Автор Тема: Human design  (Прочетена 42402 пъти)

bojo_5

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
Re: Human design
« Отговор #120 -: Август 24, 2014, 02:41:45 pm »
ще отговоря,  но утре, защото е уморително. ХД анализа е нещо по-особено. Може да са няколко изречения, които казвам, но се свързвам с човека. Утре. Ако забравя , ме подсетете

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Human design
« Отговор #121 -: Август 24, 2014, 02:52:32 pm »
 :)ok

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Human design
« Отговор #122 -: Август 24, 2014, 03:03:50 pm »
Проследявам темата като всичко ново и необятно  :) .

Ако може и моята 'карта' да бъде преслушана, когато имаш време bojo.

Аз пък ще поровя малко ако намеря информация за профила 6/2.


ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Human design
« Отговор #123 -: Август 24, 2014, 04:17:25 pm »
Мъченик/еретик - как да не се радва човек на себе си.  :85: :85: :85: :85: :85:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Human design
« Отговор #124 -: Август 24, 2014, 04:25:52 pm »
Мъченик/еретик - как да не се радва човек на себе си.  :85: :85: :85: :85: :85:
И аз така, при мен и за фрустрации се говореше, но това не съвсем така. Като лаик се изказвам.  За еретик съм съгласна, мъченик не съм.Те не са буквални преполагам, рових много но тънкостите ги няма в нета, требе си курс.
Интересно е,че веднага ми грабна окото участъкът с червените фигури, там винаги ми е слабо енергийно, без да боледувам, не знам има ли връзка.
« Последна редакция: Август 24, 2014, 04:51:40 pm от enigma »

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Human design
« Отговор #125 -: Август 24, 2014, 04:37:16 pm »
То не е тайна, не е и сложно, но господинът с този устрем ми убива желанието да му споделя :)

Мил пардон, моля да бъде извинен невъздържания ми устрем… Все пак благодаря за обяснението, макар и адресирано до другиго. Явно съм проявил единицата от 1/3.

Love-me, голямо благодаря за книжката, за около час и нещо се изчита, а който бърза, може да гледа само за себе си какво пише.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Human design
« Отговор #126 -: Август 24, 2014, 05:05:10 pm »
Мъченик/еретик - как да не се радва човек на себе си.  :85: :85: :85: :85: :85:
АА,то еретик ли било,аз с гугъл преводач,разбрах,че съм някъв еротик и се обидих на дизайнчето си. ;D

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Human design
« Отговор #127 -: Август 24, 2014, 05:17:51 pm »
АА,то еретик ли било,аз с гугъл преводач,разбрах,че съм някъв еротик и се обидих на дизайнчето си. ;D
Е, Нема лоше ,Бека, то еротичното е с творчеството свързано. Като го не искаш сублимирай го.

Happy58

  • Гост
Re: Human design
« Отговор #128 -: Август 24, 2014, 07:14:48 pm »
6-те числа:
1 = Изследовател
2 = Отшелник
3 = Мъченик
4 = Опортюнист
5 = Еретик
6 = Ролеви модел   

12-те профила:
1/3 Изследовател/Мъченик
1/4 Изследовател/Опортюнист
2/4 Отшелник/Опортюнист
2/5 Отшелник/Еретик
3/5 Мъченик/Еретик
3/6 Мъченик/Ролеви модел
4/1 Опортюнист/Изследовател
4/6 Опортюнист/Ролеви модел
5/1 Еретик/Изследовател
5/2 Еретик/Отшелник
6/2 Ролеви модел/Отшелник
6/3 Ролеви модел/Мъченик


http://www.humandesign-bg.com/bg/dvanajsette-profila

http://loveyourhumandesign.com/category/parts-of-the-chart/profiles/

добре де, то тука все такива едни тежки определения - нещо от рода на късметлия или нещо по-така положително няма ли? То само като видиш названията и все едно сме в преддверието на ада и четем табелки по вратите. :)

Happy58

  • Гост
Re: Human design
« Отговор #129 -: Август 24, 2014, 07:23:02 pm »
хайде и аз да си сложа фотографията :) - Manifesting Generator,  профил 3/5

и аз съм цветна, с коронка :) като Тъндър и Таня, ама си имам и червеничко :)

дали колегата все още ще ни обръща внимание?
« Последна редакция: Август 24, 2014, 07:46:37 pm от Happy58 »

Kaya

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 170
Re: Human design
« Отговор #130 -: Август 25, 2014, 04:44:46 pm »
обичам  крос -дисциплинарните неща, но  безплатната карта, която ми се появи и обясненията към нея са ми доста,  ама доста несъвмести...

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Human design
« Отговор #131 -: Август 25, 2014, 07:53:47 pm »
Много ме заинтригува темата - до сега не бях я срещтала :72: Днес направих безброй  карти ... и само моята е толкова "безцветна". Това добре ли е или зле ?

bojo_5

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
Re: Human design
« Отговор #132 -: Август 26, 2014, 12:27:28 pm »
Питах вчера за себе си, ама май станахме много. Може ли ,Божо да даде линк на бг за Манифестор-генератор, и профил 3-5 да прочета.

http://www.jovianarchive.com/Get_Your_Chart#

Само да предупредя, че по няколкото изречения, които казвам, може поради липса на разговор да са ви странни или да се засегнете. Говоря на всички. При анализа спазваме и правилото за no harm, т.е. да не нараняваме, но това е постижимо наистина при нормален анализ.
-----

Основно си заета със себе си, кеото е коректното и здравословно за теб. Партньорът ти може да ти каже ела да спасим котката, че къщата гори, а ти да кажеш заета съм. Поради тази причина най-вероятно той няма как да те убеди да си интимна с него, когато той иска. Ще трябва да чака да ти дойде.
Това обяче и не само това може да го пбясняваш на хората, така че да ги увлечеш да направят, каквото искаш или да т епоследват в нещо. Да те последват, както се впускаш с главата надолу в нови преживявания, за които си нямаш и понятие как ще завършат, ама това не те интересува, защото ти помагат да си заета със себе си :)
Всяко преживяване има период на криза, нормално е. No pain no gain.

P.S.  Не е манифестор-генератор, а манифестиращ - важно е, защото манифестиращия генератор няма нищо общо с манифестора.

Ето тук ценна синтезирана информация на мп3 http://ihdschool.com/Library/Media
Има някои неща и на моя сайт http://www.bojidartzendov.com
Ценна информация има на Фейсбук страницата на ХД България https://www.facebook.com/pages/Human-Design-Bulgaria/264117586935118
« Последна редакция: Август 26, 2014, 12:34:51 pm от bojo_5 »

bojo_5

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
Re: Human design
« Отговор #133 -: Август 26, 2014, 12:38:55 pm »
Проследявам темата като всичко ново и необятно  :) .

Ако може и моята 'карта' да бъде преслушана, когато имаш време bojo.

Аз пък ще поровя малко ако намеря информация за профила 6/2.

Има опасност, ако не следваш стратегията и авторитета си за вземане на правилни решения, да има доста противоречия в живота ти. От една страна се опитваш да избягваш конфронтациите, че и истината, а от друга страна ужасно ти се иска да коригираш хората, а партньора най-вероятно да го направиш перфектен. Това е възможно да те подтиква към пракелно използване на манипулативни техники, когато това може да донесе нови противоречия.

bojo_5

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
Re: Human design
« Отговор #134 -: Август 26, 2014, 12:46:01 pm »
хайде и аз да си сложа фотографията :) - Manifesting Generator,  профил 3/5

и аз съм цветна, с коронка :) като Тъндър и Таня, ама си имам и червеничко :)

дали колегата все още ще ни обръща внимание?

Червеното е свързано с несъзнаваните неща и генетичното наследство. Несъзнаваното е още една причина правилните решения да не могат да се вземат от ума - там е съзнаваното и то дори част от неги и реално отчитаме мъничка част от себе си при вземане на решенията от ума.

А при вас е несъзнавана възможността да създавате нови проекти, начинания, да осигурявате ресурси, вкл. и парични за тяхното финансиране и за създаване на големи входящи финансови потоци. Ако досега не се е проявила е, защото решенията са били вземани от ума :)
И е много важно да разберете, че вместо да се чудите на живота и да се питате "защо на мен", "защо все така", е хубаво да се оставите на живота и да сте напълно отдадени на това, което правите, което ще оключи щастливата съдба за вас.