Автор Тема: Краят и началото  (Прочетена 27951 пъти)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #45 -: Януари 17, 2015, 10:59:09 pm »
Квадрата на сатурн към слънцето,той ще е чак след около 3 години.....
аз имах предвид в рамките на 1-2месеца ще има ли нещо което да бъде добро и да ме освободи от състоянието в което съм. Но за такъв кратък срок може би да погледна бързите транзити и лунациите или?

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #46 -: Януари 17, 2015, 11:01:43 pm »
Бейби, оглеждала ли си колегите си? По натал и прогресии, У5 все е там.
Намери си някакво смислено занимание само за теб, което те радва. Дали нещо си ще стане до месец, два, три, това от теб зависи.

Какво имаш предвид оглеждала ли съм колегите ,кажи.У5 марс ли или плутон.

Най-смисленото занимание ми е работата,но вече и на нея не мога да се зарадвам,като знам всяка вечер какво ме чака вкъщи и така минават години.И с тези мисли заспивам и с тези ставам....

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #47 -: Януари 17, 2015, 11:06:13 pm »
Бейби, ако имаш предвид мъжа, може и да не те чака вкъщи, стига да предприемеш по-категорични стъпки.
Има си законова защита в крайна сметка, ти си майка с дете и си в дома си. Имот, придобит по наследство или чрез дарение, не подлежи на делба и мъжът ти за никакви права не може да претендира, освен евентуално за някакви подобрения в интериора на жилището. Ти решаваш докога да продължи престоят му, не си чак толкова беззащитна, както си го представяш. За да си осигуриш мечтаното спокойствие, все от нещо трябва да се лишиш. Няма как проблемите да се решат от само себе си и в името на по-спокойно бъдеще да не жертваш нищо.
« Последна редакция: Януари 17, 2015, 11:09:34 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #48 -: Януари 17, 2015, 11:09:34 pm »
Зависи каква промяна търсиш, големите събития в един живот рядко са много

Обаче виж-примерно искаш ново гадже. Я кажи, ти ако си мъж, ще загледаш ли намусена, подпухнала от плач жена, за която от 100км личи, че нищо не я радва? Или ще избереш някоя усмихната, с направена коса и уверена?
Можеш да започнеш от дребните и постижими неща, за да стигнеш до по-сериозните
В крайна сметка не е много сложно да си направиш косата и да лепнеш една усмивка
Нека да е постелено за промяната

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #49 -: Януари 17, 2015, 11:14:26 pm »
Да така е.
Когато тръгна за работа,не знам от къде ми идват сили...но знаете ли там как се преобразвам.Там съм постоянно усмихната.Засмяна,щастлива...въпреки че сърцето ми плаче да мисл детето.
Гримирам се откакто ми оперираха окото,старая се добре да изглеждам....това е моята радост...ходенето на работа.
От 5ти януари започнах режим на хранене,да придобря външния си вид още повече..спазвам го и до сега.
Правя по силите си,да изглеждам добре,не съм се запуснала.Но това е само няколко часа,после като се прибера и...

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #50 -: Януари 17, 2015, 11:17:58 pm »
Накрая аз ще дойда да го изхвърля този твой мъж  :)

Има ли основателна причина да не си му показала толкова време вратата?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #51 -: Януари 17, 2015, 11:19:12 pm »
Намери си занимание за вечерите. Някакво хоби. Рисувай, твори, направи си кулинарен блог.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #52 -: Януари 17, 2015, 11:19:31 pm »
Бейби, ето виждаш ли - поне имаш работа, която ти носи радост, има светлинка. А представи си да ходиш на работа, която не ти харесва, колективът и атмосферата да не ти допадат, да не съзираш никаква перспектива на това място, да си принуден да ги изтърпяваш само заради заплатата, която вземаш, защото в противен случай просто ще пукнеш в глад и мизерия.

Давам ти пример, за да те насоча към позитивната страна на живота - може да са малко такива моменти, но не ти липсват изцяло.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #53 -: Януари 17, 2015, 11:23:40 pm »
Да,но ако продължа така с депресиите,ще започне да ми се отразва на работата.

Знаеш ли какво ми предстои.

Възможно е и да  загубя тази работа. Когато детето тръгне на училище ,може да се наложи да стоя нон стоп в училището междучасията  и по цял ден.Кой ще ме търпи така на работа.Бащата никога няма да стои там.А да наема жена  да стои в клас ще струва 600лв на месец.Нито той ще ги плаща нито аз....защото ги нямам.И така може да остана и без хубавата работа.А това предстои септември.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #54 -: Януари 17, 2015, 11:27:32 pm »
Тия програми, един вид-болногледачи по часове, не можеш ли да се възползваш?

Някоя роднина възрастна не може ли да помогне? Един вид-държавата да й плаща за гледането?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #55 -: Януари 17, 2015, 11:29:23 pm »
Добре де, а в столицата няма ли училища с класове за деца с по-специални нужди, където да получават по-внимателна и специфична грижа от педагозите? Няма ли наистина някаква социална програма за такива деца, това може ли да се проучи някъде?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #56 -: Януари 17, 2015, 11:31:33 pm »
Добре де, а в столицата няма ли училища с класове за деца с по-специални нужди, където да получават по-внимателна и специфична грижа от педагозите? Няма ли наистина някаква социална програма за такива деца, това може ли да се проучи някъде?

Не е за говорене

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #57 -: Януари 17, 2015, 11:37:34 pm »
Има помощни училища ,където го оставяш цял ден и не знаеш какво става там.
Там има деца които са много зле и физически и психически и ако оставя мойто там, то като ги гледа ще се влоши. Ще започне да ги имитира. А децата аутисти, трябва да са в нормална среда,за да могат да се учат да бъдат като останалите,да попиват правилните неща...комуникация и т.н

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #58 -: Януари 17, 2015, 11:42:48 pm »
Значи не може нито тъй, нито тъй - не можеш да го запишеш в по-специализирано училище, а ако посещава нормално, не можеш да го оставиш там сам. Другите майки на деца аутисти, тръгнали на училище, как се справят с този проблем? Не си ли мислила да потърсиш повече информация и споделени мнения по въпроса, например в някоя специализиран форум, общност, група? Да разбереш как успяват да се справят със ситуацията, да получиш някакви насоки за действие.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #59 -: Януари 17, 2015, 11:44:41 pm »
Бейби имай предвид , че прогресивно слънце върху натална венера след 2 години и нещо , с 90% сигурност може да ти донесе голямата любов на живота.