, сега човека си е щастливо женен. Та снощи го сънувам как ме целува прегръща ме и ми казва че ме обича но не може да бъде с мен. Аз се събудих. Благодаря за отговора. Хубав ден ти желая.   :-)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2187 -: Юли 15, 2015, 12:14:00 pm »
Сънувах починала близка два дни преди нейния РД опитваше се да си свери ръчния часовник. Реших да й помогна, но златните стрелки подлудяха в ръцете ми усещането бе за нечиста сила, която се всели в мен.
« Последна редакция: Юли 24, 2015, 10:25:22 pm от enigma »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2188 -: Юли 17, 2015, 05:31:53 pm »
Сънувах, че бяха извадили от гроба починалия ми дядо, защото трябваше нещо да проверяват. И аз стоях до него - бяхме в нещо като подземие. Боже, гледката беше отвратителна.  :(
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2189 -: Юли 18, 2015, 09:26:33 pm »
Сънувах, че губя равновесие, падам от тераса и изведнъж се приземявам на друга тераса от по-долните етажи и веднага ставам на крака почти невредима.

Временен неуспех или издънка някаква. Няма да е голяма драма. Ще се съвземеш.