Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327042 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1177
Re: Хорари за работа
« Отговор #2190 -: Март 02, 2022, 03:59:00 am »
Романтика, да, всичко ще е в нейна полза.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Хорари за работа
« Отговор #2191 -: Март 02, 2022, 06:24:11 am »
Макар и да не е най-подходящото астро време за задаване на хорарни въпроси реших да го публикувам.

Въпросът го задавам аз - "Майка ще започне ли работа в Х? Ще е удовлетворена ли?"

Има предложение за работа, но все още е само предложение - нищо официално.
Същевременно, мястото е конкурентно на предходното, в което е работила и от което си тръгна дълбоко разочарована, и буквално изгонена. Една от бившите ѝ колежки се е задействала и е започнала с разни интриги и клюки да се занимава, за да не получи официално предложение.
Аз не знам дали си струва изобщо това психическо натоварване, но я виждам, че на нея ѝ се работи...

Благодаря!
Ще започне работа,въпреки нервното напрежение.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2192 -: Март 02, 2022, 12:26:38 pm »
Макар и да не е най-подходящото астро време за задаване на хорарни въпроси реших да го публикувам.

Въпросът го задавам аз - "Майка ще започне ли работа в Х? Ще е удовлетворена ли?"

Благодаря!
Да, ще е удовлетворена от работата на това място.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за работа
« Отговор #2193 -: Март 03, 2022, 12:45:18 am »
Макар и да не е най-подходящото астро време за задаване на хорарни въпроси реших да го публикувам.

Въпросът го задавам аз - "Майка ще започне ли работа в Х? Ще е удовлетворена ли?"

Има предложение за работа, но все още е само предложение - нищо официално.
Същевременно, мястото е конкурентно на предходното, в което е работила и от което си тръгна дълбоко разочарована, и буквално изгонена. Една от бившите ѝ колежки се е задействала и е започнала с разни интриги и клюки да се занимава, за да не получи официално предложение.
Аз не знам дали си струва изобщо това психическо натоварване, но я виждам, че на нея ѝ се работи...

Благодаря!

И от мен едно да.  :)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Хорари за работа
« Отговор #2194 -: Март 07, 2022, 08:34:31 pm »
Романтика, да, всичко ще е в нейна полза.

Ще започне работа,въпреки нервното напрежение.

Да, ще е удовлетворена от работата на това място.

И от мен едно да.

ОБРАТНА ВРЪЗКА

Много благодаря на всички, които писахте!

За съжаление днес се разбра, че няма да вземат майка ми, а друг човек. Според мен има силно влияние на хора, които са повлияли. Въпреки това не очаквах подобно развитие и за пореден път не мога да разбера, защо когато питам за нея, хорарът винаги излиза обратно на това, което показва.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Хорари за работа
« Отговор #2195 -: Март 08, 2022, 05:31:56 am »
Romantika,благодаря за ОВ.Аз разгледах майка ти по твой 10дом.Упр.Меркурий в нейн 6ти сх.съвпад Сатурн,упр.6ти.Реших,че отговорът е положителен.Сега,след като има резултат и картата не е правилно разчетена,ако майката е по 10 дом и питането е "Дали ще започне работа (не по-принцип),а в Х(определено място).Х е нейн 7дом,знак риби,който се управлява от Юпитер,а Меркурий няма аспект с Юпитер.

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 74
Re: Хорари за работа
« Отговор #2196 -: Март 18, 2022, 05:10:07 pm »
 Здравейте,отново!
Бях на интервю за позиция  в сфера напълно непозната за мен. На тези, на които се спряха, ни дадоха възможност да се запознаем с работата, като ходим 3,4  дни в офиса.Беше на принципа-който издържи и май само аз останах. Отчитам следните минуси, които не знам дали ще мога да преглътна - работното време , микроклимата в офиса "мълчанието на агнетата", огромният обем от нова информация.  Въпросът ми е : Ако приема, ще се чувствам ли добре и ще се справя ли?
« Последна редакция: Март 18, 2022, 05:17:32 pm от crazylady »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2197 -: Март 18, 2022, 06:12:35 pm »
crazylady , ако заплащането оправдава минусите, логично е да се чувстваш добре, а за справянето е нужно търпение и упорита работа - Сатурн в 6д.

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 74
Re: Хорари за работа
« Отговор #2198 -: Март 18, 2022, 06:49:53 pm »
crazylady , ако заплащането оправдава минусите, логично е да се чувстваш добре, а за справянето е нужно търпение и упорита работа - Сатурн в 6д.
   
