Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 622867 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #3465 -: Май 14, 2017, 05:54:33 pm »
Какво беше събитието при Плутон в/у Луната?

Картата е на CKRON

CKRON

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 32
  • Всичко, което не ни убива ни прави по-силни!
Re: Натални карти
« Отговор #3466 -: Май 14, 2017, 08:54:33 pm »
Картата е на CKRON

Ако въпроса се отнася към моята карта ще кажа, че Плутон не е минавал през луната ми, но мина през слънцето преди две години и резултата беше точно такъв, какъвто се описва от всички астрологични източници...

CKRON

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 32
  • Всичко, което не ни убива ни прави по-силни!
Re: Натални карти
« Отговор #3467 -: Май 14, 2017, 08:56:07 pm »
Картата е на CKRON

Ако въпроса се отнася към моята карта ще кажа, че Плутон не е минавал през луната ми, но мина през слънцето преди две години и резултата беше точно такъв, какъвто се описва от всички астрологични източници...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #3468 -: Май 14, 2017, 10:33:13 pm »
Уран и Марс са бързи планети. Взривоопасни . Марс е огъня . Уран е гръм светкавица.



Уран не е бърза планета или поне не действа бързо, а ускорява ситуациите, процесите, тогава когато са готови да се случват вече. Марс индикира, дава начало на събитията и то често на мига, сега, веднага. Когато  двете планети са заедно или имат някаква връзка помежду си, момента на случване се ускорява или ако трябва да се започне в 11:30 ч, както се очаква и човек е настроен да даде старт на нещо си, същото неочаквано се случва в 11:27 ч и хоп- катастрофа!, защото някой или нещо друго също вече е инициирано от друг някой, който сбъдва своя Марс точно в 11:27 ч, но без намесата на Уран. Много често това са поводите за катастрофи, конфликти, но всъщност Уран е поводът, не причината за същите, той е ...тежка, бавна планета, която е работила поне 1 г . назад преди "катастрофата" :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #3469 -: Май 15, 2017, 04:54:09 pm »
Колите пардон, виманите по ведите наистина ли са в 4ти  :012: Папи не отговаряй в множествено число, освен месалина, ако е твой ръкав .Истината е ,че сега се разтревожих, защото брат ми има натална опозиция Уран Марс и сега тр Уран я активира в точен съвпад с натален Марс в 9дом, а той се кани да пътува с кола в чужбина. И други работи гледам из картите, та затова си проектирам разни неща и тревожа за мои работи.
за брат ти може да гледаш по твоя 3д и К3

братовчедка ми преди 9дни почина в катастрофа, не е карала тя, колата не е нейна
натално неин Марс У1 е съвпад с Венера водолей в 11д
а Уран в дева е съвпад с Плутон в 6д. - ходеше редовно на профилактични прегледи за дебелото черво, за което бяха установили преди време, че било по-дълго с ... не помня колко
Беше я страх да не почине като мъжа си от рак на дебелото черво, а почина в катастрофа.
СД Марс е направил ингрес в овен, а прогресивни  Марс и Меркурий в риби са опозиция на нат. Уран/Плутон ;
СД Уран скорпион е в точен секстил с нат. Слънце , починала е на място
Натално е с Меркурий У3 в 9д. опозиция с Юпитер У9 в 3д. - катастрофата е в чужбина.

Направи ми впечатление, че покрай съвпада на транзитен Меркурий овен с тр. Уран в овен, се случиха много катастрофи по пътищата, ужасяващи.
« Последна редакция: Май 15, 2017, 04:58:14 pm от akruks »

