Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623367 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #600 -: Август 06, 2014, 08:49:24 am »
Венера, Слънце, Юпитер в падение, Марс заточен, възможно е и Луната да е такава. Това дали обяснява тази безобразна комплексарщина. Иска му се да е нещо по-голямо, ама не става. Явно заради квадрата Марс-Юпитер подскача като петел и е доста неуравновесен. Такива като им вземат играчката (в случая тя е властта), почват да реват, нищо че иначе се прави на мъж.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Натални карти
« Отговор #601 -: Август 06, 2014, 08:52:31 am »
Венера, Слънце, Юпитер в падение, Марс заточен, възможно е и Луната да е такава. Това дали обяснява тази безобразна комплексарщина. Иска му се да е нещо по-голямо, ама не става. Явно заради квадрата Марс-Юпитер подскача като петел и е доста неуравновесен. Такива като им вземат играчката (в случая тя е властта), почват да реват, нищо че иначе се прави на мъж.
:012: :012: И мен адски ме дразни  :012:  Везнишките му работи са в опозиция на Луната ми, а Слънце/Уран квадрат с мой Марс  :012: охоо и още.. Негова Венера квадрат мой Уран, Негова Луна квадрат мой Пплутон  :012: Негов Сатурн опозиция моя Венера  :012: Негов Марс квадрат мой Юпитер  :012:
« Последна редакция: Август 06, 2014, 09:23:12 am от ini »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #602 -: Август 06, 2014, 08:56:15 am »
Интересното е, че точно сега, при транзитния квадрат на Плутон към нат. Марс и уранова опозиция е започнал толкова яростно да драпа към властта. Но Плутон ще го държи на повърхността, докато обслужва интересите на "хора-сенки" (истинските кукловоди), които стоят зад него. Не вярвам на този човек да му е дадена голяма "свобода на словото" - отвън може да изглежда така (и това е търсен ефект), но според мен говори по заучен сценарий. И отклони ли се от него, със зашеметяващ замах ще се търкулне надолу.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Натални карти
« Отговор #603 -: Август 06, 2014, 08:58:05 am »
Ооооо Слънце везни и то в 10 дом - определено ще искам да го набия ако го срещна  :043: :043: :043:... Мъж везни - пу, пу, пу...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #604 -: Август 06, 2014, 08:58:37 am »
В друг форум питах за него преди време и ми казаха час на раждане около 5:30 сутринта (с изгряващ Марс на хоризонта). Дали е верен? Не мога да знам.

Може би едно от най-добрите тълкувания на квадрат Марс/Юпитер (от гледна точка на модерната астрология), което съм срещала из нета: http://astromatrix.org/Horoscopes/Planet-Aspects/Mars-Square-Jupiter.
« Последна редакция: Август 06, 2014, 09:00:32 am от Mirabella »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #605 -: Август 06, 2014, 08:59:17 am »
Интересното е, че точно сега, при транзитния квадрат на Плутон към нат. Марс и уранова опозиция е започнал толкова яростно да драпа към властта. Но Плутон ще го държи на повърхността, докато обслужва интересите на "хора-сенки" (истинските кукловоди), които стоят зад него. Не вярвам на този човек да му е дадена голяма "свобода на словото" - отвън може да изглежда така (и това е търсен ефект), но според мен говори по заучен сценарий. И отклони ли се от него, със зашеметяващ замах ще се търкулне надолу.

Това е сигурно

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #606 -: Август 06, 2014, 09:01:19 am »
В друг форум питах за него преди време и ми казали час на раждане около 5:30 сутринта (с изгряващ Марс на хоризонта). Дали е верен? Не мога да знам.

Мерси Мирабела, да сложим този час тогава и да пробваме. Сега ще променя картата. 

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #607 -: Август 06, 2014, 09:04:05 am »
Ооооо Слънце везни и то в 10 дом - определено ще искам да го набия ако го срещна  :043: :043: :043:... Мъж везни - пу, пу, пу...

