Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623738 пъти)

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Натални карти
« Отговор #4590 -: Април 10, 2023, 11:50:43 pm »
След наблюдения върху 5-6 броя роднини-риби (вярвам, че неслучайно братовчедите са все риби) и още толкова приятели, мога да потвърдя казаното вече. Има ги всичките изброени неща. Само арт-риби нямаме, виж изключително меркантилни и снобари сред тях има. За луна в риби съм чула, че са още по-отнесени, но на първо четене нямам примери. Но слънчевия/лунен знак съвсем не е всичко, може да има достатъчно фактори, които да го уравновесят. Плюс това може да се развие положителния му образ - музикант, художник, режисьор или лекар.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4591 -: Април 12, 2023, 08:47:22 pm »
fly, дали има нужната енергия и постоянство за спорт ? Катерене, хвърляне, стрелба, важното да е нещо бързо,  за кратко и да бъде похвален. Сатурн държи всичко във Вода,едва ли удоволствията му са свързани с вода, след като се налага да парви усилия, а той няма да е по тях.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Натални карти
« Отговор #4592 -: Април 13, 2023, 08:34:18 am »
fly, дали има нужната енергия и постоянство за спорт ? Катерене, хвърляне, стрелба, важното да е нещо бързо,  за кратко и да бъде похвален. Сатурн държи всичко във Вода,едва ли удоволствията му са свързани с вода, след като се налага да парви усилия, а той няма да е по тях.  :)
Благодаря за коментара,  честно казано не знам дали ще има постоянство, много е малък още . Мен за това ми беше важно по възможност да ме насочите , тъй като с тази вода трябва да изразходи някъде емоциите (поне аз си мисля така) . То е ясно , че после ще се променят интересите .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4593 -: Април 14, 2023, 12:19:09 pm »
 fly, на Водата й трябва чаша, за да й придаде форма.  Тук има Сатурн. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Натални карти
« Отговор #4594 -: Април 14, 2023, 01:14:17 pm »
fly, на Водата й трябва чаша, за да й придаде форма.  Тук има Сатурн. :)
Ок , Благодаря за коментара.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Натални карти
« Отговор #4595 -: Април 14, 2023, 04:21:02 pm »
Момичета, как бихте подходили при тълкуването на нат. карта при която всички планети са в интерсептиран знак/дом? И отгоре на всичко почти изцяло събрани на 1 място.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4596 -: Април 14, 2023, 04:35:56 pm »
Момичета, как бихте подходили при тълкуването на нат. карта при която всички планети са в интерсептиран знак/дом? И отгоре на всичко почти изцяло събрани на 1 място.
едната ми дъщеря има 5 планети в 8д в един знак, като К8 и К9 са в този знак (интерсептиран дом), кофти става когато малефик прекосява дома и се изреди над всичките планети там, но се преживява – преживя сравнително скоро Сатурнов възврат в 8д, транзита на Плутон, разните цикли в Козирог, а тълкуването е на всяка планета отделно, както по знак, така и по дом, и отделно като управител на еди си кой дом как се изявява в посочения дом

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #4597 -: Април 14, 2023, 06:08:03 pm »
Акрукс, това дъщерята скорпион ли е с 5 планети в 8 дом ,евентуално в Скорпион? пс: всъщност няма как да са в Скорпион, то би било ужас.
« Последна редакция: Април 14, 2023, 06:10:07 pm от Ребека »

Nedialka

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 10
Re: Натални карти
« Отговор #4598 -: Април 14, 2023, 11:29:36 pm »
Здравейте!Любител съм ,гледам си картата ,уча висше образование  ,според Вас ще имам ли успех като завърша  и в коя сфера най-вече?Също и съм притеснена за моят партньор-зодия стрелец е и постоянно влага от общите ни финанси в нови бизнеси ,но после са доста често неуспешни,притеснявам се от скандали с него в къщи ,ще се успокоят ли нещата,ще имам ли спокойствиев съпружеските отношения?Благодаря предварително!Прикачвам моята натална карта.[/img]

