Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327514 пъти)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Хорари за работа
« Отговор #780 -: Декември 16, 2016, 02:47:52 pm »
Да приема ли работата? Ще се справя ли с нея? Ще съжалявам ли,ако я приема - поради... измами или няма значение какво - като цяло добре ли е да приема работата? :)
Благодаря!


enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Хорари за работа
« Отговор #781 -: Декември 16, 2016, 03:09:56 pm »
Да приема ли работата? Ще се справя ли с нея? Ще съжалявам ли,ако я приема - поради... измами или няма значение какво - като цяло добре ли е да приема работата? :)
Благодаря!
Oпасенията ти за фирмата май са верни, исках да кажа "да" по сигнификаторите, но безкурсната луна в съвпад с ИЦ ме кара да предположа, че ако не си се ангажирал конкретно вече с нещата, идеята ще се разсъхне.
Евентуалното заплащане няма да е обещаното, квадрат между У 2 и У 8 в картата. Имиджът на фирмата излиза да е-Богата фирма, бедно положение.
« Последна редакция: Декември 16, 2016, 03:12:47 pm от enigma »

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Хорари за работа
« Отговор #782 -: Декември 16, 2016, 03:28:33 pm »
Oпасенията ти за фирмата май са верни, исках да кажа "да" по сигнификаторите, но безкурсната луна в съвпад с ИЦ ме кара да предположа, че ако не си се ангажирал конкретно вече с нещата, идеята ще се разсъхне.
Евентуалното заплащане няма да е обещаното, квадрат между У 2 и У 8 в картата. Имиджът на фирмата излиза да е-Богата фирма, бедно положение.

Богата фирма,а бедно положение?

Искам превод. :) 

alaya

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Хорари за работа
« Отговор #783 -: Декември 16, 2016, 06:59:07 pm »
Привет, провеждаме разговори с една фирма да започна там, като че ли се харесахме. На мен много ми харесват условията, но имам и предложение от другаде, където не е толкова добре заплатено, но е по-познато и спокойно. Като гледам картата няма аспекти между управителите на 1ви и 7ми дом. Въпросът е дали ще започна работа във въпросната фирма, назована по име.  :-*

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за работа
« Отговор #784 -: Декември 16, 2016, 10:08:47 pm »
Ще може ли да ми помогнете с този хорар, моля ви. Аз питам дали сестра ми ще си намери работа до края на октомври тази година. Много ми е мъчно за нея. :( В чужбина е, работеше там, обаче във фирмата им имаше масово съкращение на 2/3 от персонала и естествено, като имигрант, съкратиха и нея. Сега търси работа и е много притеснена, включително и финансово. Работлива е и старателна, има какво да предложи, но вече минаха 2 месеца и нервите й са много опънати.

Обратна връзка: нова работа намери сега, от днес е с подписан договор. :)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Хорари за работа
« Отговор #785 -: Декември 17, 2016, 08:10:22 pm »
Да приема ли работата? Ще се справя ли с нея? Ще съжалявам ли,ако я приема - поради... измами или няма значение какво - като цяло добре ли е да приема работата? :)
Благодаря!

Искам да попитам отново,защото... :)
Искам повече мнения. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #786 -: Декември 17, 2016, 08:29:10 pm »
Луната е силно поставена, но без курс. Според мен и да приемеш, и да не приемеш – това няма да промени особено твоето положение. Изглеждаш желан кандидат за позицията, а мястото изисква добра квалификация. Що се отнася до фирмата, може ръководството да не е особено читаво или да не го слуша главата, но да се кичи с някакъв респект. По-скоро бих казала, че нещо отвътре те човърка да приключиш там, където си сега.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #787 -: Декември 17, 2016, 08:48:46 pm »
Привет, провеждаме разговори с една фирма да започна там, като че ли се харесахме. На мен много ми харесват условията, но имам и предложение от другаде, където не е толкова добре заплатено, но е по-познато и спокойно. Като гледам картата няма аспекти между управителите на 1ви и 7ми дом. Въпросът е дали ще започна работа във въпросната фирма, назована по име.  :-*
Напротив, има сходящ тригон между У1 и У7

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Хорари за работа
« Отговор #788 -: Декември 17, 2016, 09:44:12 pm »
По-скоро бих казала, че нещо отвътре те човърка да приключиш там, където си сега.

