Автор Тема: Циганско астрологично  (Прочетена 24653 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Циганско астрологично
« Отговор #75 -: Юни 21, 2015, 03:42:25 pm »
По-спокойно стана, но има и сценки — циганките много люто кълнат :57:

Пу, чумата да те тръшне! Да те е.. мъжа ми в г..а ми!  :D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Циганско астрологично
« Отговор #76 -: Юни 21, 2015, 03:56:29 pm »
Та те циганите не искат въобще да се интегрират! На тях им е по-изгодно да живеят на гърба на другите и това ни най-малко ги безпокои. Много ми е смешно, когато разни там политици ми заговорят за интеграция. Всеки друг народ би, но не и те.
И положението е такова, понеже ние сме позволили да ни се качат на главата. Политиците също, защото в старанието си да се подмажат на САЩ и други страни, защитават и са на страната на циганите и в същото време извършват геноцид срещу българите.
Веднъж преди години в един автобус, който отиваше в циганския квартал, имаше едно момче тийнейджър за кондуктор. И понеже по принцип циганите са свикнали масово да не се таксуват, беше измислило начин да ги накара - на тези, които си правеха оглушки, им казваше, че контролата е в автобуса и че ще мине след малко и наистина си купуваха билети. Не знам дали всички му се хващаха на този номер, но тази стратегия работеше за момента.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Циганско астрологично
« Отговор #77 -: Юни 21, 2015, 03:58:18 pm »
Мисля, че на "белите" европейски държави им е много изгодно да ги затворят и интегрират на Балканите, за да си останат те чисти и бели.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Циганско астрологично
« Отговор #78 -: Юни 21, 2015, 03:59:41 pm »
Точно така. Това е сделката - дават ни пари да ги интегрираме, за да не ходят при тях.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Циганско астрологично
« Отговор #79 -: Юни 21, 2015, 04:02:08 pm »
Същото е и с бежанците.
Вчера целия ден проглушиха ушите на хората по новините, че било международен ден на бежанците. Дори из града сложили плакати и билбордове с подкани да ги заобичаме и да им съчувстваме. Пак добре, че не са направили същото и за циганите.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Циганско астрологично
« Отговор #80 -: Юни 21, 2015, 04:02:38 pm »
Ако нямаше политическа полза от циганите, да са намерили бързо начин да ги изритат/интегрират/изолират или там каквото и да било, че да не пречат и ощетяват.
Не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я дава.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Циганско астрологично
« Отговор #81 -: Юни 21, 2015, 04:08:13 pm »
Точно така. Това е сделката - дават ни пари да ги интегрираме, за да не ходят при тях.

Тук да се направи гето, а те да бият тъпан колко са демократични, либерални и социално ориентирани.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Циганско астрологично
« Отговор #82 -: Юни 21, 2015, 04:20:50 pm »
Репс, ако за теб е трудно да излезеш от субективното и да си обективен - ок. За мен не е трудно. Когато трябва съм предаваща. А не наслагваща. На душата ми има много впечатления. Добри и много лоши. Но не видях в мненията си съд. Някак... Приемането. Точно ти би трябвало най-добре да знаеш. :-*
Дали съм или си пия ракията, която не пия, с циганите... Случвало ми се е. С бедни, народни, с богати, с барбалеи. Дали познавам онези, които убиват и изнасилват бабички. Дали познавам бедни цигани, които живеят в коптор, а вадят пачки за празник на децата си. Всичките си приличат. Както индийците си приличат. Както сирийците. Имат общи черти. И ще ги имат. На път, в палат, в катун.
Прости, Репс.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Циганско астрологично
« Отговор #83 -: Юни 21, 2015, 06:42:57 pm »
Репс, ако за теб е трудно да излезеш от субективното и да си обективен - ок. За мен не е трудно. Когато трябва съм предаваща. А не наслагваща. На душата ми има много впечатления. Добри и много лоши. Но не видях в мненията си съд. Някак... Приемането. Точно ти би трябвало най-добре да знаеш. :-*
Дали съм или си пия ракията, която не пия, с циганите... Случвало ми се е. С бедни, народни, с богати, с барбалеи. Дали познавам онези, които убиват и изнасилват бабички. Дали познавам бедни цигани, които живеят в коптор, а вадят пачки за празник на децата си. Всичките си приличат. Както индийците си приличат. Както сирийците. Имат общи черти. И ще ги имат. На път, в палат, в катун.
Прости, Репс.  :58:

