Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 173603 пъти)

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Явно хормоните ви са силно разбъркани от бременността, щом разсъждавате по този начин.
При раждане как да не е акцентиран 8- ми дом?
Когато човек е щастлив, няма време да гледа звезди и планети и се учудвам, че в това състояние го правите.
8- ми дом е и придобиване на наследство, може да се случи нещо подобно.
Здравейте. За съжаление съм всичко друго, но не и щастлива.
Тук някои от момичетата казаха, че имам прог. и дирекц. Слънце в тригон с Марс. Което е хубаво. Но в същото време имам и дирекц. Слънце в опозиция със Сатурн, за което да не казвам какво прочетох. В крайна сметка на кой от двата аспекта трябва да се вярва?
Нямате действаща опозиция на дирекц.Слънце с натален Сатурн.Аспектът предстои след около 7-8 години.


Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Явно хормоните ви са силно разбъркани от бременността, щом разсъждавате по този начин.
При раждане как да не е акцентиран 8- ми дом?
Когато човек е щастлив, няма време да гледа звезди и планети и се учудвам, че в това състояние го правите.
8- ми дом е и придобиване на наследство, може да се случи нещо подобно.
Здравейте. За съжаление съм всичко друго, но не и щастлива.
Тук някои от момичетата казаха, че имам прог. и дирекц. Слънце в тригон с Марс. Което е хубаво. Но в същото време имам и дирекц. Слънце в опозиция със Сатурн, за което да не казвам какво прочетох. В крайна сметка на кой от двата аспекта трябва да се вярва?
Нямате действаща опозиция на дирекц.Слънце с натален Сатурн.Аспектът предстои след около 7-8 години.
Явно поне това нямам! Благодаря Ви за включването! 🙏🏻😊

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Чух, че някой щял да умира и минах да видя

Можете ли да ми кажете кои са тези въпросни страшни квадрати и опозиции, че се обърквам с толкова много карти?
Направо излагация за тая ведра луна в овен..
Ми вие сте си с една много прилична карта-докато ви квадратират едното светило, другото е с тригони, а при повечето от нас като ни бият по главичките, ни бият яко отвсякъде

Ама държа на списъка с лошите аспекти, да знаете

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Чух, че някой щял да умира и минах да видя

Можете ли да ми кажете кои са тези въпросни страшни квадрати и опозиции, че се обърквам с толкова много карти?
Направо излагация за тая ведра луна в овен..
Ми вие сте си с една много прилична карта-докато ви квадратират едното светило, другото е с тригони, а при повечето от нас като ни бият по главичките, ни бият яко отвсякъде

Ама държа на списъка с лошите аспекти, да знаете
Здравей Pepy,
Много ми харесва снимката ти! 😊 
Относно страшноте аспекти, не видя ли картата с прогресии и дирекции да видиш как са се нацвъкали? Горката ми луна е обградена отвсякъде, така че се надявам на единствения читав аспект дирекц. Слънце тригон с Марс. Има и мниго квадрати на МЦ в прогресивната карта.
« Последна редакция: Юли 28, 2020, 01:02:12 am от Milba »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Чух, че някой щял да умира и минах да видя

Можете ли да ми кажете кои са тези въпросни страшни квадрати и опозиции, че се обърквам с толкова много карти?
Направо излагация за тая ведра луна в овен..
Ми вие сте си с една много прилична карта-докато ви квадратират едното светило, другото е с тригони, а при повечето от нас като ни бият по главичките, ни бият яко отвсякъде

Ама държа на списъка с лошите аспекти, да знаете
Здравей Pepy,
Много ми харесва снимката ти! 😊 
Относно страшноте аспекти, не видя ли картата с прогресии и дирекции да видиш как са се нацвъкали? Горката ми луна е обградена отвсякъде, така че се надявам на единствения читав аспект дирекц. Слънце тригон с Марс. Има и мниго квадрати на МЦ в прогресивната карта.