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4599 -: Април 14, 2023, 11:37:55 pm »
Акрукс, това дъщерята скорпион ли е с 5 планети в 8 дом ,евентуално в Скорпион? пс: всъщност няма как да са в Скорпион, то би било ужас.
това е водолейката, заключен 8д козирог с 5 планети в него – Уран, Марс, Нептун, Сатурн и Венера, досега два рождени дни е посрещала с гипсиран крак, изкълчен след Новолуние в 8д. , стъпва накриво на равно , по време на спорт. Логично 2д също е заключен – К2 и К3 в Рак, Луната У2, у3 в 5д Скорпион тригон с Юпитер в Рак 1д. и квадрат Меркурий У1, У5 в 9д.
А скорпиона е със заключен 12ти дом – К12 и АС в Скорпион, в 12д има Марс, Плутон и Меркурий, Слънцето е в 11д. ; като малка много искаше да стане като агент Скъли, сега кара магистър задочно - психология във военната академия (много ѝ е трудно, различна материя от това , което е учила като бакалавър  -спортна педагогика)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #4600 -: Април 15, 2023, 12:06:35 am »
Акрукс, това дъщерята скорпион ли е с 5 планети в 8 дом ,евентуално в Скорпион? пс: всъщност няма как да са в Скорпион, то би било ужас.
това е водолейката, заключен 8д козирог с 5 планети в него – Уран, Марс, Нептун, Сатурн и Венера, досега два рождени дни е посрещала с гипсиран крак, изкълчен след Новолуние в 8д. , стъпва накриво на равно , по време на спорт. Логично 2д също е заключен – К2 и К3 в Рак, Луната У2, у3 в 5д Скорпион тригон с Юпитер в Рак 1д. и квадрат Меркурий У1, У5 в 9д.
А скорпиона е със заключен 12ти дом – К12 и АС в Скорпион, в 12д има Марс, Плутон и Меркурий, Слънцето е в 11д. ; като малка много искаше да стане като агент Скъли, сега кара магистър задочно - психология във военната академия (много ѝ е трудно, различна материя от това , което е учила като бакалавър  -спортна педагогика)
Егати картата ,с която си я родила.То е трудно за натален анализ да си представиш какво е,  пък за прогностика съвсем.Може да стане и като Скъли, няма да скучае в този живот..Поне Козирога сигурно и дава някаква твърдост да преминава през обрати.Сигурно е труден човек ,с трудни моменти .Че и Луната хем тригон с Юпитер, хем мира няма с карето Меркурий.Родила се е с ударен план график за чистене на карма.Това за Скъли е добра идея, трябваше да я насочиш още преди.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4601 -: Април 15, 2023, 12:39:38 am »
Егати картата ,с която си я родила.То е трудно за натален анализ да си представиш какво е,  пък за прогностика съвсем.Може да стане и като Скъли, няма да скучае в този живот..Поне Козирога сигурно и дава някаква твърдост да преминава през обрати.Сигурно е труден човек ,с трудни моменти .Че и Луната хем тригон с Юпитер, хем мира няма с карето Меркурий.Родила се е с ударен план график за чистене на карма.Това за Скъли е добра идея, трябваше да я насочиш още преди.
Бека, ти май обърка двете карти – на голямата дъщеря – слънчев Водолей са 5 планети в Козирог  8д. – писала съм за нея и съм качвала натала, по време на раждане изчезна пулса и я извадиха от мен, лежа в ковьоз 5 дни, докато се уверят, че нищо ѝ няма. Тя рисува от малка и завърши магистър Изящни изкуства в Мадрид , където кара докторантура, но не я завърши, учи 5г за докторска степен, удължиха срока с 1г, после с още една покрай пандемията, но тя две години си оплакваше гаджето, който замина да учи надалеко, после да работи още по-далеко и така... Поне започна да рисува отново, чат пат има някоя поръчка за портрет

Скорпиона е малката, Плутон У1, У12 в 12д секстил с Венера в 10д., Меркурий в 12д, съвпад с  АС и звездата Агена – имаше мъж милионер, който за съжаление се спомина миналото лято. При нея Плутон транзитира през 2д., където има Уран и Нептун в Козирог и анаретен Сатурн във Водолей , тя записа психология, иначе е учител по физическо, с това се препитава на този етап
« Последна редакция: Април 15, 2023, 01:56:34 pm от akruks »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #4602 -: Април 15, 2023, 10:53:13 am »
Акрукс, слях ги да.Но и отделно с тази характерност в най-тежките домове е меко казано интересно.За раждането , звучи някак..естествето тежко. ;D Бих ги обърнала професионално,ако не знаех.Дванайсетодомната с рисуване,осмодомната Скъли,щото Сатурн там е разобличител на тайнства. Интересно,ако не са поръчки ,какво наистина би рисувал художник с този 8 дом?А за другата, не знам ,от тази звезда ли смяташ за мъж милионер.
« Последна редакция: Април 15, 2023, 10:55:00 am от Ребека »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4603 -: Април 15, 2023, 03:01:27 pm »
Интересно,ако не са поръчки ,какво наистина би рисувал художник с този 8 дом?А за другата, не знам ,от тази звезда ли смяташ за мъж милионер.
Като малка обичаше да рисува коне, после се беше насочила към пейзажи, а поръчките ѝ са портрети – масло на платно, молив на специална хартия, според желанието и възможностите на клиента  :) По 8д е темата за докторада – изследване натуралната кожа – назад във времето и сега с какви пигменти и техники са рисували кожата, заедно с научната работа трябваше да представи и 5 големи картини на голо тяло с различни техники. И мене ме рисува до кръста по техника, която усвои на курс при известна американска художничка; приятеля си беше нарисувала по дънки и гол до кръста в гръб, в цял ръст на голямо платно.

За звездата Агена я дават на битово ниво, че носи щастие, много пари, всичко освен щастие в любовта, в брака. Агена на MC или в съвпад с Меркурий, или Юпитер, е признак на милионер, милиардер. Марадона е с Агена съвпад Меркурий, на една дата е с малката ми дъщеря.

Nedialka

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 10
Re: Натални карти
« Отговор #4604 -: Април 15, 2023, 10:34:57 pm »
Здравейте!Любител съм ,гледам си картата ,уча висше образование  ,според Вас ще имам ли успех като завърша  и в коя сфера най-вече?Също и съм притеснена за моят партньор-зодия стрелец е и постоянно влага от общите ни финанси в нови бизнеси ,но после са доста често неуспешни,притеснявам се от скандали с него в къщи ,ще се успокоят ли нещата,ще имам ли спокойствиев съпружеските отношения?Благодаря предварително!Прикачвам моята натална карта.[/img]
Аз да повдигна питането ,моля за някакви насоки ,важно ми е :(