Тоест?


А,дали ще е правилно - каквото и да означава това,което си казала?
Ако отговорът трябва да бъде кратък - с една дума,ти какво казваш - да или... не?

Три въпроса... Надявам се да отговориш и на трите. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #789 -: Декември 17, 2016, 09:50:48 pm »
Луна в 4 дом в последния градус не ми говори за ново начало, а по-скоро желание нещо да приключи. Но за да има нов старт, трябва нещо да си отиде. Ако се местиш от едно работно място на друго. Ако задаваш въпроса като безработен, тази позиция би могла да означава и състояние на неготовност. Луната е без курс. Но е силна есенциално и акцидентално, ситуацията я устройва такава каквато е.

Дали дадено нещо е правилно или не - никой хорар не може да ти го каже, нито астролог. Това е доста субективно и относително понятие, какво е правилно и какво не е. Понякога се кориш заради една постъпка, някой грешен ход, а впоследствие осъзнаваш, че всъщност това е бил най-правилният ход с оглед обстоятелствата.

« Последна редакция: Декември 17, 2016, 11:18:43 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

alaya

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Хорари за работа
« Отговор #790 -: Декември 17, 2016, 09:55:17 pm »
Напротив, има сходящ тригон между У1 и У7

Брей, това да ли означава?


Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Хорари за работа
« Отговор #791 -: Декември 17, 2016, 10:00:18 pm »
Луна в 4 дом в последния градус ми говори за ново начало, а по-скоро желание нещо да приключи. Но за да има нов старт, трябва нещо да си отиде. Ако се местиш от едно работно място на друго. Ако задаваш въпроса като безработен, тази позиция би могла да означава и състояние на неготовност. Луната е без курс. Но е силна есенциално и акцидентално, ситуацията я устройва такава каквато е.

Дали дадено нещо е правилно или не - никой хорар не може да ти го каже, нито астролог. Това е доста субективно и относително понятие, какво е правилно и какво не е. Понякога се кориш заради една постъпка, някой грешен ход, а впоследствие осъзнаваш, че всъщност това е бил най-правилният ход с оглед обстоятелствата.


:)

Добре,сега питам за съвет - как да постъпя,ти какво казваш?
Или.. ако си на мое място, според този хорар какво би направила(да безработен съм,не се местя :) )
« Последна редакция: Декември 17, 2016, 10:03:27 pm от Ali_Lun »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #792 -: Декември 17, 2016, 10:06:08 pm »
Моята работа е да ти представя как изглежда ситуацията, твоя работа е да вземеш решение.

Иначе винаги мога да се измъкна с клишето за безкурсна Луна, нали се сещаш?  ;D

Даже и работа не ми е, аз тука не обслужвам никого...

А какво бих направила на твое място или на мястото на някой друг – това е много субективно, не ти зная обстоятелствата.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за работа
« Отговор #793 -: Декември 17, 2016, 11:15:54 pm »
Според мен няма смисъл да работиш на място, където няма да ти плащат.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Хорари за работа
« Отговор #794 -: Декември 18, 2016, 09:34:42 am »
Моята работа е да ти представя как изглежда ситуацията, твоя работа е да вземеш решение.

Иначе винаги мога да се измъкна с клишето за безкурсна Луна, нали се сещаш?  ;D

Даже и работа не ми е, аз тука не обслужвам никого...

А какво бих направила на твое място или на мястото на някой друг – това е много субективно, не ти зная обстоятелствата.

А,може ли да погледнеш тазгодишния ми солар и да направиш  връзка някаква с тази работа? И... този път да дадеш субективното си мнение. :)