Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 173624 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #90 -: Април 01, 2015, 09:02:39 am »
бременността проблемна ли е била?

Да. Спомена, че през повечето време е била в болнични и си е лежала вкъщи.

Детенцето е със силен телешки акцент - АС Телец и съвпад Луна/Венера в Телец /12 дом/.

Погледнах прогресиите при майката - прогр. Луна в Скорпион в разходящ съвпад с Уран и разходяща квадратура със Сатурн /в периода непосредствено преди раждането/.

Ах, грешка! Но се убедих колко точно работи астрологията понякога!
АС на детето е в 11 гр. Близнаци, не в Телец! Много близо до Луната на майката.  :012:


« Последна редакция: Април 01, 2015, 09:07:26 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #91 -: Април 01, 2015, 02:55:13 pm »
имах предвид самата бременност, не раждането.
за раждане секцио марс в няколко карти съм срещала замесен.
ето моята карта - секциото и солар със забременяване и раждане
и лунара е доста показателен
« Последна редакция: Април 01, 2015, 03:10:17 pm от Kler »

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #92 -: Април 01, 2015, 10:37:20 pm »
В Рак е Марс. Термина ми е на 3 август или на 26 юли. 3 сол ми е в 8-ми натален, и сол. съвпад Луна/Венера.

А си гледам картите и не искам секцио, а докторите само това ми набиват. Не смятам, че тр. Марс през АСЦ ще даде секцио.
Като си гледам лунарите, в юлския Марс е на лунарния АСЦ, а в августовския, който започва на 4 август, 5 лунарен е в осми натален. Ама не ми се вярва да тръгне толкова късно и да се метнат на секцио, освен ако не е по спешност.
« Последна редакция: Април 01, 2015, 10:47:28 pm от 3apa »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #93 -: Април 01, 2015, 10:59:14 pm »
Ние двамата със сетра ми , сме раждани с цезарово сечение , ако искате мога да сложа картата на майка. Тя ни е раждала сравнително рано на 26 и 31 години. Имаше Юпитер в шести опозиран от МАрс май ... ако искате може да я разгледате?

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #94 -: Април 02, 2015, 07:38:33 am »
Имаш данните ми на лично.
Аз съм овенски инат и няма да се дам. Ще намеря лекар, който да ми води нормално раждане ;)

Greg07, качвай. А по какви причини е било секциото?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #95 -: Април 02, 2015, 02:24:39 pm »
Имаш данните ми на лично.
Аз съм овенски инат и няма да се дам. Ще намеря лекар, който да ми води нормално раждане ;)

Greg07, качвай. А по какви причини е било секциото?
Марс на Асц мога да предположа,че бебчо ще се роди с асц Овен или Марс в 1Д,асц Скр също е опция,а защо не и Плутон в 1Д.От това по-хубаво къде? :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #96 -: Април 02, 2015, 08:56:28 pm »
Ето ги картите на майка с транзитите при ражданията на мен и сестра ми , доколкото знам с мен не е имала достатъчно разкритие , а сестра ми се е обвила в пъпната си връв и е било опасно за Бебето. Марс е замесен.
Според мен дори и да е цезарово сечение не трябва да те притеснява , това е стандартна процедура и едва ли е нещо неприятно и доколкото знам е много по-безопасно от нормално раждане за майката и бебето. Когато е било при майка , знам че медицината не е била толкова напреднала и е било трудно сега едва ли.
Виждаш датите на майка ми може да провериш лунари , прогресии и т.н.

Boryana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #97 -: Април 03, 2015, 07:56:37 pm »
Здравейте, поствам соларите на моя приятелка. От доста време правят опити за детенце. Кога според вас шансът е по-голям, този солар или 2015/2016?

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #98 -: Април 03, 2015, 08:12:45 pm »
Юпитер/Слънце и Меркурий в 5 ти дом да си доста добре за бебе , но ме притеснявам Марс/Плутон в 7 ми ги квадратира, пролбеми с партьора? Да си обърне внимание на здравето заради този Плутон в 6 ти дом в новия солар. Тя всъщност не ли бременна сега , би трябвало сегашния солар да си работи?
Според мен , може и да е трудно но трябва да има дете, ако е верен часа на раждане , Венера е управител 5 ти , съвпад Хирон , много болка , но той работи като Ангел , дава след много преживяна болка.

Boryana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #99 -: Април 03, 2015, 08:23:30 pm »
Към днешна дата все още не е бременна. Часът е верен. Какво имаш в предвид под проблеми с партньора?
Юпитер/Слънце и Меркурий в 5 ти дом да си доста добре за бебе , но ме притеснявам Марс/Плутон в 7 ми ги квадратира, пролбеми с партьора? Да си обърне внимание на здравето заради този Плутон в 6 ти дом в новия солар. Тя всъщност не ли бременна сега , би трябвало сегашния солар да си работи?
Според мен , може и да е трудно но трябва да има дете, ако е верен часа на раждане , Венера е управител 5 ти , съвпад Хирон , много болка , но той работи като Ангел , дава след много преживяна болка.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #100 -: Април 03, 2015, 08:29:46 pm »
Ами виж че Плутон и Марс са в седми соларен , не е задължително съпруг , но някакви проблеми около партньорствата като цяло. Погледни , че планетите в седми квадратират тези в 5 -ти , не е задължително да има събитие , но ще даде напрежение.

НА мен малко ми се струва несигурен този час на раждане заради това 4е само 4 минути сменят цялата картина , може би е по-добре твоята приятелка да отиде на професионален астролог да направи ректификация , иначе е несериозно така.

Boryana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #101 -: Април 03, 2015, 08:45:10 pm »
Ами виж че Плутон и Марс са в седми соларен , не е задължително съпруг , но някакви проблеми около партньорствата като цяло. Погледни , че планетите в седми квадратират тези в 5 -ти , не е задължително да има събитие , но ще даде напрежение.

НА мен малко ми се струва несигурен този час на раждане заради това 4е само 4 минути сменят цялата картина , може би е по-добре твоята приятелка да отиде на професионален астролог да направи ректификация , иначе е несериозно така.
Часът е ректифициран, точен е :)

Boryana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #102 -: Април 03, 2015, 09:16:28 pm »
в сол 7-ми са сол Марс и сол Сатурн, Плутон е в натален 11д и соларните планети се проектират в натален дом, а не обратното
Akruks, сол Марс + сол Сатурн в 7-ми соларен, партньорът претърпя хирургична интервенция. Сол. Марс квадратира сол.Юпитер, който пък е в сол5 върху 8-ми натален. Соларен Юпитер е У на 9-ти сол към 1 натален. Как да тълкувам този аспект?

Boryana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #103 -: Април 03, 2015, 09:28:20 pm »

В текущия солар  има указания да забременее, а по следващия да се грижи за детето
сол Плутон в сол 6д показва, че може да се притеснява повече от нужното за здравето, да не си внушава разни неща във връзка с това
Естествено забременяване, за сега няма да правят ин витро. Но според мен и по транзити и по солара има доста индикации, доколкото мога да разчитам соларните карти. Чуденката ми беше, дали пък няма някакви други спънки. Благодаря ти за коментара :)

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #104 -: Април 03, 2015, 09:34:10 pm »
И в солара и в юлския лунар на 5д у-л е Венера, но все в мъжки знак- в солара водолей, в лунара лъв- мъжка рожба ли очакваш? В натала Плутон У5 е също в мъжки знак, ама да не родиш някоя мъжкарана, като моята втора рожба, която като каже на кака си "сестро" и каката отвръща "кажи, брат ми"  :012:


Абсолютно точна, както винаги! Момче ще е! Много ти благодаря! Изключително ме успокои с нормалното раждане и аз не искам секцио.
Грег, благодаря за картите!