Всъщност непознаването на естеството на работа, ме заблуждава относно заплащането. Дали си струва усилията/като за една магистратура/ и времето, и заплащането ще е натежи ли на  минусите?
Благодаря,Akruks! Пак ще мисля, въпреки, че съм скептична. Търся да се хвана за нещо.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Хорари за работа
« Отговор #2199 -: Март 18, 2022, 07:08:10 pm »
Здравейте,отново!
Бях на интервю за позиция  в сфера напълно непозната за мен. На тези, на които се спряха, ни дадоха възможност да се запознаем с работата, като ходим 3,4  дни в офиса.Беше на принципа-който издържи и май само аз останах. Отчитам следните минуси, които не знам дали ще мога да преглътна - работното време , микроклимата в офиса "мълчанието на агнетата", огромният обем от нова информация.  Въпросът ми е : Ако приема, ще се чувствам ли добре и ще се справя ли?
Ще се справиш,но няма да се чувстваш добре.Луната в 1ви е много емоционално несигурна,променливи настроения,плач,вода,пот.....Меркурий ,като твой управител е в риби,падение,в 7дом ,дом на страдание,но ългов,значи ще се справиш,но няма да се чувстваш добре.Луната е сх.аспект Сатурн упр.на 6ти дом,но Сатурн е малефик.И последния аспект е квадрат с Плутон.

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 74
Re: Хорари за работа
« Отговор #2200 -: Март 18, 2022, 07:28:25 pm »
Здравейте,отново!
Бях на интервю за позиция  в сфера напълно непозната за мен. На тези, на които се спряха, ни дадоха възможност да се запознаем с работата, като ходим 3,4  дни в офиса.Беше на принципа-който издържи и май само аз останах. Отчитам следните минуси, които не знам дали ще мога да преглътна - работното време , микроклимата в офиса "мълчанието на агнетата", огромният обем от нова информация.  Въпросът ми е : Ако приема, ще се чувствам ли добре и ще се справя ли?
Ще се справиш,но няма да се чувстваш добре.Луната в 1ви е много емоционално несигурна,променливи настроения,плач,вода,пот.....Меркурий ,като твой управител е в риби,падение,в 7дом ,дом на страдание,но ългов,значи ще се справиш,но няма да се чувстваш добре.Луната е сх.аспект Сатурн упр.на 6ти дом,но Сатурн е малефик.И последния аспект е квадрат с Плутон.

Да, Сафо  и аз така го чувствам. За мен по-важна е атмосферата на работното място, а всяка работа изисква учене и опит.

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 74
Re: Хорари за работа
« Отговор #2201 -: Март 18, 2022, 07:47:34 pm »
Ха! Сега се сетих какво казваше една приятелка : "Ти си точният човек за работодателя, но той не е твоят работодател."

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за работа
« Отговор #2202 -: Март 19, 2022, 01:47:48 am »
Романтика, да, всичко ще е в нейна полза.

Ще започне работа,въпреки нервното напрежение.

Да, ще е удовлетворена от работата на това място.

И от мен едно да.

ОБРАТНА ВРЪЗКА

Много благодаря на всички, които писахте!

За съжаление днес се разбра, че няма да вземат майка ми, а друг човек. Според мен има силно влияние на хора, които са повлияли. Въпреки това не очаквах подобно развитие и за пореден път не мога да разбера, защо когато питам за нея, хорарът винаги излиза обратно на това, което показва.
Като причина мога да предположа съвпада на Кету с асцендента, а също съвпада му със звездата "Alpha Serpentis", коята дова успех последван от провал.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за работа
« Отговор #2203 -: Март 19, 2022, 01:54:16 am »
Здравейте,отново!
Бях на интервю за позиция  в сфера напълно непозната за мен. На тези, на които се спряха, ни дадоха възможност да се запознаем с работата, като ходим 3,4  дни в офиса.Беше на принципа-който издържи и май само аз останах. Отчитам следните минуси, които не знам дали ще мога да преглътна - работното време , микроклимата в офиса "мълчанието на агнетата", огромният обем от нова информация.  Въпросът ми е : Ако приема, ще се чувствам ли добре и ще се справя ли?

Струва ми се, че тези нещо ти спестяват като информация или направо те лъжат. От тях можеш да се чувстваш по - скоро използвана и употребена, без да имаш възможност да гониш собствените си цели и интереси.

Твоят У1 е заточен в дома на работодателя, а рецепция е в полза на работодателя като ти пак си "заточена".

Естеството на работата иначе може и да става, но самия работодател сякаш не е читав. :)

С колектива можеш да се напаснеш, в случай че направиш някои компромиси.
« Последна редакция: Март 19, 2022, 02:01:02 am от Теодор »

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Хорари за работа
« Отговор #2204 -: Март 19, 2022, 12:42:28 pm »
Здравейте,
Имам притеснения относно финансови постъпления, които очаквам, но за съжаление са малко под въпрос от страна на работодателя. Ще получа ли бонус през април месец?
Благодаря предварително и хубав уикенд!
 :-*