Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327190 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за работа
« Отговор #420 -: Март 01, 2016, 02:47:23 pm »
Благодаря, akruks!

Ira

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
Re: Хорари за работа
« Отговор #421 -: Март 19, 2016, 08:45:21 am »
Искам да попитам ще се подредят ли нещата в работата, тъй като вече не знам какви функции изпълнявам и на кой трябва да върша работата. Благодаря!

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за работа
« Отговор #422 -: Март 19, 2016, 11:37:11 am »
Ще бъда ли успешен екип/тандем с назована по име? Под успех се разбира финансов резултат.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Хорари за работа
« Отговор #423 -: Март 19, 2016, 12:17:52 pm »
Уран, да предупредя, че хорарите за работа не са ми силата, но ще пробвам.
Вашите сигнификатори са в разходяща опозиция, но и реццепция. Имали сте противоречия, но от двете страни има желание за сътрудничество. И двете сте представени от планети на К11 - отношенията ви са приятелски. Обаче си имай едно на ум, защото Юпитер е ретро - да не вземе да се фръцне.

Сега по въпроса. У8 и съответно У2 за всяка от вас са в сходящ тригон. Твоят У8 е в знак на експанзия и разширение. Предстои му ретроградност и квадрат с диспозитора. Нещата няма да се случат леко и от първия път. Нейният У8 - Луната, е само с хубави аспекти и до излизане от знака прави тригони. Последният е с Уран - неочаквано може нещата да се наредят и да се стигне до печалба.
И нещо второстепенно, но все пак - Плутон в твоя осми дом е в тригон с нейния сифнификатор. Мисля, че може да ти носи печалби. Само че по хорара ми се вижда, че ти си човекът, който първоначално ще инвестира.

В обобщение - да, можете да правите пари заедно, но в началото ще има пречки. Може временно да се откажеш. И все пак - с повече усилие и от втория път - да.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за работа
« Отговор #424 -: Март 19, 2016, 12:55:27 pm »
Благодаря, Единствена! :-*
Да, имахме противоречия и финансови загуби, които, в момента, се решават в съда.
Да, аз "инвестирах" първоначално- получи пари, които само аз бях изработила. Това трябваше да покаже, че няма да има издребняване от моя страна.

п.п.Тези дни се разпадна нещо, по което работих близо 7 месеца и което трябваше да донесе доста пари. Рухнах физически и психически. Състарих се с 10 г за 2 седмици.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Хорари за работа
« Отговор #425 -: Март 19, 2016, 01:01:30 pm »
Съжалявам, Уран. Стискам палци скоро да ти потръгне!
Руснаците ползват една техника за развитие на хорара във времето. Не я владея много, но прави впечатление, че твоят сигнификатор скоро ще смени знак. От Риби минава в Овен, където ще направи съвпад с екзалтиращото Слънце. Ще те завладее оптимизъм и борбеност и ще имаш успех. Ще ти "просветне" за съвсем ново начинание - знакът е Овен, а съвпадът е в първите градуси. Ако приемем, че при Мерк градус е равно на седмица - това трябва да стане до два месеца.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Хорари за работа
« Отговор #426 -: Март 19, 2016, 01:56:19 pm »
Уране, вече си обяснила какво е положението с вас двете, май няма смисъл да коментирам много. Само да вметна, че тая рецепция по заточение не води до нищо хубаво (според мен). Има показани условно приятелски чувства, но и неприязън — дали от завист, дали друго, вече е сложно да се каже. Щом и до съд сте стигнали, какво бъдеще търсиш тук. По-скоро мисли за нови начинания :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за работа
« Отговор #427 -: Март 19, 2016, 02:04:21 pm »
Уране, вече си обяснила какво е положението с вас двете, май няма смисъл да коментирам много. Само да вметна, че тая рецепция по заточение не води до нищо хубаво (според мен). Има показани условно приятелски чувства, но и неприязън — дали от завист, дали друго, вече е сложно да се каже. Щом и до съд сте стигнали, какво бъдеще търсиш тук. По-скоро мисли за нови начинания :)

Не се съдим помежду си, а друг човек. По- точно- фирмата ни съди наш клиент. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #428 -: Март 19, 2016, 02:15:56 pm »
Ще бъда ли успешен екип/тандем с назована по име? Под успех се разбира финансов резултат.
Да, ще имаш добър финансов резултат- Луната У2 от 3д е в сходящ тригон със Сатурн У8, У9, У10, а последен неин аспект е тригон с Уран У10 в 11д- ще имаш успех в набелязанаите цели и кариерата, особено ако е свързано с компютри и търговия. Тандема не е блестящ, но е факт и няма да се разпадне напред във времето, заради взаимната рецепция между управителите, ретро У7 ще се върне към съвпада си със СЛВ- това партньорство има бъдеще за теб, ако е свързано с дейност, която може да упражняваш от дома си. 

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Хорари за работа
« Отговор #429 -: Март 19, 2016, 02:28:27 pm »
Грешно съм схванал, значи. За управителите на вторите домове Акрукс вече е споменала, мен само рецепцията ме човърка.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #430 -: Март 19, 2016, 02:33:17 pm »
Недвижими имоти.
  със СЛВ в 4д  си е направо бетон работата :13:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за работа
« Отговор #431 -: Март 19, 2016, 02:55:32 pm »
Грешно съм схванал, значи. За управителите на вторите домове Акрукс вече е споменала, мен само рецепцията ме човърка.

Хм, тя е слънчев стрелец, а аз съм малко по- млада от нея. :017:

Ira

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
Re: Хорари за работа
« Отговор #432 -: Март 19, 2016, 03:23:38 pm »
Ще перефразирам въпроса си от по-рано днес, тъй като не е съвсем конкретен.
И така, ситуацията е следната - преди 3 месеца ми предложиха да поема заема нова длъжност в настоящата ми работа и аз приех. Но все още не съм я поела, тъй като все трябва да върша работа на старата си длъжност. Не знам дали не ме възпрепятстват нарочно, а аз трябва да навлизам и да се подготвям за новата.
Въпросът ми е ще се справя ли добре на новата си длъжност /ако въобще започна да я работя/?
Може ли някой да хвърли един поглед? Благодаря!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #433 -: Март 19, 2016, 03:25:15 pm »
Може ли някой да хвърли един поглед? Благодаря!
И къде да го хвърлим този поглед? И преди като пита, и сега, карта не си поставила...

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Хорари за работа
« Отговор #434 -: Март 19, 2016, 03:26:42 pm »
Ще бъда ли успешен екип/тандем с назована по име? Под успех се разбира финансов резултат.
Между упр. на 1 и упр. на 7 има "извратена" рецепция. Според класиците, дори и да станете тандем, или екип, след това ще съжаляваш.
Бизнеса е МС Водолей упр. Сатурн, предстои да стане ретрограден, а доходите от бизнеса е 11д, като 2 от Мс. Юпитер. Между Сатурн и Юпитер предстои квадрат, не ми говори за увеличение на финанси...