Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 622951 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #555 -: Юли 27, 2014, 07:57:54 pm »
И Аладин с лампата и джинове.... :08: Разбирам те, защото съм нептуново-ориентирана натално, и -с радост, нептун все пак е и вдъхновението, но Рибите са силни и най-силни, когато живеят духовен живот, според мен. Карен Зондаг казва, че 12 дом/риби/ като символизъм имат цел да се самоизлекуват през живота. После може и на другите да помогнат. Те са и жертвата и насилника Потнециално. Аз много ги харесвам, не знам що, пък девите с типичните недостатъци са ми най-анти.

Рибите са /сме най-силни ,когато живеем в приказките ,но някои са и научно-популярни. :) Благодаря ,за разбирането. :38:

Енигма ,ти какво визираш под духовен живот ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #556 -: Юли 27, 2014, 08:11:20 pm »
Алкохолът и наркотиците са средство човек да избяга от реалността, която не харесва и несъответства на неговите нужди/желания.
Кътр Кобейн е с разбито детство, заради развод на родителите, явно от там тръгват проблемите. Той сам е казвал, че е нещастен и прекалено чувствителен... Реалността не е съответствала на нуждите му-Слънце, Венера, Луна.
Гениалността му е голяма и неоспорима, но тя няма нищо общо със силата.

Не знам колко е достоверно http://manifest.bg/2013/10/26/kurtcobainletter/

Сатин ,кои хора са силни -ти сама каза,психически здравите ,нали ?!?
Ето мнение на човек ,който се уважава и следва от доста хора на световно ниво ,включително и тук :"Дайте  ми един психически здрав човек и аз ще го излекувам " -К.Г.Юнг

Във всяка една карта може да търсим съответно -сила на чувствата,сила на вярата,сила на мисълта и т.н.,чрез съответните сигнификатори,но слабото ни място ,показва доколко силно ще изразим същите,а това са емоциите -Водата. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #557 -: Юли 27, 2014, 08:18:53 pm »
Сатин ,кои хора са силни -ти сама каза,психически здравите ,нали ?!?

За да е силен човек се иска яка психика, това не е по възможностите на водата

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Натални карти
« Отговор #558 -: Юли 27, 2014, 08:24:51 pm »
Рибите са /сме най-силни ,когато живеем в приказките ,но някои са и научно-популярни. :) Благодаря ,за разбирането. :38:

Енигма ,ти какво визираш под духовен живот ?!?
  Как да обясня най-бързо, ами обратно на емпиричното разбиране на сатруна-пипам, вярвам,-факти,-доказателство-житейско правила-мъдрост, тук вяра няма , има страх от пръчката на един суров Бог, който само те следи къде ще сгафиш.
Духовен -с вяра, несъдене и разбиране на хората, с любов-универсална и усет, че каквото е горе, това и долу, невидимо знаене, което е трудно да обясниш и може и да те замерят с камъни, но....е истина. Има връзка с вярата и любовта, ей такива.
Пак ще кажа "Ти си дух в човешко тяло". Близка, която си замина със силна риба, избра да обере последно всичко родово, влияниеосъзнато и без самосъжаление. Винаги усещаше слабостите, хиртинките , егоизма на обкръжението. Подкрепяше и търпеше, не защото е глупава, напротив-осъзнато, защото те са като деца в развитието. На детето не му скъсваш ухото, когато не мисли и постъпва зряло. Просто остави много светъл пример, няма мъченичество, има правилно разбиране на духовни, а не-човешки истини. Е, тя беше с рибешко влияние, не слабо, имаха странна семейна анамнеза.
« Последна редакция: Юли 27, 2014, 08:29:27 pm от enigma »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #559 -: Юли 27, 2014, 08:27:56 pm »
  Как да обясня най-бързо, ами обратно на емпиричното разбиране на сатруна-пипам, вярвам,-факти,-доказателство-житейско правила-мъдрост, тук вяра няма , има страх от пръчката на един суров Бог, който само те следи къде ще сгафиш.
Духовен -с вяра, несъдене и разбиране на хората, с любов-универсална и усет, че каквото е горе, това и долу, невидимо знаене, което е трудно да обясниш и може и да те замерят с камъни, но....е истина. Има връзка с вярата и любовта, ей такива.

Благодаря. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Натални карти
« Отговор #560 -: Юли 27, 2014, 08:49:56 pm »
Ако е истина предсмъртното писмо, хм...много интересно, точно казва, колко е раним...".аз съм Риби...Исусова любов, не се нахъсвам от сцената като фРЕДИ..." /без огън е/. Та, умира като Ейми Уайнтхаус в период на предсатурново завръщане, и-възврат на прогресивната луна. Ако е самоубийство и не намира сили да се роди наново, самостоятелно след тези възврати, вероятно е права Сатенката, че не е излекувал детството си ,развода на родителите, т.н и избира да не започне нов самостоятелен цикъл. Е, дъщеричката му вероятно го е обожавала....това е друга песен обаче-тъжна също.
« Последна редакция: Юли 27, 2014, 08:52:40 pm от enigma »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #561 -: Юли 27, 2014, 09:48:22 pm »


