Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 167816 пъти)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
ама си я преживяла и оцеляла, нали? И сега има за какво да разкажеш, да си спомниш .... а и наличен резултат има :)
О да,винаги съм казвала,че съм благодарна на Господ за любовите,които съм преживяла.
Истински, скорпионски,плутонови :) :)
И то на транзит на плутон през 5ти :012:

Happy58

  • Гост
О да,винаги съм казвала,че съм благодарна на Господ за любовите,които съм преживяла.
Истински, скорпионски,плутонови :) :)
И то на транзит на плутон през 5ти :012:

и аз така, ама без резултат - все пак там е и ЮЛВ - няма как :)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
и аз така, ама без резултат - все пак там е и ЮЛВ - няма как :)
Какъв резултат имаш предвид?

Happy58

  • Гост
Какъв резултат имаш предвид?

бебе :)

Happy58

  • Гост
сол 5д е в 12-ти дом, а не в 1-ви и сол АСЦ в 8д няма как да е козметична операция, след като сол Мерк У1 е в сол 6д, в съвпад със сол Слънце у12, освен това има сол Луна на сол К8 откъм 7д-това раждане на второ дете ли е?

не, първо е

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Поствам картата на сестра ми, която роди на този солар.
8 сол в 5 нат, 5 сол на АСЦ, луната е в 12 -сетра ми роди секцио...У5 сол в У11 сол / У8 нат,У1 сол в 11 нат

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
като гледаме за транзити, прогресии, солари и т.н. за 2ро дете, взимаме ли под внимание и 5ти дом или само 7ми?
и още един въпрос - юпитер като е естествен сигнификатор на децата, не трябва ли да се взима под внимание и 9ти дом?

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Разгледах картата на една приятелка - има две дъщери с малка разлика във възрастта. Нейната карта е като по учебник - тя е двойна Дева, Слънцето е в 1-ви дом, Козирог на К5. След една неуспешна бременност, дълги години не може да забременее. При съвпада на Сатурн с асц-та забременява с първата си дъщеря - по това време прогресивната Луна е в 5-ти дом, Водолей. След 2 години, когато Сатурн достига наталното Слънце, забременява 2-ри път - прогресивната Луна квадрат към възлите.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
благодаря. значи все пак 5ти дом се гледа за 1во живородено дете, не зависимо, че е имало неуспешна бременност?

при мен пр луна е минавала през 8ми дом като съм забременяла, аспекти в много широки градуси с планети, не ги броя. най-малкият сходящ аспект е с натален хирон, орбис 4 градуса. но ми се струва много.
транзитен сатурн съу5 е бил в 11ти дом. тр уран у5 - в 5ти дом.
за раждането - пр луна секстил със слв. тр уран на к6 е ретро - т.е връщал се е в 5ти. тр слв в 5ти.







Happy58

  • Гост
благодаря. значи все пак 5ти дом се гледа за 1во живородено дете, не зависимо, че е имало неуспешна бременност?

при мен пр луна е минавала през 8ми дом като съм забременяла, аспекти в много широки градуси с планети, не ги броя. най-малкият сходящ аспект е с натален хирон, орбис 4 градуса. но ми се струва много.
транзитен сатурн съу5 е бил в 11ти дом. тр уран у5 - в 5ти дом.
за раждането - пр луна секстил със слв. тр уран на к6 е ретро - т.е връщал се е в 5ти. тр слв в 5ти.

а 8 дом не присъства ли някакси? Нали за раждането при жената се гледа и той.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
При съвпада на Сатурн с асц-та забременява с първата си дъщеря - по това време прогресивната Луна е в 5-ти дом, Водолей. След 2 години, когато Сатурн достига наталното Слънце, забременява 2-ри път - прогресивната Луна квадрат към възлите.

Още едно потвърждение, че след дълго отлагано майчинство (или бащинство) това най-сетне може да се случи при сатурнов транзит или дирекция.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
И при мен възлите са транзитирали през -5-ти/ 11-ти дом по време на бременността.
У8 - Плутон е бил в съвпад по транзит с наталния Нептун - управляващ асц / нали асц-та се свързва и с физическото тяло /.
Прогресивната Луна от 6-ти квадрат към опозицията Слънце / Марс ( по оста 2-ри / 8-ми ).
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Happy58

  • Гост
И при мен възлите са транзитирали през -5-ти/ 11-ти дом по време на бременността.
У8 - Плутон е бил в съвпад по транзит с наталния Нептун - управляващ асц / нали асц-та се свързва и с физическото тяло /.
Прогресивната Луна от 6-ти квадрат към опозицията Слънце / Марс ( по оста 2-ри / 8-ми ).

ааа, значи си излиза и 8 дом :)

Добре де, с този квадрат ... как е минало раждането?

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Още едно потвърждение, че след дълго отлагано майчинство (или бащинство) това най-сетне може да се случи при сатурнов транзит или дирекция.
Да, при нея Сатурн е У5, аз това го свързвам с отлагането на майчинството. Но и при негови транзити, тя забременя.
Аз също забременях при транзит на Сатурн - съвпад с наталната Луна У5.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
ааа, значи си излиза и 8 дом :)

Добре де, с този квадрат ... как е минало раждането?
Тежко мина, препоръчаха ми секцио, но аз се заинатих, че ще раждам нормално  :). Плутоново си беше раждането, синът ми, между другото е с Плутон в 1-ви дом  :).
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама