Автор Тема: Краят и началото  (Прочетена 27955 пъти)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #60 -: Януари 17, 2015, 11:47:06 pm »
Разбира се,правя го.

Сега само ще ви кажа,че понеже съм изтощена ще лягам.

Но никога не см чувствала толкова силна положителна енергия от толкова много жени едновременно. Искам да ви благодаря, за тази енергия ,която тази вечер ме обля и никога няма да я забравя. Това желание да ми помогнете психически е безценно и ме изцери. Никога няма да забравя тази вечер на помощта.

Никога.
Благодаря ви още веднъж.
Лека.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #61 -: Януари 17, 2015, 11:48:48 pm »
лека нощ ;)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #62 -: Януари 17, 2015, 11:50:54 pm »
И мъже, Бейби, и мъже :)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #63 -: Януари 17, 2015, 11:52:45 pm »
Да и мъже :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #64 -: Януари 17, 2015, 11:54:05 pm »
И мъже, Бейби, и мъже :)

мерси много папи , вярно е 4е мъжете във форума не сме много , но участваме поне активно :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #65 -: Януари 18, 2015, 10:12:35 am »
Хайде,хайде-клишета!Колко депресирани риби познавате?Аз нито една,а около мен е имало много.Познавам телци и деви,които често изпадат в депресии и не мога да ги понасям.
Точно риби депресирани познавам много, някои дори са били на лечение...
И точно нито една дева или телец не знам да са ползвали някога услугите на подобен род специалисти, на диетолог и кардиолог- да, но на психолог и психиатър никогаш  :) :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #66 -: Януари 18, 2015, 10:25:21 am »
Живяла съм 16 години с Риба, при това неакцентирана - само Слънце в знака. Почерни ми живота с нейните драми и бездействие. Като не става нещо на нейното, веднага сяда с бутилка вино, кутия цигари /и ги купува с последните пари без да мисли/, рев и сълзи, но не помръдва ни на йота, за да промени ситуацията си. И после като с вълшебна пръчица изведнъж все се появяваше някой, който да я изкара от калта, в която в повечето случаи сама се набутваше, че и мен също. В доста от случаите аз бях човекът, който тегли каруцата. Така много добре зная какво е да живееш с жена, която е с нагласа все някой друг или нещо отвън да й решава проблемите. По-голям товар от това няма, особено за децата.

Не правя паралел с Бейби - тя си има сериозни основания, майка е на болно детенце, това е огромно бреме и отговорност!
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #67 -: Януари 18, 2015, 10:50:09 am »
Към Бейби/Милки

Тр. Уран-У7 и 8  е настъпл натални Хирон и Меркурий-У3. Активирана е оста 5-11 дом. Наелектризиран ти е Меркурий, но осмодомният заряд е твърде блу. Рептил може и да се окаже прав- пак 8 дом, но с друг подход.  Сатурн настъпва към диспозитора на твоето Слънце. Това, предполагам, те кара да усещаш по- интензивно бремето на отговорността да си родител- случва се в 5 дом. Тр. Юпитер ти квадратира наталната Луна- увеличава амплитудата на емоциите.
Мисля, че можеш да оползотвориш добре транзита на Сатурн- сключва добри аспекти с наталното ти Слънце- изява, работа, притежания, връзки, секс. :)

п.п.Като начало, промени си ника. :)
« Последна редакция: Януари 18, 2015, 10:55:07 am от Uran »

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #68 -: Януари 18, 2015, 11:27:08 am »
Картата на майка ми е със силен акцент върху Риби-АЦ, Слънце и Меркурий. Слънцето е в същият градус като този на Бейби. Много състрадателни и много всеотдайни към децата си.

Но както споделя Лили по-горе, присъщи са им драмите. Както се казва, "от мухата слон" правят, дори и проблема да не е чак толкова сериозен, те така се намърморват и мрънкат и леят сълзи за щяло и нещяло, че и другите наоколо може да се депресират. Някак безпомощни са, все чакат някой друг отвън да се намеси и да им оправи проблемите. Никога от нищо не са доволни, при тях винаги има едно "НО" и се фокусират точно върху лошото, като пропускат да видят положителното.

Докато един Телец ще търси практическо решение на даден проблем, Рибата ще мрънка и ще затъва все по-дълбоко, не им е присъщо да мислят трезво и рационално.

Да не збаравя, супер демотивиращо е да се дават примери с този или онзи, или хора които са успели да се справят с подобна ситуация/проблем! Ситуациите никога не са идентични, видиш ли еди кой си се оправил, а пък ти не можеш, такива сравнения са безмислени и изобщо не помагат!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #69 -: Януари 18, 2015, 11:41:48 am »
Живяла съм 16 години с Риба, при това неакцентирана - само Слънце в знака. Почерни ми живота с нейните драми и бездействие.

аз пък 20 год.наблюдавам семейство мъж-Риби,няма такава психосоматика,по здрав е от докторите дето постоянно го преглеждат и все плаче,че умира,това  буквално съм го виждала на една нова година,мъж канара реве със сълзи че е дошъл краят,а жена му-Овен ,с реални сериозни заболявания  му слугува,без да се оплаче от нищо, железна е.
и доста други рибешки истории около мен с тоя дсц. риби ,мога книга да напиша ако имам повече свободно време за тяхните психологически потъвания и всякакви начини за  бягства с различни затъпитили на реалността  - алкохол, дрога,всякакви медикаменти,изолации, хронични изневери- с тези бягства притъпяват страхове и бягат от отговорности при най-малкото съпротивление ,тъй като си плуват по-течението, ако реката обърне посоката и за тях живота спира,не могат срещу течението ,светлината е на повърхността, а потапянето на дълбоко - мрак и така при всяко обръщане на посоката за да избягнат съпротивлението се потапят в мрака ...а там освен плуто,друго няма, в гробищата е удачно да пише-тук са заровени всички човешки грешки...
но изборът на душата е такъв в тази инкарнация и човек трябва да я приеме и понесе, иначе грешките ще се повтарят докато не се изживеят както е писано.

Милки щастието е в теб,не извън, по натал сатурн и плутон са негативни асп. към луната и слънцето,което е упр. и на асц. и юлв,грешките ги носиш от миналото - депресивно настроена си към живота, колкото големи са  очаквания ,желания и  толкова големи  са разочарования,огорченията
детето ти е светлината в тунела,а ти го виждаш като заслепяване- к5 е скорпи- черногледството когато нямаш любов и си в безисходица с детето,заключен стрелец-вярата, щастието в живота ти,сега тр.сатурн е върху дир.уран/промяната в партньорството ще те вади от мрака/-който ти упр.дсц и слв-пътя в живота, да си по- свободолюбива и независима в партньорствата,по човеколюбива,да виждаш щастието през/скрито зад човешките несъвършенства,да прощаваш и да забравяш миналото и да имаш повече вяра в бъдещето,това ще те мотивира да не се отказваш от живота с лека ръка,тр.сатурн през стрелец в 5 дом- любовта,ще е взаимна рецепция с юпитер в козирог ще ти отвори очите за стойностните неща и като започнеш да обичаш себе си и живота ще привлечеш и човек ,който да те обича,но промяната тръгва от теб с малките радости всекидневно,дори и в бремето ,като се прибереш у дома,няма досадни задължения има нагласи,търпящи промени,зависи от гледната точка... :)


Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #70 -: Януари 18, 2015, 11:42:08 am »
Има много жени - самотни майки с по едно и две деца, които се справят, при това доста добре. Но не познавам нито една жена, която гледа сама болно детенце. Затова е трудно да се правят каквито и да било сравнения. По-скоро би ми било интересно, ако детенцето на Бейби беше като всички останали, дали щеше да се чувства в същата безизходица, безпомощна и безсилна да промени ситуацията?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #71 -: Януари 18, 2015, 11:52:05 am »
Бейби, ако искаш, дай си датата - може пък нещо да изскочи от цифрите .... добре ще е и лично име по паспорт
« Последна редакция: Януари 18, 2015, 12:00:43 pm от Happy58 »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #72 -: Януари 18, 2015, 12:00:05 pm »
Бейби,какво те прави щастлива и какво нещастна в момента

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #73 -: Януари 18, 2015, 12:38:17 pm »
Всеки е имал трудни моменти. По различен начин преминаваме през тях. Чуждата опитност рядко ни е полезна, освен ако не ни е докоснала по някакъв начин.
Аз не съм настроена на вълна споделяне, а и рядко съм- здраво ме пере его-то, а и обикновено има и други засегнати т.е.- трябва да уважавам и тяхната гледна точка/достойнство. :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #74 -: Януари 18, 2015, 12:48:50 pm »
Стреличка, дори и да сметнем луната и сатурн в картата на Бейбиблу за съвпад, то със слънцето е секстил