Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 622780 пъти)

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Натални карти
« Отговор #4650 -: Октомври 24, 2023, 07:46:58 am »
Не го мисли толкова - във всяка професия има различни аспекти, в IT също, особено там, защото в момента е навсякъде - от мениджмънт до медицина и педагогика. Ако гледаме гоклемиви зони, няма заложби на инженер, по отгатни професията по пълния 3 дом с у Сатурн във везни, потвърждава твоето мнение, че не това ние стихията. Не подценявай детската мотивация, подкрепи го, той ще си намери собствения път, ако е необходимо ще смени училище или ще се доквслифициеа.

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Натални карти
« Отговор #4651 -: Октомври 25, 2023, 04:35:59 pm »
Благодаря, Терароса. Че ще го подкрепя, ще го подкрепя, разбира се....просто не ме напуска смътното чувство, че нещо не е както трябва. Дано не ми личи чак толкова, та да не го обърквам допълнително  :-*

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Натални карти
« Отговор #4652 -: Октомври 26, 2023, 07:24:52 pm »
Качвам тази карта на приятелка с прогресии и дирекции, има определено събитие при нея.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Натални карти
« Отговор #4653 -: Октомври 26, 2023, 07:43:32 pm »
Корея,родител?

Scorpio7

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Натални карти
« Отговор #4654 -: Октомври 26, 2023, 08:53:46 pm »
Сафо, само май Вие и Ребека взимате участие по темите ми, но май Ви отегчих :(

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #4655 -: Октомври 26, 2023, 09:05:23 pm »
Забременяла е.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Натални карти
« Отговор #4656 -: Октомври 27, 2023, 08:40:51 am »
Сафо, само май Вие и Ребека взимате участие по темите ми, но май Ви отегчих :(
следи лунации,транзити,прогресии и дирекции.......наталната карта на човек е целият му живот.Освен това по една дирекция на Сатурн не се прави ректификация.
Както виждаш хората се интересуват предимно от собственият си живот.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Натални карти
« Отговор #4657 -: Октомври 27, 2023, 10:03:32 am »
Николай, Николай, имаш ли конкретен въпрос? Казваш, че е много гадно всичко, което е много често заключение в твоята възраст, когато човек се сблъсква с реалността в живота. Но гадно могат да бъдат наистина гадни неща с близки и теб, а може да бъде и фактът, че точно ти не си на лека шефска работа с петцифрена заплата. Относно хорара в предишната тема и за мен отг. беше твърдо не. Индикации за грандиозна кариера в натала поне аз не виждам ако въпросът следва предишния. Без работа е невъзможно да останеш, разбира се, който не иска той не работи. Сафо е казала вече следи прогресии, транзити през астрото. В нета е пълно с инфо как да ги тълкуваш ако имаш желание да прочетеш, иначе знам, че има дами, които предлагат пълен разбор на наталната карта и тълкуване на бъдещи солар и транзити, което може да даде някаква идея за близкото бъдеще. Имай предвид, че това е много обемна и трудоемка работа, няма как във форума да се случи.

Scorpio7

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Натални карти
« Отговор #4658 -: Октомври 27, 2023, 12:42:40 pm »
"Лисана, Лисана"... знаети ли, доста красноречиво изписано и с лека нотка на негатив. Относно реалността и възрастта, според мен сте доста субективна. Няма как да съдите или следвате общото правило за възраст, защото хората са различни, още по - малко, че не ме познавате.
Грандиозна кариера за Вас може да значи едно, за мен друго. Петте цифри и "лекото" не ми отговаря на нравите, характера и т.н. .. С Вашия коментар и отговорът, че нещо е твърдо "не" на база на видяното от Вас в картата ми, няма да се съглася. В крайна сметка, явно разбирате от астрология повече от мен (аз имам общи знания), но не достатъчно.
Включването ми в този форум е на базата, че последните 2 години, каквото и да захвана се проваля, а преди не е било така. И това включване е с някаква надежда, а не с това Вие да ми обясните, че ми е нужна шефска позиция с пет цифрена заплата.
Респективно, още нещо. Казахте да тълкувам инфо от нета.
След като питам тук, явно ми е недостатъчно инфото по темата, че всички планети са ми над хоризонта, примерно.
Грандиозна кариера е за мен да съм Папата или световен лидер, за вас може да е да сте директор в училище.
Доста негативна нотка се усети.
Реалността за мое щастие или не, я познавам от детските си години. 
И още нещо - тук се регнах с цел, че няма да ми се спестят реални неща относно моето развитие и т.н., защото потребителите няма какво да изгубят, ако ми го кажат. А не като видните ни астроложки, които само сапунисват и всеки път е: "От другата година всичко ще се подреди".
Не съм тук да питам за здраве, смърт, раждания и т.н., защото вярвам, че това го отрежда само и единствено Господ.

"Лисана,Лисана", въпреки всичко Ви благодаря за включването.

Благодарности отново към Сафо и Ребека.
« Последна редакция: Октомври 27, 2023, 12:58:00 pm от Scorpio7 »

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Натални карти
« Отговор #4659 -: Октомври 27, 2023, 07:14:18 pm »
Нормално.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Натални карти
« Отговор #4660 -: Октомври 29, 2023, 04:25:55 pm »
Качвам тази карта на приятелка с прогресии и дирекции, има определено събитие при нея.
Внезапно е починал съпругът ѝ.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #4661 -: Октомври 31, 2023, 07:00:51 am »
Интересно, но като че ли по транзити се вижда по-добре. Иначе Марс е в четвърти знак от асцендента, квадратира слънцето (което управлява десцедента), не е добре поставен по знак и прогресивната Венера, която пък управлява ИЦ го квадратира. Тя е в знака на натално слънце (тя може и да не страда много).

Прогресивната лунна фаза е балсамична луна, и то в риби. Тук е доста буквално.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Натални карти
« Отговор #4662 -: Октомври 31, 2023, 10:34:19 pm »
В неговата карта пък хич не личи, не знам точен час на раждане, но нищо такова не бих предположила.
Жената от десетина години работи в чужбина и все по- рядко се прибира , има и постоянен любовник.
Преди време при едновременния транзит на Сатурн и Плутон върху Венерата ѝ за малко жената на любовника да разкрие коя е, но нещата се уталожват.
Починалият беше страхотен човек, в последната година разви автоимунно кожно заболяване , което лекуваха адекватно. Не са разбрали как точно си е отишъл от схващане , отказват аутопсия, но предполагат предозиране с кортикостероиди.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Натални карти
« Отговор #4663 -: Ноември 01, 2023, 06:44:18 am »
Корея,би ли качила карта на мъжа с дирекции и прогресии?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #4664 -: Ноември 01, 2023, 08:04:19 am »
Тъй значи...голямо нещо са прогресиите, ей, за пореден път се убеждавам. Всичко се вижда там. В конкретният случай доста се пулих за да видя такова събитие, ми той вече не й е бил мъж.
Frankly, my dear, I don't give a damn.