Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 335194 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1560 -: Август 27, 2018, 02:25:41 pm »
Още един работен въпрос от мен.
Мой колега, на който аз съм ръководител ме информира, че ще пробва на друга позиция в компанията и е подал автобиография.
Въпросът ми е: Ще го изберат ли на новото място?
Мисля, че да- гледам го като твой служител по 6д, негов У1 и Луната в хармоничен аспект с негов 10д- Юпитер

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Хорари за работа
« Отговор #1561 -: Август 27, 2018, 02:53:57 pm »
Благодаря, akruks!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #1562 -: Август 27, 2018, 04:19:31 pm »
Още един работен въпрос от мен.
Мой колега, на който аз съм ръководител ме информира, че ще пробва на друга позиция в компанията и е подал автобиография.
Въпросът ми е: Ще го изберат ли на новото място?

Питаш с добри чувства – представена си от силна Венера в 1 дом, часовият управител е Юпитер.
Що се отнася до твоя подчинен, то той е в знака на твоето заточение. Може или от нещо да не е доволен в отдела/екипа под твое ръководство, или това да показва желанието му да напусне, т.е. ти вече да не си му шеф.

Иначе и той, и длъжността са представени от Юпитер – добротворец, но със слаб есенциален статус. Няма абсолютно никакви достойнства и е в знак на Марс /имат и смесена рецепция/. По сходящия тригон на Луната към него /и тук има смесена рецепция/ нещата може да се задвижат, възможно е да бъде одобрен формално. Но последният аспект на Луната е с Марс, който сега е стационарен. В крайна сметка, ако заеме длъжността, може впоследствие да не е чак дотам доволен. Имат обаче общ управител и това го прави подходящ за въпросната длъжност – каквито са неговите качества, такава е и желаната позиция.


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Хорари за работа
« Отговор #1563 -: Август 27, 2018, 04:34:35 pm »
Lilla, благодаря, много приятна интерпретация.
« Последна редакция: Август 27, 2018, 04:37:29 pm от zoh »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #1564 -: Август 31, 2018, 05:03:45 am »
В крайна сметка, ме приеха на работа на друго място. И ми дадоха да събирам документи за там. Тъй като обаче в новия ми лунар видях, че имам Марс и Плутон в 6 дом, се зачудих ще се справя ли с работата в X. Работата ще е на каса и свързана с боравене с пари. Като гледам, и в хорара има Марс и Плутон в 6 дом. Интересно, че Луната ще направи квадрат с Меркурий У2.  :017:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Хорари за работа
« Отговор #1565 -: Август 31, 2018, 01:00:41 pm »
Не виждам защо да не се справиш. Вярно, не изглеждаш особено очарован от новата работа (или шефовете), тъй като между твоя у1 Слънце и у10 Венера има взаимна рецепция по падение. Но Луната ще извърши хармоничен аспект със Слънцето (и с въпросния Марс в 6-ти). Затова вярвам, че ще се справиш с работните си задължения. Честито! Виждаш ли как бързо си намери нова работа. Вярвай повече в себе си!

Интересно ми е този Уран с Луната на МС какво показва. Дали тревогите ти относно назначаването и представянето ти на новото работно място или нещо друго.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #1566 -: Август 31, 2018, 01:17:48 pm »
Благодаря ти много, Мирабелла!
На мен ми е интересно какво показва също квадрата на Луната с Меркурий У2, както и това, че Нептун е У8 (а казват, че били изрядни в плащането).  :017:

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорари за работа
« Отговор #1567 -: Август 31, 2018, 01:32:50 pm »
В крайна сметка, ме приеха на работа на друго място. И ми дадоха да събирам документи за там. Тъй като обаче в новия ми лунар видях, че имам Марс и Плутон в 6 дом, се зачудих ще се справя ли с работата в X. Работата ще е на каса и свързана с боравене с пари. Като гледам, и в хорара има Марс и Плутон в 6 дом. Интересно, че Луната ще направи квадрат с Меркурий У2.  :017:
Може да ти отнеме доста време за да свикнеш и да се адаптираш към новата работа, но мисля, че ще се справиш. Все пак трябва изключително много да внимаваш и да си концентриран, като работиш с пари, защото е възможно да се излъжеш, да те излъжат, след което ти ще плащаш. Според мен това показва квадрата с у2. Работата на каса е много отговорна , в същото време трябва да се работи в ритъм, така че нищо не бива да те разсейва. Аз разглеждам Нептун У8, не като парите на фирмата, а като парите на клиентите, с които боравиш.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #1568 -: Август 31, 2018, 03:11:07 pm »
Благодаря ти много, Radost! Именно това е нещото, което ме безпокои по отношение на новата работа.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1569 -: Август 31, 2018, 09:54:53 pm »
В крайна сметка, ме приеха на работа на друго място. И ми дадоха да събирам документи за там. Тъй като обаче в новия ми лунар видях, че имам Марс и Плутон в 6 дом, се зачудих ще се справя ли с работата в X. Работата ще е на каса и свързана с боравене с пари. Като гледам, и в хорара има Марс и Плутон в 6 дом. Интересно, че Луната ще направи квадрат с Меркурий У2.  :017:
в лунара Марс и Плутон дават сила и активност за справяне с предизвикателства и необходими преобразувания в работотни и ежедневни задължения, в хорара Луната и У1 са в хармоничен аспект с тях, тъй че също не бива да те протесняват, а и работата ти не е производствена, за да я гледаш основно по 6д, Меркурий У2 е във взаимна рецепция по управление със Слънцето У1, Луната в сходящ хармоничен аспект с Уран У7 на МС и определено смятам, че ще си добре на работата Х и в добри отношения с колегите, по-точно колежките, които преобладават, че МС, Венера У3, Луната, Уран У7 са във венерини знаци  :)
« Последна редакция: Август 31, 2018, 09:57:51 pm от akruks »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #1570 -: Август 31, 2018, 10:02:27 pm »
Благодаря ти много, Акрукс!!!  :-*
Чувствах се много притеснен. Дано се окажеш права!
« Последна редакция: Август 31, 2018, 10:04:35 pm от Veselin »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1571 -: Август 31, 2018, 10:13:11 pm »
Благодаря ти много, Акрукс!!! 
Чувствах се много притеснен. Дано се окажеш права!
обикновено съм на прав път, дори когато греша  :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за работа
« Отговор #1572 -: Септември 23, 2018, 06:01:55 pm »
Ще се задържа ли по - дълго време в настоящата ми работа?

След като смених 4 работи в рамките на 2 месеца и половина(заради тоя университет), тук вече работя повече от месец и още не ми минават намерения пак да напускам, да чукна на дърво.  :lol_hitting: :012: Доволен съм иначе и от заплащането и това че е на 4 часа и се съобразяват с лекциите ама малко съм непредвидим напоследък, дали това не е ЛГ 8, не знам, но най - после мина.  :012:
Здравейте! Давам обратна връзка! :)
Да, задържах се по - дълго. Лятото (началото на юли)карах стаж в Уникредрит на 8 часа и успях да го съчетая с работата. Работех за целта предимно събота и неделя. Тоя стаж беше страшна пародия, изкарах точно три седмици - колкото ми трябва за университета и напуснах - даваха ми само бумащината и не искаха да ме научат на нищо интересно.
А към днешна дата, новината е, че си пуснах предизвестие за напускане и съм до 19-ти октомври  :57: Но за моите стандарти повече от половин година на една работа е добре  :57:  Сега си намерих работа по специалността и е възможно да постна някой хорар за нея ако не ме хване шубе.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за работа
« Отговор #1573 -: Септември 23, 2018, 06:12:06 pm »
Ако под по-дълго разбираш повече от 2 месеца, може, но както си уточнил поелсе, че те очаква стаж лятото, то няма как да съвместиш двете работи, макар Венера У6, У11 да е в двоен знак и Луната да е извършила хармоничен знак с нея, тя е в сходящ куинконс с Плутон У1.
Сега проверих орбисата на куинконса - 4 градуса и половина. 4 месеца и половина по - късно напускам(на лична година и личен месец 9), след като ме провокираха с една глоба за някаква малка липса в касата  :-X Обаче  доста ме притиснаха и от новата работа, не искат да ме назначат преди да ми е изтекло предизвестието ... Като цяло беше трудно решение. Можеше и още да ги изтърпя.  :012:
« Последна редакция: Септември 23, 2018, 06:15:39 pm от Теодор »

simona

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Хорари за работа
« Отговор #1574 -: Септември 24, 2018, 10:06:19 am »
Преди година съм питала хорарно, дали ще си сменя работата. Отговорът беше - не, и е така, продължавам да работя на настоящата . Сега пак питам: ще сменя ли работата си в близките месеци?