Нищо във Везни не ме дразни, но този като го видя и мен ме избива на агресия  :85:

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #608 -: Август 06, 2014, 09:21:03 am »
Не знам, дали е от значение, но той май не е роден в София.

Николай Бареков е роден на 16 октомври 1972 година в гр. Баня, Карловско, България.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Натални карти
« Отговор #609 -: Август 06, 2014, 09:48:51 am »
Не мога да се въздържа да не му пусна картата, така рядко някой ме дразни, изключително гнусен и противен.

Мда, абсолютно трагикомичен типаж. Мисля, че за следващия тур остана и без сценаристи, и без пари. Дано да се спихне окончателно.

Като че вече мина ударният сезон за Везните - сатурн там изкара на повърхността много такива правени/недоправени кардинални лидери - то не бяха папи, главни прокурори, премиери и премиерки, шефове на партия по света и у нас.  Сега почват тестовете за адекватност и почват да гърмят. Дойде времето на фиксовете комай, да видим.

ПС. Написах го това, и се сетих, че и новият министър-председател също е Везни. Проверих набързо датите на кабинета - имаме 7 фикса, от които 3-ма лъвове и два броя Телец, осталите са по един от фикс :012:. Шестима подвижни - две Деви и два Стрелеца. И само 4-ма кардинали - все сатурнови - 2 Везни и 2 Козирог.

По другото разпределение:
Венера управлява 4 (плюс 1 екзалтация)
Сатурн 3 (+2)
Слънце 3
Меркурий 3
Юпитер 3
Марс 1 (+2)
Луна 0 (+2)


« Последна редакция: Август 06, 2014, 09:52:54 am от Diyana »
De omnibus dubitandum est

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Натални карти
« Отговор #610 -: Август 06, 2014, 10:42:11 am »
По картата на Бареков, / при 5.30 час на раждане / - сега е в даша на Юпитер, подпериод на Меркурий. Юпитер минава в Стрелец по сидерал, заедно с Раху в 4-ти - оттам аспектира 10-ти дом, чийто управител е Меркурий.
Раху с Юпитер не образуваха ли някакъв вид йога, трябва да погледна  :017:? Май от този съвпад идва неистовото желание да бъде забелязан, да се издигне в обществото?
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Натални карти
« Отговор #611 -: Август 06, 2014, 10:45:44 am »
В друг форум питах за него преди време и ми казаха час на раждане около 5:30 сутринта (с изгряващ Марс на хоризонта). Дали е верен? Не мога да знам.

Може би едно от най-добрите тълкувания на квадрат Марс/Юпитер (от гледна точка на модерната астрология), което съм срещала из нета: http://astromatrix.org/Horoscopes/Planet-Aspects/Mars-Square-Jupiter.
Тук е книжката с пълния аспекториум на Robert Pelletier. Мисля, че в astro.com интерактивните анализи на позиции и аспекти в наталната карта са по двамата Робъртовци - Хенд и Пелетие (не знам така ли се произнася :017:).
De omnibus dubitandum est

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #612 -: Август 06, 2014, 11:04:58 am »
Благодаря ти, Диди! :-*

Да, и аз мисля, че в астро.ком са същите.
« Последна редакция: Август 06, 2014, 11:09:02 am от Mirabella »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #613 -: Август 06, 2014, 11:45:51 am »
Да, интересно е да видим как е еволюирал от чака-рака водещ до политически лидер.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Натални карти
« Отговор #614 -: Август 06, 2014, 12:21:18 pm »
Да, интересно е да видим как е еволюирал от чака-рака водещ до политически лидер.

Ами назначен е. Не е автентичен лидер, нито му е автентична партията. Ей го е, от днес.
« Последна редакция: Август 06, 2014, 12:23:23 pm от Diyana »
De omnibus dubitandum est