Когато трябва, виж как разбираш за какво става дума :) Искаш ли за проба да пусна и една еврейска тема и видим дали пак няма да има съд и ще има приемане? :29: Иначе… да, знам. Скорпионщината не забравя лесно нищо. Хайде няма да правя такива експерименти. Но излишно привиждаш съд спрямо циганите — просто имам лоши впечатления (много) и хубави (далеч по-малко). Споделих това-онова и от двете. Само дето не си ги слагам присърце и не ги броя за "лични".

ЦЦББ :)

(Отмятам се от Сатурн, тъй да знаете! В циганските махали на всяка къща наблюдавам поне две сателитни чинии, това за мен е чист Уран :012:)
« Последна редакция: Юни 21, 2015, 06:45:04 pm от Reptil »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Циганско астрологично
« Отговор #84 -: Юни 21, 2015, 06:47:40 pm »

(Отмятам се от Сатурн, тъй да знаете! В циганските махали на всяка къща наблюдавам поне две сателитни чинии, това за мен е чист Уран :012:)

Мчи те са си изцяло извън пространствено-времевия континуум, за тях и някои поговорки не важат - "Който не работи, не трябва да яде". Арбайт махт фрай също.  ;D

А и колко жици са отмъкнали, я! Тях и високоволтовото напрежение не ги лови. Уран!  :72:

А за евреите най-много няколко вица да пуснат, те тук не са ви никакъв трън.  ;D



« Последна редакция: Юни 21, 2015, 06:50:29 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Циганско астрологично
« Отговор #85 -: Юни 21, 2015, 08:24:12 pm »
Затова и си избираме премиер като Слънце.
:D :D :D :D :D :D :D
Даже се говори, че бил забранил слънчевите затъмнения по време на мандата си, за да не Го затъмняват.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Циганско астрологично
« Отговор #86 -: Юни 21, 2015, 08:30:19 pm »
Обаче има голям парадокс.  ;D

Ромите - при все това, че се водят по-ниска социална прослойка, далеч не са обслужваща класа. Работещата класа, данъкоплатците ги обслужват тях. Те са си баш outcast, както казват индийците. Потребяват обществени блага, но нищо не създават.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Циганско астрологично
« Отговор #87 -: Юни 21, 2015, 08:37:18 pm »
Обаче има голям парадокс.  ;D

Ромите - при все това, че се водят по-ниска социална прослойка, далеч не са обслужваща класа. Работещата класа, данъкоплатците ги обслужват тях. Те са си баш outcast, както казват индийците. Потребяват обществени блага, но нищо не създават.

Не е парадокс, а ключ към същността им. :012:

п.п.Рептиле, не се халосвай с тази висша планета. Уран! Дръжки! Един ядрен физик няма сред тях. :012: :012: Обаче, барони- бол. :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Циганско астрологично
« Отговор #88 -: Юни 21, 2015, 08:54:03 pm »
Моите любимци  :012:

https://www.youtube.com/watch?v=8AMxt0gpkUI
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Циганско астрологично
« Отговор #89 -: Юни 21, 2015, 09:10:31 pm »
Брей, и гугъл не откри циганин-ядрен физик. Потресаващо… Обаче в Япония имало "nuclear gypsies" :29: Между другото, чакам някой да каже, че били по Слънце, не се мотайте!