Автор Тема: Новолуние - 27.06.14  (Прочетена 16093 пъти)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Новолуние - 27.06.14
« -: Юни 14, 2014, 03:33:03 am »
Ето ви я картата на следващото новолуние - това в Рак. Луната е тлъста - защото е тронова, та предполагам новолунието в Рак има някаква тежест сред лунациите по-специална. Какво очаквате да ви донесе лунацията?

При мен лунацията окупира и влизащия ми в сила на следващия ден солар. Съвпада, следователно, със Слънцето - управител на 12 дом. Лунацията се състои в 10 дом. Определено ново начало, а и май някакви тайни ще излязат наяве - склонна съм да вярвам, "публиката" ще може да се наслади на някои скрити мои качества, които и аз сега не си ги знам.  :D :D

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Новолуние - 27.06.14
« Отговор #1 -: Юни 14, 2014, 07:13:15 am »
В 11дом ми е тази лунация;образува тригон с Луна/Плутон и опозиция Нептун.Ще създавам нови приятелства.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Новолуние - 27.06.14
« Отговор #2 -: Юни 14, 2014, 08:48:28 am »
Новолунието ще бъде в точен съвпад с наталната ми Венера ,на 2 градуса от куспидата на 5 дом.Венера ми е упрвител на 3 и 8 дом в натала.Според вас мога ли да очаквам някакво раздвижване в любовната сфера.По същото време транзитният Юпитер ще е съвпад с южния възел в 5 натален дом

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Новолуние - 27.06.14
« Отговор #3 -: Юни 14, 2014, 09:22:53 am »
При мен на К12, опозиция с юпитер ::)

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Новолуние - 27.06.14
« Отговор #4 -: Юни 14, 2014, 10:03:53 am »
При мен ще се случи върху натален Юпитер в 9-ти дом, на градус и няколко минути е съвпадът. Това си е лунация-мечта, имайки предвид моята обсебеност точно по темите на съотвения дом и на Юпитер :)

Освен това, МЦ на лунацията попада върху натална Венера в 8-ми дом, в същият период ще имам и възврат на Венера.
Очаквам случки и чудеса, донесени от малкото и голямо щастие :)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Новолуние - 27.06.14
« Отговор #5 -: Юни 14, 2014, 11:34:36 am »
Новолунието се случва на 5 градуса след новия ми лунар, тоест няколко часа след това и ще бъде на 2 градуса от К5 - вътре в 5 дом. Интересноооо...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Новолуние - 27.06.14
« Отговор #6 -: Юни 14, 2014, 11:59:56 am »
В 11дом ми е тази лунация;образува тригон с Луна/Плутон и опозиция Нептун.Ще създавам нови приятелства.

Гледай да не останеш с грешно впечателние за някакви хора, може някой да сеопита да те манипулира ...

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние - 27.06.14
« Отговор #7 -: Юни 17, 2014, 11:03:34 pm »
Теоретично - може ли новолунието да се задейства 2-3 дни предварително? В смисъл, за се случи събитието 2-3 дни преди новолунието. Имала съм точно такова нещо преди години. Събитието е много буквално и очевадно с прогресия, транзит и новолуние, ама 2 дни преди него.

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Новолуние - 27.06.14
« Отговор #8 -: Юни 17, 2014, 11:47:17 pm »
Теоретично - може ли новолунието да се задейства 2-3 дни предварително? В смисъл, за се случи събитието 2-3 дни преди новолунието. Имала съм точно такова нещо преди години. Събитието е много буквално и очевадно с прогресия, транзит и новолуние, ама 2 дни преди него.

Определено може, дава се толеранс +– 5 дни от точната дата на лунацията.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние - 27.06.14
« Отговор #9 -: Юни 18, 2014, 09:49:46 am »
Привет!
При мен новолунието е в 9д в тригон с Меркурия (У9, 11) ми откъм 5д. АЦ ми се пада в 11д. Предполагам ще уговаряме море в Гърция или ще драсна за ден-два в Гръцко-Турско някъде.
Мислех някакъв език да запиша за гимнастика на мозъка, но едва ли ще е това.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние - 27.06.14
« Отговор #10 -: Юни 18, 2014, 01:39:00 pm »
Ето ви я картата на следващото новолуние - това в Рак. Луната е тлъста - защото е тронова, та предполагам новолунието в Рак има някаква тежест сред лунациите по-специална. Какво очаквате да ви донесе лунацията?

