Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 173534 пъти)

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
чудех се, защо аз не съм коментирала .... и сега видях - не си дала никакви данни, даже и наталната карта е без прогресии и дирекции. Ако е възможно, пусни поне сега една такава, за да видим "как" се е получило :). Лично на мен ми е интересна и датата (без час и място)
Тогава прохождах и едва ли съм знаела каква тoчно да сложа :) Явно затова. Тая върши ли работа?
« Последна редакция: Юни 26, 2017, 09:59:10 am от vermm »

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
е там където е линка с моя коментар са и останалите коментари, освен ако не е имало отделно коментари за нея и в други теми, виж си твоите коментари със задна дата
Не разбрах обаче от твоето ОВ- в момента е бременна с близнаци (в кой емсец) или вече е родила близнаци?

защото соларът, активен до края на 2016г показваше бременност
Скоро разбрах, че е бременна в 3ти месец някъде. 

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
ще е интересно да споделиш карти за деня, когато е направено инвитрото, натал с прогресии и дирекции, както и натал със солар, натал с лунар
Не знам точната дата. Слагам приблизителна, дали ще свърши работа на този етап докато разбера?

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
да, става и приблизителна дата
СлънцетоУ1 в сол. 5д в секстил с Луната - това добре, Меркурий в сол 5д- показва близнаците, но съвпадът с Плутон не е добре, сол. Юпитер У5, съУ8 квадратира нат. Меркурий съсу5, дано ги задържи и роди успешно! Момиченца ли са?
Уффф, дано! Не знам какъв пол са. И тя последно не знаеше. Доколкото помня от казаното на 1 май е разбрала, че се е получило. Разнояйчни са. Като цяло при нея беше проблем да забременее по нормален начин, надявам се всичко да е наред.

Happy58

  • Гост
то не е въпросче, а натал с дирекции и прогресии
попита ме тогава позната, която лежеше в болница заради майка си, на която бяха оперирали крака, а някаква от стаята, като чула какво си говори с мен по телефона я помолила да ме пита за дъщеря си, нямам си на идея какво се е случило, жената е била от друг град и едва ли поддържат връзка, а и аз избягвам тази моя позната, която ме ползва години наред да ѝ "гледам безплатно" и ме държи на телефона по час и нещо, докато ми падне батерията и загрее ухото  :o
веднъж се бях допитала по юридически въпрос до нейния мъж, като се засякохме с него на касата в супера до нас, той веднага ѝ казал, тя после ми натякваше, че за час консултация другите вземали по 100лв, а той бил наивен да си отделя от времето в услуги без пари- като ми го каза втория път и овчата ми Луна кипна, при положение, че нейният мъж още не е дипломиран юрист, дори не е завършил семестриално, не практикува това, което учеше задочно... и тогава пратих на нейния мъж линк с астрологични услуги и цените и то на астроложка с народни цени, която за хорар тогава вземаше 40лв, , та дано им светне на двамата колко са изкярили от мен с множеството хорари през последните5г, ректификации на нея, мъжа ѝ, сина ѝ (големия) и т.н. Но не би, по Нова Година тя ми звънна (уж да ме поздрави) , а накрая след час разговор " ти ще можеш ли сега да ми погледнеш там въпроса или не ти се занимава, айде пък утре кажи кога да ти се обадя да видиш..."

написах въпросче, защото не намерих поста с картите .....

тази позната със съпруг юрист я знаем :) .... може и тогава да си писала за нея ... но си спомням :)
« Последна редакция: Юни 26, 2017, 04:32:26 pm от Happy58 »

anabel

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 50
Имам сложен казус. Най-близката ми приятелка от следването не може да забременее. Правят опити от 2013 година. Ходиха на консултация при добър специалист по продуктивно здраве в Силистра или Тутракан, сега не мога да се сетя точно. Изследванията им са добри, според него не би трябвало да имат проблем. Не споменават нищо за инвитро процедури. До миналата година година и двамата пиеха добавки, предписани от доктора. Тя има един аборт и операция на киста. Той привидно здрав. И двамата много напълняха през последната година, не знам дали се дължи на това, че приемаха нещо. Приятелката ми има по-малка сестра, която забременя неочаквано, непланирано. Първоначално много трудно прие това, че сестра и е бременна, а те правят вече много опити а нищо не се получава. Но от както се роди племенникът виждам и вярвам, че този период отмина и тя е една щастлива леля. Качвам натал и солар - текущ и следващ.  Истината е, че се стреснах като видях този претъпкан 5Д. Моят е празен и не ме плаши толкова много, колкото нейния. Луна в Риби - това добре, но в последни градуси на знака.  Няма аспекти с Венера, Юпитер и Меркурий, сигнификатори на бременност и деца. Но има секстил с У1. К5 и К11 в двойни знаци. У5 Юпитер няма аспект с У1 Слънце, но има секстил с Меркурий. Асц и Слънце са в неплодовити знаци. Сатурн, Уран, Нептун в 5Д, и трите ретро. Така за Сатурн в 5Д знам, че показва забавяне или проблеми със темите на дома. Нептун може би дава някаква нереална представа, заблуда по отношение на децата. Илюзия? Ама Уран? От квадратите на Луната допускам само този с Уран, защото е в допустим орбис, но и защото знаците са в една динамична група. Чела съм, че Уран е свързан с репродуктивни въпроси. Но знанията ми не достигат да видя от къде идва проблема. В текущия солар не виждам нищо по въпроса, но в следващия мисля има предпоставки за зачеване. Каквото и да кажете по картите ще е от помощ.

anabel

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 50
Не мога да се ориентирам как да сменя наталната карта, затова прикачвам тук прогресии и дирекции. Признавам си хич ме няма тук. Ще гледам по-късно, какво мога да видя. Часът не е ректифициран. Почти бях сигурна, че ще защитиш Сатурн в 5Д, защото прочетох цялата тема и видях мненията ти по въпроса. Значи все пак Уран в 5Д. А той като е У7, дали може да значи и  проблеми в партньора?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Бившият ми съпруг има Сатурн в дева (неплодовит знак) в пети дом, в квадрат с луната и има три деца. :)

На нея й предстои прогресивно новолуние в съвпад с марс в рак, което е малко трудно да се предвиди как ще се отрази предвид знака на марс и критичния градус. Виж транзитите по времето на пр. новолуние, може пък уран върху венера на МЦ, която и управлява МЦ да донесе внезапна бременност.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #458 -: Август 09, 2017, 09:04:12 am »
да, става и приблизителна дата
СлънцетоУ1 в сол. 5д в секстил с Луната - това добре, Меркурий в сол 5д- показва близнаците, но съвпадът с Плутон не е добре, сол. Юпитер У5, съУ8 квадратира нат. Меркурий съсу5, дано ги задържи и роди успешно! Момиченца ли са?

Akruks момчета ще са. Едното със сигурност. За другото е също много вероятно, поне така е излязно на кръвния тест и на видеозона. Термина й е на 13 януари 2018 г. Дали да не направя някаква карта, ако на някой му е интересно?
« Последна редакция: Август 15, 2017, 12:44:16 pm от vermm »

luckylucky

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #459 -: Октомври 02, 2017, 09:16:23 pm »
Здравейте мили хора. От много години се опитваме да имаме дете със съпруга ми, за съжаление варианта е само инвитро. Имаме вече 2 опита, при вторият имаше бременност, но завърши с мисед. Живеем в чужбина и решихме следващият опит да е в България. Дори бях на два прегледа в Бг клиника. Ще стартираме още тази година, защото За съжаление нямам много време, годинките си напредват.... а така желаем детенце. Бихте ли коментирали картата ми?
Чакам с голямо нетърпение отговорите ви.
Бъдете здрави.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #460 -: Октомври 02, 2017, 09:53:14 pm »
А за осиновяване не сте ли се замисляли? Проблемът със зачеването наистина изглежда сериозен. Особено ако часът е верен и няма съществени отклонения. Но нищо не пречи да направите още инвитро опити.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #461 -: Октомври 02, 2017, 10:18:49 pm »
Коментарът ми не е астрологичен: защо сте решили, че тук ще има по-голям успех ин витрото? Статистиката говори за твърде голям процент неуспеваемост.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #462 -: Октомври 02, 2017, 10:41:39 pm »
Да не говорим за това, че за някои клиники асистираната репродукция вече се е превърнала в бизнес.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #463 -: Октомври 02, 2017, 11:17:03 pm »
Имаше ли опит преди 3 години?

luckylucky

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #464 -: Октомври 03, 2017, 08:00:08 am »
Благодаря на всички, които ми отговорят.
Часът на раждане е около 02:15-02:30 според майка ми.
За осиновяване също мислим, но малко бюрокрацията ни спъва от това, че живеем в чужбина.
Лекарите все още дават шанс да си имаме наше детенце, но ще бъдем и много щастливи и успоредно с това да си осиновим.
Да,имах инвитро опит преди  около 2 години и 8 месеца.
Относно решението за инвитро в Бг: малко ме разочарова медицината и лечението тук, в Германия. Много место като че ли пропускат важни детайли и карат нещата като на " конвейр".
Мисля, че в България специалистите в тази сфера са много добри. Може и да е заблудаот наша страна. Малко ще ни е трудно, особено на мен, да комбинирам пътуванията и да отсъствам от работа, но за сега летя до Б често и правя изследвания и консултации.
Много съм объркана, а нямам време за чакане. Смятате ли, че правейки следващият опит в Германия имаме по-голям шанс?
 Прилагам и картата на съпруга ми, той е с приблизителен час на раждане между 15:40-16:00 часа.