Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 626038 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Сънувах...
« Отговор #165 -: Декември 28, 2013, 02:14:17 pm »
Погледнах датата на съня, Uran, много точно тълкуване . Тогава имах спор с близък относно нещо, засягащо моите идеали и принципи, а бяха включени и материални неща. Сетих се какво сънувах и тази нощ .Интересен сън. Значи сънувам, че съм в един хотел в Индонезия   :86: , но съм боса и поради някаква причина не мога да си намеря обувките. Мокетът в хотела е ужасно мръсен, всякакви косми и вандаци се въргалят по земята. На мен ми се налга да стъпвам боса и усещам, че ужасно ме е гнус. Накрая някакви косми ми се бяха полепили по стъпалата. След това се сетих , че си нося портативна прахосмукачка ( представете си)  :57: и си викам: е, сега отивам да изчистя, човек винаги е хубаво да си носи прахосмукачка в багажа.  :D А тази, която беше в хотелската стая беше счупена. Сещам се и за чаршафите- не бяха сменени, имаше косми по възглавницата -ууу  :))
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #166 -: Декември 28, 2013, 02:23:00 pm »
 Uran, разпадащи и не са близки, но пък тр нептун е на 1* орбис секстил, то затова гривни правя :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #167 -: Декември 28, 2013, 03:43:17 pm »
Флора, пак същите дилеми. :012:
В какво се забъркваш, момиче? :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #168 -: Декември 28, 2013, 03:50:27 pm »
Преди малко сънувах-на ръба съм на някаква доста голяма височина ,нещо като скала,но не точно и съм в полет да скоча надолу към море,но не точно ,сякаш беше нарисувано.Дълго време стоях в поза почти отлепена да полетя надолу ,а сякаш мислех дали искам или не ,ха-да мисля насън  :57:  и...най-накрая скочих ,но нито се ударих в нещо ,нито потънах ,а се озовах в ..друг сън.)))
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #169 -: Декември 28, 2013, 03:54:57 pm »
Супер, Рени, така се почва...

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #170 -: Декември 28, 2013, 04:02:53 pm »
Преди малко сънувах-на ръба съм на някаква доста голяма височина ,нещо като скала,но не точно и съм в полет да скоча надолу към море,но не точно ,сякаш беше нарисувано.Дълго време стоях в поза почти отлепена да полетя надолу ,а сякаш мислех дали искам или не ,ха-да мисля насън  :57:  и...най-накрая скочих ,но нито се ударих в нещо ,нито потънах ,а се озовах в ..друг сън.)))

"Генезис"? :012:
"Скачай"! Съмненията ти са напразни. ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #171 -: Декември 28, 2013, 04:53:05 pm »
 :86: :86: :86:

Да скачам ей така ,без ..."парашут" ?!? ...ами ОК  ;)

Papy ,Uran -благодаря за вниманието  :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Сънувах...
« Отговор #172 -: Декември 29, 2013, 01:18:17 pm »
Цитат
Флора, пак същите дилеми. :012:
В какво се забъркваш, момиче? :)


Uran, изобщо не знам. Явно подсъзнанието ми работи на пълни обороти.  :93: В инетерс на истината, първият сън беше преди време и това , с което го свързвах отмина като проблем. Но по-скоро е някакво отражение на дилеми, които ме занимават от месец-два, по-сериозни  от първия  "проблем". 
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #173 -: Декември 30, 2013, 01:16:08 pm »
Вървя по улицата ,загърната с червено яке и изведнъж разбирам ,че съм се запътила за среща .Срещу мен червена кола ,тип джип и вътре мъж ,който не би трябвало да познавам ,а се оказва мой познат .До него куче ,от онези големите, но с нежен поглед и държи в устата си огромен букет от червени цветя.Ръми дъжд ,а аз съм уж с обувки ,но прозрачни и краката са ми боси .Мъжът излиза от колата и ми поднася букета ,а аз го познавам и знам ,че е Риби  :57:....Тръгваме по улицата ,дъжда спря,изпече слънце ,а аз си гледах пръстите на босите крака през прозрачните обувки....
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #174 -: Декември 30, 2013, 03:45:04 pm »
Кой мечтае, а кой среща Риби? :57: ???

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #175 -: Декември 30, 2013, 06:45:40 pm »
Рени, на любовна вълна ли си? :012:
Много Венерин е този сън. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #176 -: Декември 30, 2013, 09:12:40 pm »
Рени, на любовна вълна ли си? :012:
Много Венерин е този сън. :)

Ха,ха ..явно вълната е "на мен"  ;)

Най-накрая и аз да сънувам нещо по ВЕнера ,не по Марс  :57:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #177 -: Януари 05, 2014, 10:24:05 pm »
Аз днес сънувах, че прасе ми гадее на кал!  :57: :57: :57: Трябваше да хвърлям някакъв прах в кочината му и то я разпределяше с дзурлата си.  :72: Обиколи кочината си няколко пъти и запозна да ми говореше. И СВИНЯТА МРЪСНА МИ ПОЗНАВАШЕ!  :85:
Преди 2 дни  пък сънувах някаква астроложка - стара със сиви очи - гадаеше на брат ми.
Преди около месец сънувах ясновидец, който ми предсказа нещо супер стряскащо(дето не искам да го сподоля) Беше мъж със странно облекло... Та от ясновидец днес стигнах до свиня! Не ми се мисли следващия път какво ще сънувам!  :57:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #178 -: Януари 06, 2014, 02:21:39 am »
Аз днес сънувах, че прасе ми гадее на кал!  :57: :57: :57: Трябваше да хвърлям някакъв прах в кочината му и то я разпределяше с дзурлата си.  :72: Обиколи кочината си няколко пъти и запозна да ми говореше. И СВИНЯТА МРЪСНА МИ ПОЗНАВАШЕ!  :85:
Преди 2 дни  пък сънувах някаква астроложка - стара със сиви очи - гадаеше на брат ми.
Преди около месец сънувах ясновидец, който ми предсказа нещо супер стряскащо(дето не искам да го сподоля) Беше мъж със странно облекло... Та от ясновидец днес стигнах до свиня! Не ми се мисли следващия път какво ще сънувам!  :57:
Не че ми е работа, но виждам връзка с последните ти коментари на друго подобно място. Естествено, ако не се бъзикаш, като така с ирония показваш позицията по случилото се там.
 Майтап и опит за тълкуване:Имаш висок морален критерий, дано и ти го издържиш за себе си. Бягай от фанатизъм.
Не е нужно да ти тълкуват, справяш се сам, имаш страх обаче. :57:
« Последна редакция: Януари 06, 2014, 02:23:14 am от enigma »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #179 -: Януари 06, 2014, 02:43:13 am »
Последните ми коментари на "другото място" (seir.org) бяха епични, но пък спазих тематиката на форума. Иначе сънищата са си реални, не се шегувам, но се събудих с голям смях днес. Иначе не обичам да си тълкувам на мен нищо, защото съм малко параноик.  :012: :P