Аз те помолих за списък-коя планета какъв аспект с коя прави

П.п. Прогресивни към прогресивни не се четат по принцип, така че можеш да се съсредоточиш върху другите

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Чух, че някой щял да умира и минах да видя

Можете ли да ми кажете кои са тези въпросни страшни квадрати и опозиции, че се обърквам с толкова много карти?
Направо излагация за тая ведра луна в овен..
Ми вие сте си с една много прилична карта-докато ви квадратират едното светило, другото е с тригони, а при повечето от нас като ни бият по главичките, ни бият яко отвсякъде

Ама държа на списъка с лошите аспекти, да знаете
Здравей Pepy,
Много ми харесва снимката ти! 😊 
Относно страшноте аспекти, не видя ли картата с прогресии и дирекции да видиш как са се нацвъкали? Горката ми луна е обградена отвсякъде, така че се надявам на единствения читав аспект дирекц. Слънце тригон с Марс. Има и мниго квадрати на МЦ в прогресивната карта.

Аз те помолих за списък-коя планета какъв аспект с коя прави

П.п. Прогресивни към прогресивни не се четат по принцип, така че можеш да се съсредоточиш върху другите
Е не мога да ги изброя. Гледам картата с прогресиите и виждам само квадрати и опозиции..и тук там съвпади. И доста планети в 8ми дом ( слънце, Венера, Меркирий). Това ме стресна. За дирекциите не виждам какви са аспектите, но предполагам са близки.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Виж сега, по принцип при раждане 8-ми дом да не кажа винаги, но почти винаги е активиран-вече ти го казаха-това първо. Второ-има си принципи в астрологията, един от тях е, че при прогресиите водещото е как ние реагираме на света, докато при транзитите-какво светът ни сервира на масата, но независимо от двете-най-важното винаги е каква е наталната карта. Това ще рече, че ако е писано да се обесиш, няма да се удавиш.
Ти, разбира се, може да продължиш да се взираш в аспектите на прогресивната си карта и да се вайкаш, а може да се поровиш и да се опиташ сама да разбереш това, което вече 100 човека ти казаха. А относно консултацията при астролог-и на мен са ми предсказвали ужасни неща, даже с конкретни дати, и то известно име в средите-е, разликата е, че аз знаех защо го казва и защо няма да стане така, отидох просто да видя за какво плащат хората при професионалните астролози, защото повечето от нас тук сме любители :)

Та...ако решиш да разбереш кое как-тука сме, ще ти помагаме, ако ли не-леко раждане и да минеш да се похвалиш как сте го кръстили :)

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Виж сега, по принцип при раждане 8-ми дом да не кажа винаги, но почти винаги е активиран-вече ти го казаха-това първо. Второ-има си принципи в астрологията, един от тях е, че при прогресиите водещото е как ние реагираме на света, докато при транзитите-какво светът ни сервира на масата, но независимо от двете-най-важното винаги е каква е наталната карта. Това ще рече, че ако е писано да се обесиш, няма да се удавиш.
Ти, разбира се, може да продължиш да се взираш в аспектите на прогресивната си карта и да се вайкаш, а може да се поровиш и да се опиташ сама да разбереш това, което вече 100 човека ти казаха. А относно консултацията при астролог-и на мен са ми предсказвали ужасни неща, даже с конкретни дати, и то известно име в средите-е, разликата е, че аз знаех защо го казва и защо няма да стане така, отидох просто да видя за какво плащат хората при професионалните астролози, защото повечето от нас тук сме любители :)

