Автор Тема: Засилване на планетни енергии  (Прочетена 17989 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #30 -: Март 06, 2015, 07:42:24 pm »
Въобще не се старая да отработвам, просто част от възложената ми работа включва такива функции. Но го приемам като необходимото зло, пък и нищо не е вечно.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #31 -: Март 06, 2015, 08:18:29 pm »
Нямам какво да засилвам. Вече съм на мнение, че всичко в картата ми е в хармоничен баланс.
Не са ми нужни нито по-силни светила, нито по-силна Венера, нито по-силни Марс или Сатурн, транссатурновите също.

Единствено от Юпитер не съм доволна, него все едно го няма в картата, но и с това съм свикнала - има начини да се набавя юпитерова енергия. Пък и човек трябва да внимава какво и как подсилва, току виж се оказала не особено благоприятна планета за него.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #32 -: Март 06, 2015, 08:21:55 pm »
Sun, това предложение ми звучи горе-долу така: аз съм родена с кестенява коса, но всеки ден със силата на мисълта ще опитвам да я направя руса. Дори ще се упражнявам да е руса като излизам на терасата и оставям слънцето да я изсветли.
Разбира се, аз съм профан и не съм увладяла вселенските енергии затова не знам как се случват подобни трансформации.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #33 -: Март 06, 2015, 08:38:59 pm »
Моят Юпитер е специфично поставен, така че се опитвам да балансирам между материална ориентация и духовен живот. Проработвам го и в ежедневната работа - заобиколена съм от юристи, освен това извършвам и работа, изискваща що годе добра юридическа култура. Сама си създавам предпоставки за изобилие, отдавна съм разбрала цената на парите, но се старая да не поставям материалните блага пред всичко останало. Все още не съм успяла обаче да се преборя със склонността си да трупам излишъци, но те са ми по Венера, не толкова по Юпитер.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #34 -: Март 06, 2015, 08:39:34 pm »
Сън, какъв е този наполовина празен пост?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #35 -: Март 06, 2015, 08:52:53 pm »
Не трупам нищо със сантиментална стойност. Дори имам навика да правя периодично прочистване и хвърлям стари вещи, вкл. свързани със спомени. Изхвърлих документите на мои близки. Снимките от миналото също нямат особена емоционална стойност за мен - или ги изхвърлям, или си стоят някъде и изобщо не ги поглеждам.

Затрупвам се с типично венериански неща, тук е моето "пълно-празно". Кошничката с малки удоволствия никога не е достатъчно пълна.  ;D
« Последна редакция: Март 06, 2015, 08:54:56 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #36 -: Март 06, 2015, 08:58:52 pm »


Защото Телец не трупа чак пък излишни неща.
да бе да  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #37 -: Март 06, 2015, 09:02:20 pm »
С какви Венериански неща се затрупваш? Излишно много козметика?

Де да беше само козметика. Всичко, което би желала да има една жена. Без коли и яхти.  :)

Не съм особено подходящ обект за такова изследване, дано се включат други желаещи.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #38 -: Март 06, 2015, 09:15:51 pm »
Едва ли може да се сравнявате с мен по затрупване,при мен е от съвпада на Юпитер с Плутон в дева/прекалено много дреболии/,в случая не става дума за усилване на планетните им енергии,надявам се ;D Всъщност ако усиля Юпитера си в дева,Луната в скорпион,Сатурн в Овен,слънце във везни,само може да си стъжня излишно живота .Затова автоматично логически говоря за темата като смислена само ако става въпрос за отработка ,практически опит и осъзнаване и овладяване .

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #39 -: Март 06, 2015, 09:22:38 pm »
Питам направо - някой има ли да сподели личен опит или опит на познати по тази тема?

И това е последният въпрос, защото явно пишещите тук не са способни да разберат, проумеят и действат. Само си говорят глупости за отработване на планети и аспекти, без реални постижения.
Познавам един Меркурий в Телец и тя е най-дървеният философ,който може да съществува.Значи първо  каквото и да прочете,особено на книжен носител го приема като Свето писание и НЕ го подлага на съмнение.Второ: с нея диалог не може да се води,понеже тя няма нужда от различни гледни точки,нито да анализира и синтезира по-голям обем(особено противоположна информация),а да затвърди своите наизустявания и да ги наложи на другите като меродавни.Трето всеки,който не е на нейното мнение е малоумен.

 Ти не знам с какъв Мерк си,но много ми приличаш на нея.Освен всичко не ти хрумва,че всеки от нас е изписал над 1000 поста в този форум,където сме коментирали не една тема и можеш да сондираш мнения директно от профилите или от профилираните теми,без да създаваш досада у хора да се повтарят персонално за твоите въпроси.Мързи те да ровиш във форума,където сме споменавали постижения и провали-аз лично няма да ти съкратя ровенето.
 
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #40 -: Март 06, 2015, 09:24:49 pm »
Едва ли може да се сравнявате с мен по затрупване,при мен е от съвпада на Юпитер с Плутон в дева/прекалено много дреболии/

Надявам се да не колекционираш винтчета, болтчета и гайки?  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #41 -: Март 06, 2015, 09:25:19 pm »
На теб лично кой дом ти е проблемен?
На мен лично проблемен дом както казах ми е най-населеният и най-силният,НО никой по-добре от мен не знае как да го "изкъртя",а аз го правя,така че твоето становище по моя дом ми е излишно.
Благодаря.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #42 -: Март 06, 2015, 09:26:44 pm »

 Вибратори?  :57:


Тук клониш към Марс вече, а аз говоря за Венера.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #43 -: Март 06, 2015, 09:27:28 pm »
хора, които са имали проблеми по Сатурн и мисля, че Михаил Левин им е препоръчал да ходят постоянно в планината, но на голяма височина - над 2000 метра, да гледат стари хора

моя Сатурн като е силен във Водолей,6 дом,в кралски градус и що се спуквам да катеря всеки почивен ден 1800-2000 и нещо надморска,да ме пита
човек и отговор да не иска, и с грижите към родител - инвалид имам четвърт век нарупан опит ;)
15 год.грижи за кокер-шпаньол и де що има гълъби на мира

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #44 -: Март 06, 2015, 09:27:44 pm »
Много тъпо предложение.

Ключовете на Соломон не ти помагат особено.
Не ми пука на нито един Ключ какъв ти е Мерка ,за да те разгадавам.  :043: :043:  :043: :043: :d030:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: