Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327282 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #390 -: Февруари 17, 2016, 02:04:06 pm »
Здравейте,
Искам да помоля за вашата помощ, сменихме от скоро държавата и се интересувам:
Ще си намеря ли работа до 1 година?
До сега съм работила като счетоводител....
Може би ще намериш някаква работа, която няма да е съвсем легална, Луната от 10д  ще извърши последен аспект тригон със слънце у12 в 6д, а може да е свързана с обгрижване на деца, болен
Мерка У1, У2, аъУ10 в 6д ще извърши квадрат с Марс , У4, У9- може да не се задържиш на това населено място

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #391 -: Февруари 17, 2016, 02:47:26 pm »

Ще си намеря ли работа до 1 година?
До сега съм работила като счетоводител....


Работа не е изключено да си намериш, макар и да не е с висока степен на вероятност в рамките на срока, за който питаш. Или може би това ще е работа, която ще е доста различна от това, за което имаш квалификация и което досега си работила. Но по-нататък, евентуално след 2 години, има изгледи за нещо по-квалифицирано или което повече се доближава до твоя професионален профил /би могла да изкараш и допълнителен квалификационен курс/.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Хорари за работа
« Отговор #392 -: Февруари 17, 2016, 07:17:33 pm »
Може би ще намериш някаква работа, която няма да е съвсем легална, Луната от 10д  ще извърши последен аспект тригон със слънце у12 в 6д, а може да е свързана с обгрижване на деца, болен
Мерка У1, У2, аъУ10 в 6д ще извърши квадрат с Марс , У4, У9- може да не се задържиш на това населено място
Благодаря akruks, интересно .... може и да сменим населеното място....ще видим

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Хорари за работа
« Отговор #393 -: Февруари 17, 2016, 07:19:45 pm »
Работа не е изключено да си намериш, макар и да не е с висока степен на вероятност в рамките на срока, за който питаш. Или може би това ще е работа, която ще е доста различна от това, за което имаш квалификация и което досега си работила. Но по-нататък, евентуално след 2 години, има изгледи за нещо по-квалифицирано или което повече се доближава до твоя професионален профил /би могла да изкараш и допълнителен квалификационен курс/.
Благодаря Lilla, със сигурност ще изкарам някакъв курс за език може би първо и после професионален.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Хорари за работа
« Отговор #394 -: Февруари 17, 2016, 09:04:18 pm »
Днес си пуснах хорар с въпрос дали ще си намеря по-добра работа до края на тази година. Под по-добра имам предвид със същото или по-високо заплащане и с известна сигурност - да не е от днес за утре.
И двата ми сигнификатора - Слънцето и Луната, са зле поставени. У10 е добре, но в разходящ квадрат със Слънцето. Последният аспект на Луната е тригон с моя сигн.
С този Уран на К10 и Плутон в 6 дом - не ми се вижда много обнадеждаващо.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #395 -: Февруари 17, 2016, 09:17:55 pm »
Не ти е чак толкова зле сегашната работа - силен у10 и твоят сигнификатор екзалтира в знака на МС. Но някаква нестабилност ли усещаш там или не ти допада нещо? Има разходящ квадрат между твоя сигнификатор и у10, като сигн. на кверента е проблематично поставен по знак и дом. Сякаш проблемът не е толкова в самата работа, колкото на теб ти се иска някаква промяна или не се чувстваш достатъчно удовлетворена от постигнатото.

Луната ще направи тригон с твоя сигнификатор, но не считам позицията ѝ за достатъчно силна, а и само този аспект не е достатъчен. Промени може и да има, но в този хорар няма предпоставки за нещо стабилно.

Не си посочила никакъв ориентировъчен срок, така че гореописаната тенденция ще действа в рамките на валидността на хорара. По-нататък конюнктурата може да се промени.
« Последна редакция: Февруари 17, 2016, 09:21:22 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Хорари за работа
« Отговор #396 -: Февруари 17, 2016, 09:38:58 pm »
Мерси, Лили. Срокът е до края на тази година.
Наистина, сегашната ми работа не е лоша. Всъщност затова е трудно да намеря нещо подобно или по-добро. Но имам нужда от промяна, защото много се задържах там. А и има конкретен човек, заради когото не ми се стои повече - тя ми е пряк началник.
И аз си мисля, че единият тригон не е достатъчен, а и между Близнаци и Водолей...
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #397 -: Февруари 17, 2016, 09:41:43 pm »
А и има конкретен човек, заради когото не ми се стои повече - тя ми е пряк началник.


Ясно, значи затова има квадрат между твоя сигнификатор и у10.

Цитат

И аз си мисля, че единият тригон не е достатъчен, а и между Близнаци и Водолей...


Поне да беше в силни знаци тригонът, а в случая нито Луната има достойнства в знака, нито Слънцето. Пък и в тези последни градуси...



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #398 -: Февруари 17, 2016, 09:52:47 pm »
Днес си пуснах хорар с въпрос дали ще си намеря по-добра работа до края на тази година. Под по-добра имам предвид със същото или по-високо заплащане и с известна сигурност - да не е от днес за утре.
И двата ми сигнификатора - Слънцето и Луната, са зле поставени. У10 е добре, но в разходящ квадрат със Слънцето. Последният аспект на Луната е тригон с моя сигн.
С този Уран на К10 и Плутон в 6 дом - не ми се вижда много обнадеждаващо.
  6д е настоящата работа и Плутон У5 в 6д показва, че не я харесваш и насила я работиш, следващата е по 11д, където е Луната- Венера У11 и АСЦ са в първия градус, ще мине време докато намериш мечтаната работа и навлезеш в нея. Уран У7, У8 в 10д показва неочаквани промени относно кариерата, в разходящ хармоничен аспект е с У1 и Луната, в сходящ хармоничен аспект с Венера У11 на ДСЦ- партньора. приятел, колега може да помогне, окаже влияние за намирането на по-платена нова работа.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Хорари за работа
« Отговор #399 -: Февруари 18, 2016, 11:52:33 pm »
И аз зададох въпрос, подобен на този на The_One. Макар и с  различен срок.

Въпросът> Ще намеря ли работа, която да ми харесва и удволетворява, до края на април ? Идва сезонът на затъмненията, пък и сатурновият ми период( преди рд-то), винаги е бил време на доста промени.

По картата: Ако гледам в момента 6ти дом : там е само хирон, а У е в 12/ти дом, съвпад с раху. На МЦ е луната, която е У10.
У11, слънцето, много скоро ще смени знака. Може ли това да сигналзиира за бърза промяна ?

Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Хорари за работа
« Отговор #400 -: Февруари 19, 2016, 10:17:02 am »
Ще напусна ли работата?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #401 -: Февруари 19, 2016, 02:31:02 pm »
И аз зададох въпрос, подобен на този на The_One. Макар и с  различен срок.

Въпросът> Ще намеря ли работа, която да ми харесва и удволетворява, до края на април ? Идва сезонът на затъмненията, пък и сатурновият ми период( преди рд-то), винаги е бил време на доста промени.

По картата: Ако гледам в момента 6ти дом : там е само хирон, а У е в 12/ти дом, съвпад с раху. На МЦ е луната, която е У10.
У11, слънцето, много скоро ще смени знака. Може ли това да сигналзиира за бърза промяна ?
У11 е следващата работа, а това, че предстои да напусне водолей, в който се намира У1, показва, че скоро ще ти мине мерака за нова работа, още повече Юпитер съУ6 е ретрограден, Луната У10 на МС е извършила хармоничен аспект с Нептун У6 и ще извърши хармоничен апсект с Юпитер съУ6 - ще продължиш същата работа, като може да се върнеш към някои стари задължения/място- океанска държава, социална дейност и всичко, свързано с 12-ти дом, където ти е бъдещето и си изградила вече престиж.
Последен апсект е с Марс У2, У7 във 2д, накрая ще си доволна от заплащането и колегите в настоящата фирма.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #402 -: Февруари 19, 2016, 02:33:14 pm »
Ще напусна ли работата?
Не, няма да напуснеш работа.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Хорари за работа
« Отговор #403 -: Февруари 19, 2016, 07:43:29 pm »
Не, няма да напуснеш работа.
Мерси  :58:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Хорари за работа
« Отговор #404 -: Февруари 23, 2016, 11:30:25 am »
питам до 3м. ще сменя ли  работата?

Бях питала, но днес пак зададох хорар, но този път ще ме съкратят ли?
Имам проблеми в работата.

« Последна редакция: Май 01, 2016, 04:51:54 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."