Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 335144 пъти)

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Хорари за работа
« Отговор #1380 -: Март 08, 2018, 05:02:24 pm »
Здарвейте на всички тук!И честит празник на дамите! :)Надявам се ще се намери някой да отговори..Благодаря за ,което:Ще запазя ли работното си място,имам пререкания с шефа..Очертава ли ми се смяна на работното място?
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1381 -: Март 08, 2018, 05:40:08 pm »
Ще запазя ли работното си място,имам пререкания с шефа..
Да

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Хорари за работа
« Отговор #1382 -: Март 20, 2018, 06:44:46 pm »
Привет  :) !!!

Да задам един въпрос, който ме вълнува съществено днес:

"Ще подновим ли договора ?"

След месец ми изтича договора с клиента и нямам план /не ми харесва да нямам план/.  ;D

Благодаря предварително!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #1383 -: Март 20, 2018, 06:54:58 pm »
А този клиент не ти е директен работодател, така ли?
Ако е клиент, от който се чака да сключи договор за обслужване с фирмата, в която работиш, тогава по-скоро бих го разгледала по 7 дом. И ако работиш с него на частно, като фрийлансър, пак ще е по 7 дом.

Всъщност ако работиш в някоя организация, а не като самонает, с фирмата сте с един управител – Меркурий. Но от този клиент в някаква степен може да зависи работната ти заплата, доходите ти или евентуални бонуси. За това ми загатва позицията на Луната в хорара, а тя е часови управител на въпроса.
« Последна редакция: Март 20, 2018, 07:23:08 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Хорари за работа
« Отговор #1384 -: Март 20, 2018, 07:18:09 pm »
Да, клиентът не ми е директен работодател и да финансовия фактор е от съществено значение за него в момента.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #1385 -: Март 20, 2018, 07:21:31 pm »
Ти и клиентът, ако ви гледаме по 1/7, сте представени от Меркурий в ретро сянка и ретро Юпитер. Нямате мажорен аспект помежду си, но сте с общ управител. Ретроградният му сигнификатор в твоя 3 дом показва, че има очаквания за продължаване на договорните отношения. По този хорар обаче не съм съвсем сигурна, че иска да поднови договора на същите условия. Ако нещо не го устройва, дори е склонен да финализира отношенията. Но може би целта му е да предоговори по-изгодни условия за него. Възможна е някаква оптимизация на неговите ресурси, свиване на бюджета или елиминиране на нецелесъобразни разходи.
И ако се сключва нов договор, той да не бъде на същите условия. Може и за това да ви натиска. Мисля, че с някакви допълнителни екстри, привилегии бихте могли да задържите този клиент. Според мен не ви е в кърпа вързан, нещо обмисля.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Хорари за работа
« Отговор #1386 -: Март 20, 2018, 08:00:16 pm »
Лили, доста точно си характеризирала моментната ситуация и тълкуването ти по скоро затвърждава подозренията ми :clap:



Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #1387 -: Март 20, 2018, 08:33:50 pm »
Дори ми се струва, че клиентът може леко да хитрува, да блъфира, за да ви натисне за по-изгодни условия. Както казах, да му предложите нещо екстра.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #1388 -: Март 20, 2018, 09:05:00 pm »
Привет  :) !!!

Да задам един въпрос, който ме вълнува съществено днес:

"Ще подновим ли договора ?"

След месец ми изтича договора с клиента и нямам план /не ми харесва да нямам план/.  ;D

Благодаря предварително!
Да,ще има нов договор.

elektra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Хорари за работа
« Отговор #1389 -: Април 12, 2018, 01:54:30 pm »
Ще продължа ли да работя на същото работно място?
Благодаря предварително.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1390 -: Април 12, 2018, 03:51:36 pm »
Ще продължа ли да работя на същото работно място?
Благодаря предварително.
да, ще продължиш

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за работа
« Отговор #1391 -: Април 12, 2018, 03:54:48 pm »
Да, ще останеш -Луната естествен у на въпроса във финансов  8дом, прави бисекстил към твоя у6 Сатурн, на трон в знака си и Венера естествен у мангизи, на трон в Телец .Слънцето у1 е направило квадрат със Сатурн и е пожелало недоволно нещо друго, ама скоро ще му мине ,като влезе в телец и предпочете комфорта и сигурността на познатото .Уран дето стои на пътя на Слънцето не го броим за слива, но ако се налага да помогне, може и той да се включи в интерпретацията  ;D

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Хорари за работа
« Отговор #1392 -: Април 19, 2018, 08:37:20 pm »
Здравейте, много моля за отговор ще запазя ли работата си и изобщо картата може ли да се тълкува с този асцендент?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #1393 -: Април 19, 2018, 09:06:29 pm »
Здравейте, много моля за отговор ще запазя ли работата си и изобщо картата може ли да се тълкува с този асцендент?
Ще запазиш работата,но е вероятно задълженията ти да се променят,или да те преназначат на друга позиция/длъжност,преквалификация.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1394 -: Април 19, 2018, 09:30:04 pm »
Здравейте, много моля за отговор ще запазя ли работата си и изобщо картата може ли да се тълкува с този асцендент?
АС влиза в нов знак, Слънцето У10 също сменя знак в рамките на хорара, Уран в 6д- промени неминуемо ще има, дано са благоприятни за теб.