Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 335061 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1425 -: Май 10, 2018, 11:41:29 pm »
Луната У10 в 5д (работата, която има творчески елемент, вероятно свързана с рисуване) е в сходящ квадрат с Венера У1, У8- ти и парите на възложителя. Сама си направи извода!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за работа
« Отговор #1426 -: Май 11, 2018, 12:01:19 am »
Ужасни си изглеждат нещата, но се чудя в адекватността на реакциите му и дали играе игра или наистина е толкова луд.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #1427 -: Май 11, 2018, 10:21:54 am »
Моля за мнение ,че ми е притеснено и важно, свързано е с работа, с която до сега съм се занимавала. Въпросът първия, който зададох спонтанно е човекът Х-назован по име блъфира ли.. и съпортстващите въпроси- ще продължим ли работни отношения в бъдеще, изгодата е взаимна за него беше повече. Първият му дом го описва прекрасно -нервен, непредсказуем ,избухлив ,пали бързо и прочие. Теглил е огромен кредит чиито изплащане сигурно го напряга и мисля ситуацията опозе Юпитер Слънце по 2-8 дом го опсва пак, малко надценени и раздути очаквания и се чуди от къде да точи пари. Та ще възложи ли наистина цялата работа на друг човек, също назован по име \абе объркано е ама някой, ако мисли нещо по въпроса дали тоя блъфира или ще даде работата на друг да каже ..
Луната в тригон Юпитер у6 ят ти дом.Да ,ще продължите работните отношения.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за работа
« Отговор #1428 -: Май 11, 2018, 10:38:26 am »
Луната и Юпитер са единственото ненапрегнато отношение,но ще видим как ще се развият нещата, скоро ще дам обратна връзка. И ако продължат, няма да е върхъ на сладоледа, а пак ще бъде роля на крепостен селянинин.  Почти не съм спала от липсата на яснота, дано скоро приключи ситуацията,  в каквато и да е посока  .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1429 -: Май 11, 2018, 08:22:29 pm »
АС е прекалено ранен, Луната също 1* и няма извършен аспект, за да се проследи минало действие оп въпроса. Имам обаче позната, която дълго време работеше в училището до нас като начална учителка, а после замина при мъжа си в чужбина и какво беше учудването ѝ няколко години след това, като случайно установи, че директорката на училището още я води на отчет за получаване на заплати, които са ѝ превеждали над две години след напускането.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1430 -: Май 11, 2018, 09:24:20 pm »
Наистина са и превеждали на самата нея заплати? И тя не е разбрала от банковата си сметка? Или не са превеждали заплати на нея?
Превеждат пари за нейна заплата в бюджета на училището, което няма как да се случи без знанието на счетоводителката и директорката.  Не са превеждали заплата на моята позната по лична сметка, за да разбере.

А за сегашни действия какъв ще е отговорът?

Въпросът ти е дали са се опитвали да те измамят, а не дали в момента или в бъдещ момент ще се опитват!
« Последна редакция: Май 11, 2018, 09:25:55 pm от akruks »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #1431 -: Май 12, 2018, 10:35:11 pm »
Измамница ли е директорката и опитва ли се сега да ме измами?
Мисля,че не е измамница,но теб определено не те харесва.Гледам директорката по 10 дом,представена от Луна в овен,вероятно изглежда агресивна,невъздържана,но у 12 ят и дом Меркурий е на МЦ(неин) така,че ,ако има нещо скрито/прикрито,тайни,задкулисни игри ,ще се разбере.Луната неин у1 дом е сх.секстил към Венера твой у1,възможно е да се опита да те преметне.
« Последна редакция: Май 12, 2018, 10:38:39 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #1432 -: Май 12, 2018, 11:04:34 pm »
Как така не е измамница, но може да се опита да ме преметне?
Ом,написах това,което "виждам".Понякога човек забравя,разсеян е,греши,но това не го прави непременно измамник.А когато някой е сгрешил и го хванат на тясно,той се опитва да се измъкне по някакъв начин.Това мисля по твоя въпрос.Може и да греша.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1433 -: Май 14, 2018, 05:00:50 pm »
Измамница ли е директорката и опитва ли се сега да ме измами?
Опитваха ли се да ме измамят директорката и счетоводителката през последните дни? А може би все още се оптиват да ме измамят?
За едно и също нещо не се пита(построява карта) толкова начесто и първата карта е тази, която отразява въпроса.

Извън картите: В момента работиш ли някъде по трудов договор и как е сключен, след като не е прекратен предишният договор? Ако имаш нов договор с него не може ли да докажеш пред НАП, че няма как да си сключила допълнително споразумание с предишен работодател, след като имаш трудови взаимоотношения с нов работодател? И защо НАП занимават тебе с техни неуредици?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за работа
« Отговор #1434 -: Май 20, 2018, 05:08:48 pm »
Обратна връзка по горен хорар-няма да работим с въпросния тип .Преди малко зададох въпрос -до един месец ще си намеря ли свястна работа ?Мисля че отговора пак е не  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1435 -: Май 20, 2018, 08:50:27 pm »
Обратна връзка по горен хорар-няма да работим с въпросния тип .Преди малко зададох въпрос -до един месец ще си намеря ли свястна работа ?Мисля че отговора пак е не  :)
Благодаря за ОВ, малко ми е кофти когато съм дала -отг. и се окаже верен  :)

По новия хорар "Не"-то, което виждаш/ме се отнася до това, че няма да е до месец, иначе работа ще имаш, ще е по Риби. Успех!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за работа
« Отговор #1436 -: Май 20, 2018, 09:16:16 pm »
Мерси Акрукс, истината не винаги е приятна ,но човек/астролог не бива да разкрасява хорарите, защото от много розова,положително трансформираща астрология хората хванаха астро диабет. Аз лично вече имам непоносимост към шекерени астро локуми, четеш сто реда, а смисъл -никакъв.  Хорарната астрология трябва да стреля безпощадно и безстрастно ,няма нужда от розав прах в очите ,успех ти желая в стрелбата и продължавай да не пудриш дупката на поничките с ванилена захар  :012: Иначе не знам каква работа по риби ще почна с настоящите ми габарити,мога и като шамандура в морето да почна.. А иначе сериозно -алкохолниат бизнес ме устройва а наркопроизводството пък съвсем  ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1437 -: Май 20, 2018, 10:15:27 pm »
Може да откриеш петрол  :012:
Нептуна У6 в 5д е по изкуствата, аниматор на морето   :cheer:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за работа
« Отговор #1438 -: Май 21, 2018, 08:49:15 am »
И според мен, ще започнеш работа, но след известно време, няма да е в рамките на месец

Leyla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Хорари за работа
« Отговор #1439 -: Май 21, 2018, 11:51:18 am »
Ще се хареса ли в публичното пространство новия ми проект, свързан с модерно изкуство?