Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 173567 пъти)

Happy58

  • Гост
Имам позната с дете със синдром на Даун, второто й дете няма никакви проблеми, слава Богу
Имам друга позната-с първото всичко беше ок, второто имаше луксация
Много фаталистично гледаш на нещата, рядко и двете деца имат проблеми

е това е - 27 дата ....  :91:

При първата - след раждането, болката е спомогнала за отработка, жената е научила в някаква степен урока си и като награда получава второто здраво детенце.
При втората - между първото и второто раждане е трябвало да отработи нещо, отнасящо се до друга област на живота, но не го е направила, и в резултат идва дете, което ще я принуди да го отработи.

Има и друг вариант - както казах, всичко е много индивидуално - отработка на тежки взаимоотношения между душите на майката и на болното дете (предполагам, че това астрологически може да се отчете при синастрията). Варианти различни. Но от опита ми с нумерологичните карти, при болно дете обикновено си е личен урок на майката.

И да допълня относно другата ти забележка. Факта, че използвам думата карма/урок, не означава, че по този начин извинявам някого или нещо. Напротив - опитвам се с тази идея да намеря причината за проблема - трябва да има причина. Чети моля те целите ми постове.

май наистина трябва отделна тема - съвсем размихме тази.  :57: :57:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Ноември-Декември ще забременее по мои сметки
Нищо, че е второ дете, пак го гледам по пети дом и У5

Happy58

  • Гост
Може ли да обясниш какво общо има датата, че нещо не разбрах. Жената е родена на 27мо число от месеца ли? Питам, защото имам наблюдения за тази дата.

Нали Папи е родена на тази дата - като ме е захапала ... не пуска и това е - няма значение, колко постове ще изпиша, тя си иска конкретния отговор на нейния конкретен въпрос :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Нали Папи е родена на тази дата - като ме е захапала ... не пуска и това е - няма значение, колко постове ще изпиша, тя си иска конкретния отговор на нейния конкретен въпрос :)

Така е, благодаря ти :)
Друг би го приел като заяждане, но не е, просто искам да е ясно някой защо казва нещо...:)

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
@Papy, какво притеснително има в тази карта в момента, че да не почва с опитите? 
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
@Papy, какво притеснително има в тази карта в момента, че да не почва с опитите?

Ами примерно по профекция Господар -слънце, в натала ранено от партилен съвпад юпитер/сатурн, всичките три имащи отношение към децата

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
ей, стига се разправяхте

сега ще ви сметна обществения ранг в другата тема и ще си проличи кой е по-як  :012:

Happy58

  • Гост
Според вас, ако раждането е 1-2 месеца след РД на майката, кой солар трябва да гледаме? - текущия или този от предната година. защото, реално погледнато, при настъпване на текущия солар всички вече знаят, че тя ще ражда.


Happy58

  • Гост
ами за забременяването се глда солара преди рождения ден на майката, а самото ражане трябва да излиза в следващия неин солар, поне при мене така беше, нали малката я родих 23 дни след моя рд, качвала съм соларите по този повод , но накратко- в годината преди рд имам сол Луна У5 в сол 1д и в точен съвпад с натален ДСЦ, което показва забременяването с второ дете, а в следващия солар имам сол Плутон и сол Марс в сол 5д, които са управители на вмъкнат знак скорпион в сол 5д; сол ДСЦ в 4д,  сол 8д в 5д, като сол Сатурн У7 е в сол 8д, което показва не трудно раждане, а продължителното раждане- беше определена за 7окт, а се роди на 30окт, точно когато стачкуваха лекарите, работеше само един екип, а се родиха 30 бебета за това денонощие, а иначе имах лека бременност и леко раждане, само дето полежах три седмици да я чакам госпожицата докато се накани да се появи на бял свят
Сега се шегува, че била знаела какъв гърч я чака и за това не бързала да се впуска в живота  :012:

благодаря ти :) - виж как хубаво си излиза - аз опитвам да се упражнявам в момента в картата на майка ми, но поне засега ... не много успешно ... ще мисля още :)

Happy58

  • Гост
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #84 -: Ноември 03, 2014, 04:26:17 pm »
Бихте ли си дали мнението за шансове за забременяване на тази млада дама. Бракът е преди 6год. Часът може и да не е точен, но пък нека работим с него.

Всъщност, ако часът не е известен, какви са евентуалните методи, за да се види тази възможност - само аспектите на планетите ли? Ама тогава пък Луната е неизвестна ...
« Последна редакция: Ноември 03, 2014, 04:45:55 pm от Happy58 »

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Имате ли наблюдения върху конкретни аспекти, които да показват раждане със секцио?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Тр. Марс в аспект с у5/8/1. Въртящ се около к5,6,8,асц.
Аспект към Луна.

В наталната карта пак Марс в аспекти към същите.
На прима виста, но съм забелязала, че появи ли се Марс, ще играят остриетата.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #87 -: Април 01, 2015, 07:53:35 am »
Нямам такива аспекти. Сол. Марс ми е на нат. К9 и в сол. 3-ти дом.
Притеснява ме, че минава през АСЦ около датата на събитието.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #88 -: Април 01, 2015, 08:49:06 am »
Имате ли наблюдения върху конкретни аспекти, които да показват раждане със секцио?

Ето една карта за пример - късна първа бременност и раждане със секцио. Детенцето се роди на 23 март сутринта, момиче.

Асцендентът на детето е в съвпад с Луната на майката. Майката зачена и роди при юпитерова дирекция - дир. МС в точен съвпад с нат. Юпитер, дир. Юпитер ингресира в Рак. За разлика от мен, при нея юпитеровите дирекции дават резултат.

Прилагам солара за 2015 година /раждане/ и солара за 2014 година /забременяване/.

« Последна редакция: Април 01, 2015, 09:11:06 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #89 -: Април 01, 2015, 08:59:35 am »
бременността проблемна ли е била?