Автор Тема: Новолуние 16 Юни 2015  (Прочетена 35414 пъти)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1599
Re: Новолуние 16 Юни 2015
« Отговор #60 -: Юни 14, 2015, 05:36:48 pm »
За благословените - да. Аз ще зацикля тези дни, тъй че... Ще си остана с квадрат със Слънце У10 и със Сатурн У3 и У4. Само смърт да няма, че ще пътуваме за морето, а шофьорът няма да съм аз.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12606
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 16 Юни 2015
« Отговор #61 -: Юни 14, 2015, 10:49:32 pm »
За благословените - да. Аз ще зацикля тези дни, тъй че... Ще си остана с квадрат със Слънце У10 и със Сатурн У3 и У4. Само смърт да няма, че ще пътуваме за морето, а шофьорът няма да съм аз.

Пътувай(те ) и динамично и се забавлявайте,новолунието е в компанията на Марс и то със съвпад, а твоята Луна е в Овен, Меркурий квадрат Нептун-недей си вкарва филми,които така или иначе няма да се прожектират, ако ти не "настояваш' така силно с мислите си.  (С) това новолуние може да си пожелаем успокояване на психическото напрежение -just do it. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1599
Re: Новолуние 16 Юни 2015
« Отговор #62 -: Юни 15, 2015, 01:28:55 pm »
Милото ми то  :38: Направо ми идва да те викам с нас :-))) Джапанките и идвай :cheer:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

kortenzzia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Новолуние 16 Юни 2015
« Отговор #63 -: Юни 15, 2015, 01:41:10 pm »
Здравейте на всички!

Имам един въпрос, отговор на който не намирам след дълго разглеждане на различни публикации.
Във връзка с новолунието на 16ти, видях, че започва от 17:05ч. Някой може ли да ми каже от кога до кога Луната е без курс.
Опитвам се да разбера от това новолуние, когато е подходящ момент за изготвянето на един вид карта, която изисква Новолуние като се избегне Луна без курс.
Не съм много наясно с Асторлогията, отскоро чета материали.

Благодаря предварително, ако някой ми помогне с отговор на поста ми.  :38:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Новолуние 16 Юни 2015
« Отговор #64 -: Юни 15, 2015, 01:53:44 pm »
Ми така като гледам, ще е без курс от новолунието до 9* рак (тригон с нептун)
Без курс означава да не прави аспект съвпад, секстил, квадрат, тригон или опозиция с някоя планета в рамките на знака, в който се намира-това е най-разпостраненото схващане.

kortenzzia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Новолуние 16 Юни 2015
« Отговор #65 -: Юни 15, 2015, 01:57:40 pm »
Здравейте,
Благодаря! С риск да проличи колко съм ненаясно на този етап - да разбирам ли, че това новолунуе няма да е подходящо за този мой проект?
Следващото новолуние е в моята зодия-предположих, че е доста по-подходящо, но вероятно съм по-нетърпелива...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12606
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 16 Юни 2015
« Отговор #66 -: Юни 15, 2015, 02:30:10 pm »
Милото ми то  :38: Направо ми идва да те викам с нас :-))) Джапанките и идвай :cheer:

Ха, ха  ;)

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13609
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 16 Юни 2015
« Отговор #67 -: Юни 15, 2015, 05:15:52 pm »
Здравейте,
Благодаря! С риск да проличи колко съм ненаясно на този етап - да разбирам ли, че това новолунуе няма да е подходящо за този мой проект?
Следващото новолуние е в моята зодия-предположих, че е доста по-подходящо, но вероятно съм по-нетърпелива...
Новолунието е подходящо време за замисляне на проекти, като най-подходящите са тези дела, в зависимост от това къде попада лунацията в наталната карта и какви аспекти сключва с натални планети/светила.

kortenzzia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Новолуние 16 Юни 2015
« Отговор #68 -: Юни 15, 2015, 05:23:29 pm »
Благодаря ви за отговорите!
Ще се посветя на това да се задълбоча в четенето  :engel016:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13609
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 16 Юни 2015
« Отговор #69 -: Юни 15, 2015, 05:28:22 pm »
Благодаря ви за отговорите!
Ще се посветя на това да се задълбоча в четенето  :engel016:
ами може да споделиш тук или в темата за натални карти твоята карта и да помогнем, кой с каквото може, в обсъждането
нужно е също да споделиш проекта в каква област е

kortenzzia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Новолуние 16 Юни 2015
« Отговор #70 -: Юни 16, 2015, 09:26:27 am »
Става дума за Карта на желанията - от известно време се подготвям за нея, но мисля да изчакам следващото новолуние, което е в моята зодия.
Тъй като в различни публикации имаше посочено различно време на Луна без курс и вече се бях объркала на какво да се съсредоточа.... И реших просто в някой форум да попитам, с оглед на това, че посетителите тук са далеч по-наясно от мен.  :08:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13609
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 16 Юни 2015
« Отговор #71 -: Юни 16, 2015, 12:39:36 pm »
Става дума за Карта на желанията - от известно време се подготвям за нея, но мисля да изчакам следващото новолуние, което е в моята зодия.
Тъй като в различни публикации имаше посочено различно време на Луна без курс и вече се бях объркала на какво да се съсредоточа.... И реших просто в някой форум да попитам, с оглед на това, че посетителите тук са далеч по-наясно от мен.  :08:
Карта на желанията? И такова нещо ли имало? И как се прави?
А тук зодии няма, има слънчев знак, като Слънцето също има градуси, така че твоето рождено Слънце ако е в последни градуси, а Новолунието в начални градуси, то няма да съвпадне с твоя слънчев възврат, примерно казано, защото следващото Новолуние в рак е на 23 градуса.

kortenzzia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Новолуние 16 Юни 2015
« Отговор #72 -: Юни 16, 2015, 01:54:04 pm »
Благодаря за компетентните корекции и коментари, които получавам!
С всеки коментар... по-скоро осъзнавам на какво начално ниво съм в познанията си.   ::)

За картата на желанията-за нея чух преди няколко месеца. Тя обединява в себе си принципите на позитивното мислене и на Фън-Шуй. Една от препоръките е за изготвяне на Новолуние.

В публикации в интернет пространството има значително огромно количество информация...
Всъщност покрай нея започнах да чета материали, свеързани с Астрологията...


Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3358
Re: Новолуние 16 Юни 2015
« Отговор #73 -: Юни 16, 2015, 01:55:38 pm »
Аз съм правила такава карта. Сбъднаха се всичките желания. Не станах по-щастлива обаче.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13609
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 16 Юни 2015
« Отговор #74 -: Юни 16, 2015, 05:15:19 pm »
Аз съм правила такава карта. Сбъднаха се всичките желания. Не станах по-щастлива обаче.
Прави се елекция ли, например в колко часа в населеното място, където съм, да седна и си напиша новолунните желания?