Автор Тема: Human design  (Прочетена 42408 пъти)

bojo_5

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
Re: Human design
« Отговор #135 -: Август 26, 2014, 12:50:34 pm »
Много ме заинтригува темата - до сега не бях я срещтала :72: Днес направих безброй  карти ... и само моята е толкова "безцветна". Това добре ли е или зле ?

Не може да насилваш промените. Все се опитваш най-вероятно да се доказваш, да се "развиваш", толкова ти се иска да се променяш по-бързо, че най-вероятно често имаш депресивни настроения. Единствено стратегията да откликваш на околния свят и да слушаш гласа на сакралния център ще доведат то промени, които не може да планираш. Ще дойдат, когато мутираш (се промениш). А понеже мутираш и хората около теб, всички около теб ще са депресивни заедно с теб :)
Все се опитват да довършваш, да довършваш - може да си в една връзка, която вече си е заминала само и само, за да се опиташ да довършиш нещо в нея, което вече е безмислено, защото връзката е вече свършила.

bojo_5

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
Re: Human design
« Отговор #136 -: Август 26, 2014, 01:23:32 pm »
Ще може ли мнение и за мен?

Може да бъдеш много ефективна, а и да обясняваш на хората как да бъдат по-ефективни. Например, ти си роден пътешественик - може да обясняваш на хората как да си организират перфектната екскурзия, за максимален ефект и минимални пари.
Обичаш да съветваш хората, ако не приемат съветите ти или не те изслушват, се усещаш наранена. Не забравяй, че понякога може би нямат нужда от тези съвети точно сега. Статегията и авторитета ще ти кажат кога какво е здравословното за теб действие.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Human design
« Отговор #137 -: Август 26, 2014, 01:24:46 pm »
 :38: Благодаря много за отделеното време!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

galiusha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
Re: Human design
« Отговор #138 -: Август 26, 2014, 01:33:55 pm »
Може ли и аз да се намърдам? :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Human design
« Отговор #139 -: Август 26, 2014, 01:52:50 pm »
ми то и ти гадаеш :)

са рени да се изтипоса да я видим гадае ли, знае ли, усеща ли, ...как ги прави магиите :)

И вещичка да не се прави...хич я няма  :012:

Papy, всеки който ,знае може да вижда , всеки добре информиран наблюдател/изследовател - гадае,който не вижда-усеща ,а за /в магиите ,смятам ,че ти си доста веща. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Human design
« Отговор #140 -: Август 26, 2014, 01:57:01 pm »
Само да предупредя, че по няколкото изречения, които казвам, може поради липса на разговор да са ви странни или да се засегнете. Говоря на всички. При анализа спазваме и правилото за no harm, т.е. да не нараняваме, но това е постижимо наистина при нормален анализ.
-----

Основно си заета със себе си, кеото е коректното и здравословно за теб. Партньорът ти може да ти каже ела да спасим котката, че къщата гори, а ти да кажеш заета съм. Поради тази причина най-вероятно той няма как да те убеди да си интимна с него, когато той иска. Ще трябва да чака да ти дойде.
Това обяче и не само това може да го пбясняваш на хората, така че да ги увлечеш да направят, каквото искаш или да т епоследват в нещо. Да те последват, както се впускаш с главата надолу в нови преживявания, за които си нямаш и понятие как ще завършат, ама това не те интересува, защото ти помагат да си заета със себе си :)
Всяко преживяване има период на криза, нормално е. No pain no gain.

P.S.  Не е манифестор-генератор, а манифестиращ - важно е, защото манифестиращия генератор няма нищо общо с манифестора.

Ето тук ценна синтезирана информация на мп3 http://ihdschool.com/Library/Media
Има някои неща и на моя сайт http://www.bojidartzendov.com
Ценна информация има на Фейсбук страницата на ХД България https://www.facebook.com/pages/Human-Design-Bulgaria/264117586935118

Благодаря! :58:
Знаеш ли защо питах, знаех, че съм променила много и съзнателно от първоначалното заложено, мислех, че ще има хм, неточности. Но ми даваш друг поглед, виждане, което е много ценно, точно така искам и с годините ставам, да разтърся другите, да си вярват, да бъдат, и -да ТВОРЯТ, ПРАВЯТ живота си. Често казвам-дразня се от хора, които сами себе си не могат да забавляват, тоест все някой трябва да ги дондурка, емоционално, или другояче. Но всъщност и аз го правя това и то с много хора -успокоявам, убеждавам....като стане тежко и невъзможно,защото не променят-просто си отивам. За интимното не е точно така, но което е между редовете-вярно е като нагласа-преди повече. Нали с времето съм се променила, помъдряла, надявам се.
Няма за какво да се обиждам, дори по-солени забележки са по-полезни. Защо? Илюзията за това,което сме и си мислим и-разликата от това, с което обкръжението ни определя понякога е огромна, като една голяма лъжа-кой лъже всъщност? Например, аз все си мисля, че предимно вътрешно съм това, което описваш и все някога ще имам време и енергия да се хвърлям надолу с главата/събирам си пари за бънджи скок/ . Обаче близки и приятели твърдят, че съм точно такава, а аз се дразня как не дръзват, живеят със статуквото...и т.н.
Откликвам на горящата котка, но ти си се изразил крайно, разбирам какво казваш. Просто понякога трябва да се уточни, кое всъщност е горящото, че истини много. Това ,което е катастрофично за някой, не винаги е и за мен, мисля че е нормално;)
Благодаря за линковете! :)
« Последна редакция: Август 26, 2014, 02:08:03 pm от enigma »

bojo_5

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
Re: Human design
« Отговор #141 -: Август 26, 2014, 02:12:16 pm »
доста от нещата след няколко дни ще изглеждат по различен начин. може би съвсем леко, но значимо :)

Гледам тука има гадателки и магьосници. Е*** в какъв сайт съм попаднал :) Интересен
« Последна редакция: Август 28, 2014, 09:23:04 am от wind »

Liliq

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Human design
« Отговор #142 -: Август 26, 2014, 02:56:58 pm »
Ще може ли мнение и за мен? O:-)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Human design
« Отговор #143 -: Август 26, 2014, 04:56:52 pm »
Мерси за професионалните насоки, политик ще съм в друг живот, в друга държава, и изобщо...друг път :)
« Последна редакция: Август 28, 2014, 09:23:30 am от wind »

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Human design
« Отговор #144 -: Август 26, 2014, 07:06:42 pm »
bojo_5, БЛАГОДАРЯ ти за вниманието  :58:

Happy58

  • Гост
Re: Human design
« Отговор #145 -: Август 26, 2014, 09:24:25 pm »
Много благодаря за отделеното внимание. Честно казано, никога не съм се замисляла по споменатите теми и ми е трудно да отговоря директно с да или не. Но ще опитам да направя някакъв коментар, в случай че обичате и се нуждаете от ОВ:

Червеното е свързано с несъзнаваните неща и генетичното наследство. Несъзнаваното е още една причина правилните решения да не могат да се вземат от ума - там е съзнаваното и то дори част от неги и реално отчитаме мъничка част от себе си при вземане на решенията от ума.

А при вас е несъзнавана възможността да създавате нови проекти, начинания, да осигурявате ресурси, вкл. и парични за тяхното финансиране и за създаване на големи входящи финансови потоци. Ако досега не се е проявила е, защото решенията са били вземани от ума :)
- честно казано, когато и да ми дойде някаква идея, все ще се намери някое гласче в мозъка, което да не вярва, че нещото може да се осъществи - много бързо успявам да намеря контрааргументи. Овен, знака на инициативата е интерсептиран при мен, а неговия управител, Марс, е само с квадратури  - едната си е от Нептун, който успява сериозно да го омае. :) . Тези големи финансови потоци добре звучат :)

И е много важно да разберете, че вместо да се чудите на живота и да се питате "защо на мен", "защо все така", е хубаво да се оставите на живота и да сте напълно отдадени на това, което правите, което ще оключи щастливата съдба за вас.
- доскоро се питах такива неща, но от 2 години някъде, въпроса е само от една дума - защо? каква е задната мисъл на Вселената с тези случки? - ще си помисля над тази възможност, тези де, че и от предния абзатц има над какво да се разсъждава.

 O:-)
« Последна редакция: Август 26, 2014, 09:27:37 pm от Happy58 »

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Human design
« Отговор #146 -: Август 26, 2014, 10:16:51 pm »
Сетих се, че не сме гледали карти на хора, които са по-особени в нещо. Ето някой, който сме разглеждали астрологично. Виждам само, че всичко му е активирано. Досега не съм попадала на някой с активни центрове от горе до долу.
Това е Менгеле. Писна ми от този пациент, но по-странен от него трудно ще намеря. Пък и е фактор в световната история - любопитно защо.
Явно Уран е с по-особен статут при него.

« Последна редакция: Август 26, 2014, 10:18:41 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Human design
« Отговор #147 -: Август 26, 2014, 10:21:00 pm »
Имайки превдид кой е, май е по-добре да нямаш много активни центрове.  ;D

Шегувам се - всеки прави избор как да използва активните центрове или как да "събуди" неактивните.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Human design
« Отговор #148 -: Август 26, 2014, 10:35:49 pm »
Има опасност, ако не следваш стратегията и авторитета си за вземане на правилни решения, да има доста противоречия в живота ти. От една страна се опитваш да избягваш конфронтациите, че и истината, а от друга страна ужасно ти се иска да коригираш хората, а партньора най-вероятно да го направиш перфектен. Това е възможно да те подтиква към пракелно използване на манипулативни техники, когато това може да донесе нови противоречия.

Благодаря bojo за този прочит и 'гледна точка' и отделеното време преди всичко!
Разбирасе ще дам фийдбек, защото уважавам чуждият труд :) .

В момента като се замислих над това, което си написал и в следващия момент нахлу в мислите ми противоречивото ми настояще.
Време в което взимам решения според обстоятелствата, без да слушам своя вътрешен глас и разум, който обикновено показва правилната посока.
Колкото до отношенията ми с хората - към тези които са ми скъпи и най-близки може би оказвам влияние и се опитвам до някаква степен да ги моделирам в 'правият' път, без да нарушавам тяхната свобода и идентичност.
На тези, които съм успял да 'влиая' станаха хора, на тези които не съм успял тръгнаха по други и често лоши пътища.
За партньора - трябва да е 'перфектен'  :) .


 

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Human design
« Отговор #149 -: Декември 29, 2015, 03:43:23 pm »
Тук има ли още някой, който да се занимава с това. Попаднах случайно на темата и ми се прииска да си сложа и аз картата, пък дано има кой да каже две думи по нея, защото аз съм празен лист на тази тема  :57:
А звучи толкова интиргуващо :72:


Variable: PLR DLL                     Type & Profile: Generator 5 / 1                 Definition: Triple Split Definition
Inner Authority: Sacral           Incarnation Cross: Left Angle Cross of Healing (25/46 | 58/52)

Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми