Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 335132 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #2040 -: Април 13, 2021, 01:06:18 am »
Пускам един по-замотан хорар, ако на някой му се занимава.

Въпрос: "Х (назован по име) ще помогне ли на У (назована по име) да остане на работа?"

Х е висшестоящ, У ми е колега в работата. Въпросът го задавам аз.

Благодаря  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2041 -: Април 13, 2021, 03:12:16 am »
Имам въпрос - уволнена ли съм?
Внезапно възникнаха проблеми в офиса.
внезапно и ще изчезнат проблемите, не си уволнена

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2042 -: Април 13, 2021, 03:21:49 am »
Пускам един по-замотан хорар, ако на някой му се занимава.

Въпрос: "Х (назован по име) ще помогне ли на У (назована по име) да остане на работа?"

Х е висшестоящ, У ми е колега в работата. Въпросът го задавам аз.

У гледам по 7д., ще запази работата

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Хорари за работа
« Отговор #2043 -: Април 13, 2021, 07:23:27 am »
Имам въпрос - уволнена ли съм?
Внезапно възникнаха проблеми в офиса.
внезапно и ще изчезнат проблемите, не си уволнена
Дано. Мерси, Акрукс!

ПП. Шефът е провел разследване и е установил, че действително вината не е моя. Проблемите ми се решиха.
« Последна редакция: Април 13, 2021, 10:12:33 am от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Clover

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Хорари за работа
« Отговор #2044 -: Април 19, 2021, 02:20:15 pm »
Здравейте, имам проблеми с намирането на работа. Завърших спец."Право", тъй като съм от семейство на юристи. След като завърших три години безуспешно търсих работа по специалността и не само, пускала съм CV  и за други длъжности, след като видях, че не си намирам работа по специалността се пробвах и в други сфери, също безуспешно. След три години на неуспешни опити най-накрая си намерих юридическа работа. Работих няколко дни и внезапно работодателят ми почина при което останах отново без работа тъй като фирмата беше ЕТ. От бюрото по труда ми намериха юридическа работа в едно министерство, там работих няколко месеца при което се смени министъра на това министерство и той изгони мен и още няколко души от отдела и си назначи негови хора. След това си намерих юридическа работа в една фирма,но там бях на срочен договор, след като ми изтече срока на договора който беше за 2 години, шефа отказа да ми го продължи. През това време забременях и в момента съм по майчинство. След като се върна от майчинството отново ще съм на борсата.Въпроса ми е защо така при мен не се получават нещата в работата, някакви насоки да сменя ли сферата и т.н.
Преди години ходих на астролог и тя каза, че въобще не съм за юридическата сфера, след това в хода на разговора като стана ясно, че съм от семейство на юристи каза, че не случайно душата ми се е избрала такова семейство и трябва с това да се занимавам. Каза също , че при сътурнов възврат към 29-30 години трябва да се оправят нещата кариерно. Да, но аз преди няколко години прехвърлих 30-те и оправия все още няма.
Моля, за някакви кариерни насоки или поне инфо.защо при мен така боксуват нещата и как да ги оправя. Ако се чудите защо не съм ползвала връзки, опитвала съм чрез познати, но или обещават или казват, че не ме познават мен и начина ми на работа и не искат да "рискуват". Много ще съм ви благодарна, ако ми помогнете. Прилагам натална карта .

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Хорари за работа
« Отговор #2045 -: Април 29, 2021, 10:00:13 am »
Ще остана ли на работа в настоящата ми фирма до края на годината?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #2046 -: Април 29, 2021, 11:06:15 am »
Ще остана ли на работа в настоящата ми фирма до края на годината?
ще има някакви промени, размествания, но мисля, че ще останеш, последен аспект на Луната е секстил с Юпитер.

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Хорари за работа
« Отговор #2047 -: Април 29, 2021, 11:19:39 am »
Ще остана ли на работа в настоящата ми фирма до края на годината?
ще има някакви промени, размествания, но мисля, че ще останеш, последен аспект на Луната е секстил с Юпитер.

Благодаря, Сафо  :-* Очакват се промени,много си права. Ще дам обратна връзка в края на годината

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2048 -: Април 29, 2021, 05:28:39 pm »
Преди години ходих на астролог и тя каза, че въобще не съм за юридическата сфера, след това в хода на разговора като стана ясно, че съм от семейство на юристи каза, че не случайно душата ми се е избрала такова семейство и трябва с това да се занимавам. Каза също , че при сътурнов възврат към 29-30 години трябва да се оправят нещата кариерно. Да, но аз преди няколко години прехвърлих 30-те и оправия все още няма.
Моля, за някакви кариерни насоки или поне инфо.защо при мен така боксуват нещата и как да ги оправя. Ако се чудите защо не съм ползвала връзки, опитвала съм чрез познати, но или обещават или казват, че не ме познават мен и начина ми на работа и не искат да "рискуват". Много ще съм ви благодарна, ако ми помогнете. Прилагам натална карта .
Темата тук е за хорари за работа, задава се конкретен въпрос с построена карта на въпроса за часа на задаване и мястото където се намира питащият. За разглеждане потенциала на рождения хороскоп има достатъчно други теми. Юристи има във всяка фирма и община, не е задължително да си в съда. Не виждам според картата защо да не работиш и изкарваш пари в тази сфера на дейност, смени си астролога  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2049 -: Април 29, 2021, 05:32:44 pm »
Ще остана ли на работа в настоящата ми фирма до края на годината?
да, ще останеш в същата фирма, но може да те понижат

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #2050 -: Май 13, 2021, 11:48:10 am »
Има ли опасност да изгубя работата си, както и приятелите си до края на лятото?
Сатурн в 7 дом не е ли индикатор за нерадикална карта?

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Хорари за работа
« Отговор #2051 -: Май 13, 2021, 12:40:41 pm »
Привет,
Може би ще текат промени в професионален план и имам въпрос:Ще остана ли без работа?
Благодаря предварително.
Хубав ден!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #2052 -: Май 13, 2021, 07:57:13 pm »
Привет,
Може би ще текат промени в професионален план и имам въпрос:Ще остана ли без работа?
Благодаря предварително.
Хубав ден!
Картата е от 2013г.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #2053 -: Май 13, 2021, 08:08:17 pm »
Има ли опасност да изгубя работата си, както и приятелите си до края на лятото?
Сатурн в 7 дом не е ли индикатор за нерадикална карта?
Веселин ,от какво е продиктувано питането ти?Венера на к11.Приятелите, Меркурий в близнаци нямат връзка с теб-Слънцето.К6 козирог(работата),Сатурн във водолей ,Луната ще направи тригон с него,да ,има опасност да загубиш работата,или може някаква промяна да има.Слънцето У1 тригон Плутон от 6ти дом.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Хорари за работа
« Отговор #2054 -: Май 13, 2021, 08:18:10 pm »
Привет,
Може би ще текат промени в професионален план и имам въпрос:Ще остана ли без работа?
Благодаря предварително.
Хубав ден!
Картата е от 2013г.


Много се извинявам, поправено! 🙃