Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 624252 пъти)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Натални карти
« Отговор #420 -: Май 27, 2014, 10:48:30 pm »
Ох ами като не мога да се сетя за такава работа - нещо, което за хората изглежда много систематично и сухо, но в ежедневното усилие, коеот се изисква за тази работа - трябв да има много креативност и изкуство. За братя и сестри така и не съм се научила да определям бройките и изобщо не разбирам. При мен е някак символично, защото на к3 имам Скорпион и съуправителя Марс седи в стелиум с още две планети и сме три деца, всяко едно е представено от едната планета.  :012: Но според мен няма де - защото съуправителя на к3, Сатурн е в квадрат с Луната, това някак го определя като самотен. Или може да има, но да не е близък с тях.

Отношения с родители - майката е ужасна. Създавала е впечатлението, че във всеки момент може да го напусне и да го остави. Може би е била винаги недоволна от него. Изживявала се е като жертва и може би поне подсъзнатлено го е обвинявала за това, че не е успяла да изживеее някакъв аспект от живота си заради неговото раждане. Заради това може да няма много доверие на жени и да ги мисли за подли същества и коравосърдечни сметкаджийки.

Бащата е слаб авторитет, но сякаш е по-добър от майката поне в неговите очи. Но пак не е родителят, от който е имал нужда - силен и грижовен. Може би някак отдалечен, който не може да достигне, но е един красив идеал за него.
« Последна редакция: Май 27, 2014, 10:50:52 pm от ThuNdeRGoDDeSS »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #421 -: Май 27, 2014, 10:53:19 pm »
Към Мирабела-конкретният въпрос беше-дали и кога да емигрира
Ще изчакам преди да разкажа

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #422 -: Май 27, 2014, 11:09:01 pm »
Според индийската карта. У4 Сатурн и Юпитер са заедно с Раху в 10-ти. До юли 2015-та тече дашата на Юпитер/Венера. Намиране на работа в чуждестранна корпорация покрай партньор или намиране на партньор в чужбина (у7 Венера в 12-ти) покрай работа там. Знаците в 1-ти и 4-ти дом са фиксирани. Някакси не го виждам трайно да се установи зад граница.

Би трябвало да има желание да пътува, да изследва, да разширява кръгозора си. И в западната, и в индийската карта у1 попада в 9-ти дом. И по двете обаче е кофти есенциално - Юпитер е заточен в западната, Марс е дебилитиран в индийската. Затова се чудя дали успява да реализира тези желания.
« Последна редакция: Май 27, 2014, 11:11:56 pm от Mirabella »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #423 -: Май 27, 2014, 11:17:48 pm »
Пътувал е, работил е, не ми се струва тип траен емигрант

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #424 -: Май 27, 2014, 11:21:32 pm »
Papy,самотник ли е този "добра партия " мъж или обратната страна на медала -бохем,авантюрист ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #425 -: Май 27, 2014, 11:24:30 pm »
Благодаря ти за отговора, Папи! Радвам се, че подозренията ми от втория абзац на предния ми пост не се оправдават.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #426 -: Май 27, 2014, 11:29:58 pm »
Това е един ресторантьор, в тая сфера е работил винаги, има семейство, две деца, май и любовница. Когато е бил в чужбина-пак това е работил-сервитьор и подобни. Не знам кога и колко дълги са били престоите

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #427 -: Май 27, 2014, 11:37:31 pm »
Марс в аспект с у10 Меркурий измежду другите възможни интерпретации е показател за сръчност, използване на ръцете. Но със Сатурн в точен съвпад с МС наистина очаквах нещо по аналитично като професионална изява. Ресторантьор като собственик на ресторант или управител да разбираме или като подчинен?
« Последна редакция: Май 27, 2014, 11:39:27 pm от Mirabella »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #428 -: Май 28, 2014, 12:10:41 am »
Съсобственик е, и сервитьор, и всичко
Не е сатурново шефче, ами си бачка на фронт линията

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #429 -: Юни 04, 2014, 10:54:41 am »
По картата на мъжа на роза-2014/2015 ще е година на много промени при него, и в личен, и в професионален план, ще има ходене напред-назад, емоциите доминират, не изключвам и здравословни проблеми, макар че по транзит няма потвърждение

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Натални карти
« Отговор #430 -: Юни 04, 2014, 01:38:27 pm »
Вчера научих за смъртта на едно новородено момиченце и още ме държи. Родило се е с порок на сърцето и умира няколко дни след раждането. 1 минута след него се ражда сестричката му. Поставям тук картата да си поговорим какво в нея подсказва за трагичния завършек и как 1 минута разлика може да се окаже решаваща едното бебе да оцелее, а другото - не.
Serve, love, give

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #431 -: Юни 04, 2014, 01:51:58 pm »
Възможно ли е разликата между двете да е само 1 минута?

А като се пусне на оживялото бебе картата, асцендента къде отива?

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Натални карти
« Отговор #432 -: Юни 04, 2014, 02:01:02 pm »
Така са ги записали - с една минута разлика. На едното асцендентът е на 29.08 градуса в Дева, на другото е на 29.20 пак в Дева. За една минута какви разлики толкова да има  ::)
Serve, love, give

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #433 -: Юни 04, 2014, 02:05:16 pm »
Така са ги записали - с една минута разлика. На едното асцендентът е на 29.08 градуса в Дева, на другото е на 29.20 пак в Дева. За една минута какви разлики толкова да има  ::)

те може и да са ги записали така, ама дали е възможно това въобще физически ..... все ми се струва, че поне 3-4 минутки са необходими и тогава асцендента минава във Везни, управителя вече не е меркурий и не е в точен съвпад с ЮЛв - защото аз засега само това виждам по-особено ... относно въпроса де

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Натални карти
« Отговор #434 -: Юни 04, 2014, 02:09:08 pm »
Няма хора с еднаква съдба дори да се родени в една и съща минута.
Юпитер У6,4 участва в големия кръст с Плутон, Уран и Марс У8. Слънцето е в осми дом и е в разходящ квадрат с Луната диспозитор на Юпитер У6. Плутон е в 4 дом - тагичен край на живота. :(

У1 е в точен съвпад с ЮЛВ в 8-и дом.
« Последна редакция: Юни 04, 2014, 02:11:10 pm от AzaZaeL »