Та...ако решиш да разбереш кое как-тука сме, ще ти помагаме, ако ли не-леко раждане и да минеш да се похвалиш как сте го кръстили :)
Благодаря ви, тук всички сте много отзивчиви. След като вече толкова хора ми казаха да не се притеснявам, днес съм по-спокойна. От снощи се опитвам да си разгадая наталната карта, но нямам нужните познания, така че ще продължавам да чета и ако имам някакъв въпрос, ще питам. Още въднъж благодаря за отзивчивостта.
Но ако все пак някой иска може да ми подскаже какво да гледам, за да се ориентирам за това каква смърт ми е заложена по натална карта.
И все пак се чудя, защо астроложката с, която се консултирах, ми каза да не си мисля за забременяване през 2020. Какво толкова страшно е видяла, че да е толкова крайно? А всички тук казват, че не виждат нищо страшно! 
« Последна редакция: Юли 28, 2020, 11:31:34 am от Milba »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Вероятно транзити на бавните към луната ти, което само по себе си може да е причина да си емиционално нестабилна, и без бременност. А тази астроложка провери ли ти часа на раждане и как?

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Вероятно транзити на бавните към луната ти, което само по себе си може да е причина да си емиционално нестабилна, и без бременност. А тази астроложка провери ли ти часа на раждане и как?
Да, провери го с ректофикация. Точен е часът. Наистина около датата на термина имам много кофти транзити към Луната от Сатурн, Плутон, Юоитер и Венера...само квадрати и опозиции. Знам си аз, че не е розово положението. И транзитната луна и тя е в кофти аспекти с Марс и със Слънце.

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Виждам, че около термина ми транзитната луна ми е в опозиция с наталното Слънце? Какво означава това?
« Последна редакция: Юли 28, 2020, 01:53:45 pm от Milba »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Виждам, че около термина ми транзитната луна ми е в опозиция с наталното Слънце? Какво означава това?

Айде де, малко си уплътни времето :)

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Виждам, че около термина ми транзитната луна ми е в опозиция с наталното Слънце? Какво означава това?

Айде де, малко си уплътни времето :)
Папи, писах ви на лично съобщение, за да не товарим темата.

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Момичета, искам да попитам аспектите по дирекции за колко време се разпадат? Т.е. Ако имам аспект тригон на дир. Слънце с Марс за 01.11.2020, за 10-15.11.2020 ще имам ли пак същата дирекция? Или вече ще се е разпаднал аспекта за тези 10 15 дни?

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Момичета, искам да попитам аспектите по дирекции за колко време се разпадат? Т.е. Ако имам аспект тригон на дир. Слънце с Марс за 01.11.2020, за 10-15.11.2020 ще имам ли пак същата дирекция? Или вече ще се е разпаднал аспекта за тези 10 15 дни?

на 1.01.2021 СД Слънце тригон Марс става точен и ще действа разходящ още 1 год .-т.е до 1.01.2022
дирекциите действат 2 години -една до точния аспект-сходящ ,действащ по-силно и една година разходящ,асп.дава огромна енергия и сила,виталност

имаш прогр.юпитер в точен съвпад слънце,две планети два сигнификатора на майчинската тема в женска карта и по силен сейващ аспект здраве му кажи,при теб юпитер у 5 -първото дете,а Слънцето у10- указва промяна на статуса в социума-ставаш родител и като всеки родител отговорностите са големи,така,че не се стряскай от опозиции,карета на сатурн към светилата,те указват че ще поемеш сериозни отговорности и задължения,грижи като всяка майка,а асп.юпитер-слънце е асп.на щастието,твоето детенце ще ти донесе много щастие
юпитер е като ангел пазител,какъвто е  за теб един от родителите ти,с който имаш по силна връзка,детето ще прилича на него

тр.карета на сатурн и плутон към луната указват начина на забременяване,нищо лошо,сатурн и плутон указват инвитро процедурата,не се шашкай,а пък карето юпитер-луна може да похапваш повече от нормалното и да качиш килограми,но това е нормално за бременните
успокой се и не  храни детенце с негативни емоции,лято е ,разхождай се повече сред природата,храни се добре и го обичай,вместо да го захранваш със страхове,то усеща всичко,че мама е тревожна и напрегната,надявам се всички оптимистични прогнози да са те заредили със спокойствие :)