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Натални карти
« Отговор #3470 -: Май 15, 2017, 05:32:42 pm »
Ами Уран ми е уз, сега ми ву наталния Марс   старият уз Сатурн сега ми е транзитно су нат Слънце в 4д ,имам и др неприятни аспекти, но не ми се изброява, че пак ще се стресирам, а то не помага  :-X Не мисля, че ще разубедя някого да не тръгват на път ,аз относно тези аспекти едно от нещата които успях да измисля, като лична отработка са онлайн компютърни курсове от вкъщи и др подобни неща, но не мисля, че кардинално може да се измества "съдбата " :-X
« Последна редакция: Май 15, 2017, 05:43:37 pm от Rebeka »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #3471 -: Май 15, 2017, 06:20:35 pm »
Ами Уран ми е уз, сега ми ву наталния Марс   старият уз Сатурн сега ми е транзитно су нат Слънце в 4д ,имам и др неприятни аспекти, но не ми се изброява, че пак ще се стресирам, а то не помага  :-X Не мисля, че ще разубедя някого да не тръгват на път ,аз относно тези аспекти едно от нещата които успях да измисля, като лична отработка са онлайн компютърни курсове от вкъщи и др подобни неща, но не мисля, че кардинално може да се измества "съдбата " :-X
Бека, така е- някои неща не могат да се предотвратят. Дори човек да си стои вкъщи, може кола да му връхлети в къщата докато спи или самолет да му падне отгоре- имало е такива случаи.
Като бях студентка гледахме в киното в студенстки град филм за певец от латино произход, който съвсем млад е стигнал върха и оглавявал музикални класации- баща му е починал затиснат от горящо крило на самолет, разбил се във въздуха над тяхната улица. Даваха във филма как носи амулет със себе си, който да го предпазва от катастрофа на самолет. Един път го беше забравил и самолета, в който пътувал е катастрофирал. Не мога да си спомня името на филма, което е личното име на певеца, нещо с Л беше  :017:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #3472 -: Май 15, 2017, 06:50:44 pm »
Да не е Ричи Валенс?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #3473 -: Май 15, 2017, 09:23:32 pm »
Ла Бамба беше филма за Ричи, аз съм го гледала, като дете, но за бащата не помня :)
Над силата е само умението да я владеем!

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Натални карти
« Отговор #3474 -: Май 15, 2017, 11:02:31 pm »
Той ще да е, катастрофира със самолет след 8месеца кариера на певец.

mona lisa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Натални карти
« Отговор #3475 -: Май 16, 2017, 10:14:49 pm »
Качвам една мъжка карта. Какво бихте казали за този мъж и за любовния му живот. Тези тежки планети в 7ми дом означават ли, че кармично е заложено партньорството да е трудно?
« Последна редакция: Май 16, 2017, 10:18:00 pm от mona lisa »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #3476 -: Май 16, 2017, 11:14:00 pm »
Качвам една мъжка карта. Какво бихте казали за този мъж и за любовния му живот. Тези тежки планети в 7ми дом означават ли, че кармично е заложено партньорството да е трудно?
кармата е по 4-ти 12ти дом
тези тежкари в 7д показват, че привлича активни и силни партньори/ки, сериозни и зрели, може да има афинитет към по-възрастни

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #3477 -: Май 17, 2017, 03:10:13 pm »

Благодаря! А това, че предстои транзит на Уран в 1ви дом, който ще направи опозиция с всички планети в 7ми дом, означава ли че трабва да се очакват кризи и неочаквани пориви за промяна в постоянната връзка? Това е картата на мъжът ми и се опитвам да разшифровам чрез астрологията неща, които ме притесняват.
на него по натал му е заложено да има устойчив брак, така че някаква опозиция на Уран няма да го разклати, но понеже ще транзитира в негов 1д , може да му се поразклатят нервите, да се предпазва от гневни избухвания, както и да не го ударят, да не се потроши. Имам лоши сопмени от детството с тр Уран през 1-ви дом, ръка чупих,м глава цепих, колената ми постоянно ужулени, че много падах, повръщах на нервна почва, две съседски момчета на няколко пъти ме биха, като още имам белег на едната устна, която се сцепи и ми я шиха после.

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Натални карти
« Отговор #3478 -: Май 17, 2017, 11:20:27 pm »
Кое показва ,че му е заложен устайчив брак?
Упр. на 7Д в 7Д?И това,че е на трон ли?
« Последна редакция: Май 17, 2017, 11:25:29 pm от Магика »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #3479 -: Май 18, 2017, 10:16:49 am »
Кое показва ,че му е заложен устайчив брак?
Упр. на 7Д в 7Д?И това,че е на трон ли?

устойчив брак -защото
К7- във фиксиран знак
У7 Плутон или Марс- фиксиран знак съвпад Сатурн
сигнф. на партньора в мъжки хороскоп Луна и Венера съвпад в Козирог заедно със Юпитер ще се чувства щастлив да намери партньор съпруга+любовница в едно