При мен лунацията окупира и влизащия ми в сила на следващия ден солар. Съвпада, следователно, със Слънцето - управител на 12 дом. Лунацията се състои в 10 дом. Определено ново начало, а и май някакви тайни ще излязат наяве - склонна съм да вярвам, "публиката" ще може да се наслади на някои скрити мои качества, които и аз сега не си ги знам.  :D :D
Въй, кофти ситуация  :012:
Новолунието и при мен попада в 10д, и ще ми наквадрати светилата, които по натал са в опозиция
Слънце У12 във 2д и Луна У11 в 7д
 12д е 3-ти от 10-ти, нищо чудно майка ми пак да ми бръкне в здравето с нейните приказки, не вярвам да имам ново начало с нея, защото не подлежи на промяна, чипът ѝ е здраво набит   :41:

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние - 27.06.14
« Отговор #11 -: Юни 18, 2014, 02:03:42 pm »
и аз си намерих едно аспектче за новолунието, макар че може и да не е валидно :) - в 12 дом е и прави точен тригон с куспидата на 5 дом :) - това ми прилича на тайна лИбов :), обаче акрукс понякога го тълкува 12 като презокеански .. нещо си .... та и аз ще приема този оптимизъм и ще го перефразирам - презокеанска лИбов :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние - 27.06.14
« Отговор #12 -: Юни 18, 2014, 02:17:01 pm »
и аз си намерих едно аспектче за новолунието, макар че може и да не е валидно :) - в 12 дом е и прави точен тригон с куспидата на 5 дом :) - това ми прилича на тайна лИбов :), обаче акрукс понякога го тълкува 12 като презокеански .. нещо си .... та и аз ще приема този оптимизъм и ще го перефразирам - презокеанска лИбов :)
ама моля ви се, каквото пиша при хорарите да не го вкарвате в натала, това не го пиша конкретно за теб, а въобще, че имах на лични запитвания за написани от мен неща преди малко...
Новолуние в 12д може да изкара на повърхността скрити тайни, както и заровени в подсъзнанието проблеми, които да се наложи да разрешаваш, ще имаш нужда да останеш насаме със себе си, а каквото и да отключи лунация в 12д, то има кармичен характер
12ти дом е свързан също със служенето,може да отидеш на свиждане в болница или да положиш доброволен труд в полза на обществото или просто да помогнеш на човек/хора, с пълното съзнание, че няма да могат да ти се отблагодарят

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние - 27.06.14
« Отговор #13 -: Юни 18, 2014, 02:26:47 pm »
ама моля ви се, каквото пиша при хорарите да не го вкарвате в натала, това не го пиша конкретно за теб, а въобще, че имах на лични запитвания за написани от мен неща преди малко...
Новолуние в 12д може да изкара на повърхността скрити тайни, както и заровени в подсъзнанието проблеми, които да се наложи да разрешаваш, ще имаш нужда да останеш насаме със себе си, а каквото и да отключи лунация в 12д, то има кармичен характер
12ти дом е свързан също със служенето,може да отидеш на свиждане в болница или да положиш доброволен труд в полза на обществото или просто да помогнеш на човек/хора, с пълното съзнание, че няма да могат да ти се отблагодарят

тц, не може така - искам си презокеанската  :58:  :), стига вече с тези скрити, подсъзнателни, доброволни и т.н. - изморих се вече ... м...а му ...  :cheer:

отивам да подсигурявам финансово почивката на шефа :) - той ще ходи на яхта ...

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Новолуние - 27.06.14
« Отговор #14 -: Юни 22, 2014, 01:39:46 pm »
И при мен е в 12, в точен квадрат с Луната. Не знам колко ще разкрие тайни, но определено ще ми разкаже играта емоционално. Пуска и по един положителен аспект към Венера и Юпитер, но нищо не очаквам от тях. По-скоро щше ми се иска да се усамотя, както ми се иска от много време насам. Още повече, че и ретро Меркурий ми е** майката и той в каре с Луната. Чудя се още колко мога да издържа. Асцендента ми е на К3, та може да ми излезе някое пътуване, да ми избистри малко мозъка.
Мислите ли, че при точно каре на новолунието с нат. Луна има смисъл да правя инвитро опит?