Кое/кой са по-силни от зависимостта ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Натални карти
« Отговор #562 -: Юли 27, 2014, 10:19:48 pm »
На мен ми е много трудно - от няколко дни всеки ден си мисля, какво да правя с тази свръхчувствителност. Старая се да развивам някакви защитни мембрани, но това е много бавно и трудно. Ако бях орган от тялото, щях да съм нерв. Всекидневно бягам от реалността - безкрайно, непрестанно четене. Сатурн също ме товари от третия дом сега. Ако не е четене, фантазиране на празни обороти, дори против волята ми. Понякога тая борба със себе си е много изтощителна. Въздухът е много - пет планети, три от които лични. Не помага особено, това е начинът за бягство откак се помня. Не помня кога съм се учила да чета, винаги с книжките. Земя - малко, огън - още по-малко. Тогава почвам друго - физическа работа. Работя до пълна изнемога и после не чувствам удовлетворение. И тялото си не чувствам. Не мога да трансформирам тая огромна умствено-емоционална река, която тече през главата ми. Забелязах, че съм и свръхкритична към себе си. И мисля, че проблемите не са в стихиите, а в неуспехите в реализацията по двата ми претоварени дома. Сега се чувствам в слабост. Ей така споделям, за протокола. Но пък ми беше полезно за мен си.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #563 -: Юли 27, 2014, 10:20:04 pm »
Кое/кой са по-силни от зависимостта ?!?  :)

А Рени спирам, ти си намоташ нещо на пръста и Слънцето ще го изкараш Луна, ако трябва за да докажеш твърдението си  :)

Само да вметна, че зависимостта те прави слаб, а не силен

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #564 -: Юли 27, 2014, 10:23:37 pm »
Sunnily,аз когато спрях цигарите няма (ше) Сатурн ,но Нептун/Плутон -да .На мен по натал Сатурн ми държи и тримата управители на 4/8/12 ,а Нептун е достатъчно силен-в собствен дом ,триплицет,изгряващ ... :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #565 -: Юли 27, 2014, 10:24:43 pm »
А Рени спирам, ти си намоташ нещо на пръста и Слънцето ще го изкараш Луна, ако трябва за да докажеш твърдението си  :)

Само да вметна, че зависимостта те прави слаб, а не силен

Права си ,Сатин -извинявай за дискусията . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Натални карти
« Отговор #566 -: Юли 27, 2014, 10:30:54 pm »
На мен ми е много трудно - от няколко дни всеки ден си мисля, какво да правя с тази свръхчувствителност. Старая се да развивам някакви защитни мембрани, но това е много бавно и трудно. Ако бях орган от тялото, щях да съм нерв. Всекидневно бягам от реалността - безкрайно, непрестанно четене. Сатурн също ме товари от третия дом сега. Ако не е четене, фантазиране на празни обороти, дори против волята ми. Понякога тая борба със себе си е много изтощителна. Въздухът е много - пет планети, три от които лични. Не помага особено, това е начинът за бягство откак се помня. Не помня кога съм се учила да чета, винаги с книжките. Земя - малко, огън - още по-малко. Тогава почвам друго - физическа работа. Работя до пълна изнемога и после не чувствам удовлетворение. И тялото си не чувствам. Не мога да трансформирам тая огромна умствено-емоционална река, която тече през главата ми. Забелязах, че съм и свръхкритична към себе си. И мисля, че проблемите не са в стихиите, а в неуспехите в реализацията по двата ми претоварени дома. Сега се чувствам в слабост. Ей така споделям, за протокола. Но пък ми беше полезно за мен си.
кино, филми, релакс, медитация
Огромни проблеми съм имала винаги с водното, макар че виждах/усешах всичко скрито, болно, наранено у другите. и само транзитите на сатурн и плутон ме центрираха. Чак сега като съм друга, имам ухо да чуя астрологично верни неща за водата.
Ами, най-доброто, направи от излишък,а нещо конструктивно, има начин ,ти си умница,  не го отричай, не го мисли като проблем, това е богатство.


Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Натални карти
« Отговор #567 -: Юли 27, 2014, 10:36:24 pm »
кино, филми, релакс, медитация
Огромни проблеми съм имала винаги с водното, макар че виждах/усешах всичко скрито, болно, наранено у другите. и само транзитите на сатурн и плутон ме центрираха. Чак сега като съм друга, имам ухо да чуя астрологично верни неща за водата.
Ами, най-доброто, направи от излишък,а нещо конструктивно, има начин ,ти си умница,  не го отричай, не го мисли като проблем, това е богатство.
Не го отричам, превърнах го в професия, може да съм с едно око, но наоколо има и с пердета и на двете очи. Само когато помагам на някой друг в псохологически смисъл, тогава си намирам собствената сила. Това е моята формула да стана Риба.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #568 -: Юли 27, 2014, 10:40:55 pm »
Не го отричам, превърнах го в професия, може да съм с едно око, но наоколо има и с пердета и на двете очи. Само когато помагам на някой друг в псохологически смисъл, тогава си намирам собствената сила. Това е моята формула да стана Риба.

Няма друга. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Натални карти
« Отговор #569 -: Юли 27, 2014, 10:44:34 pm »
Не го отричам, превърнах го в професия, може да съм с едно око, но наоколо има и с пердета и на двете очи. Само когато помагам на някой друг в псохологически смисъл, тогава си намирам собствената сила. Това е моята формула да стана Риба.
Лекувайки другите, лекуваш себе си. Рибите не допускат, да мислят, че имат травма, те се раздават, търпят, източникът ги зарежда, но са хора, и както казва Шулман трябва да върнат страданието на Бог, не е тяхна работа, стига,че изслушват и не съдят. Колко са като тях, вие познавате ли други, аз -не.
Та, Казвам, идеята да се пожертват, понякога им пречи да разберат, че са хора и са наранени, тогава-трябва да изцелят душевните травми, те са най-раними, дори философски да го раздават с вида си-аскет към удари от съдбата и страдания.
« Последна редакция: Юли 27, 2014, 10:48:36 pm от enigma »