Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 331423 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #210 -: Ноември 11, 2015, 09:54:14 pm »
Здравейте,
Трябва да дам предизвестие в работата, защото в началото на 02.2016 г. ще сменяме държавата със семейството ми.
Моля за помощ при тълкуването на следния въпрос:
Кога да дам предизвестие - сега или да изчакам още около месец?

Не мога нищо да преценя по картата ::)
Ще съм благодарна ако някой се изкаже. :)
Марс у1 е във взаимна рецепция с Меркурий у3, така че е без значение кога ще подадеш предизвестието, мен ако питаш изчакай да мине средата на декември и тогава действай.

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Хорари за работа
« Отговор #211 -: Ноември 12, 2015, 08:14:51 am »
Благодаря akruks  :58:!

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Хорари за работа
« Отговор #212 -: Ноември 12, 2015, 01:06:02 pm »
Ще сключа ли договор за работа с медията, при която стажувам до 3м?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #213 -: Ноември 12, 2015, 01:11:40 pm »
Ще сключа ли договор за работа с медията, при която стажувам до 3м?

Има вероятност да те назначат, до 2 месеца.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Хорари за работа
« Отговор #214 -: Ноември 12, 2015, 01:17:02 pm »
Има вероятност да те назначат, до 2 месеца.

Ох, дано, защото засега ми харесва стажа. Благодаря, Лили  :58:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #215 -: Ноември 12, 2015, 04:14:21 pm »
Ще сключа ли договор за работа с медията, при която стажувам до 3м?
Луната у6 ще извърши хармоничен аспект с Марс У9, но по 9д освен медията, се гледа и края на работните задължения, тъй като е 4-ти от 6ти
Подписването на договор е по 3д, а Венера У3 отива към опозиция с Уран У1, вярно, че преди това ще извърши секстил със Сатурн У1, но Сатурн е основно У12- ако подпишеш договор ще има нещо нелегално, може да те назначат на хонорар, да не е на заплата и пълно осигуряване, както очакваш... Ще видиш, до 3 месеца ще се разбере- толкова ли ти е стажа или просто постави този срок за самия хорар?

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Хорари за работа
« Отговор #216 -: Ноември 12, 2015, 05:35:14 pm »
Луната у6 ще извърши хармоничен аспект с Марс У9, но по 9д освен медията, се гледа и края на работните задължения, тъй като е 4-ти от 6ти
Подписването на договор е по 3д, а Венера У3 отива към опозиция с Уран У1, вярно, че преди това ще извърши секстил със Сатурн У1, но Сатурн е основно У12- ако подпишеш договор ще има нещо нелегално, може да те назначат на хонорар, да не е на заплата и пълно осигуряване, както очакваш... Ще видиш, до 3 месеца ще се разбере- толкова ли ти е стажа или просто постави този срок за самия хорар?

Просто поставих такъв срок. Благодаря и на теб, Акрукс  :58:

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Хорари за работа
« Отговор #217 -: Ноември 12, 2015, 08:25:40 pm »
Мерси много, akruks! Чувствам се като парцал, че по цял ден съм на крак.. Дано се окажеш чрава за волята, че сега на нея разчитам

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Хорари за работа
« Отговор #218 -: Ноември 13, 2015, 09:20:25 pm »
Логичен завършек- Луната е извършила секстил с Мерка У6 в 6д и съвпад с Венера У1 в 6д, която от своя страна е извършила съвпад с Марс У7- одобрена си за назованата работа, тъй като питаш за отминало действие, отминалите аспекти дават положителен отговор- сори, че сега ти погледнах картата, но когато я пусна беше сгрешена, а после не съм видяла, че си подменила с актуална. Но получаваш бонус от мен- Новолунието днес е в съвпад с Плутон У6 в 6д на К6, секстил с Луната У2 в 7д- ще имаш нови работни задължения, воля да се справиш с тях, както и парици, и сигурни клиенти- да ти е честита новата работа!
Акрукс, утре ще им звънна, че няма да подписвам договор с тях и се отказвам... Това е необичайно за мен... 2път да се отказвам така лесно  ??? Но пък в понеделник ще почвам друга работа... Да се изнася бързо Сатурн от 6 дом, че ми писна от болести и неподходяща работа за мен... Сигурно очаква от мен да попадна на точната работа и да си обръщам здравето, ама... нЕма да е скоро...
« Последна редакция: Ноември 13, 2015, 09:23:04 pm от gerivas »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #219 -: Ноември 13, 2015, 09:23:12 pm »
Много интересен развой.

Значи затова е имало такива указания в хорара - твоят сигнификатор е слабо поставен, в знакова квадратура с работодателя. А разходящият съвпад на Луната с Венера /твоя сигнификатор/ е допринесъл за това, че са те извикали на работа.

Но не се ядосвай, значи това не е твоето място, ще намериш нещо по-добро.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Хорари за работа
« Отговор #220 -: Ноември 13, 2015, 09:32:12 pm »
Лила, не ми допадна и рабодателя, а пък колегите са прекрасни, но и начина на работа също не допадна... ???

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Хорари за работа
« Отговор #221 -: Ноември 16, 2015, 12:57:52 pm »
Здравейте всички,
тези дни предстоят промени на мястото където работя.Качвам хорар с въпрос:Ще остана ли без работа?
Ще съм благодарна за помощ в разчитането на картата и разбира се скоро ще дам и ОВ  :) /НАДЯВАМ СЕ ПОЛОЖИТЕЛНА/  :72:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #222 -: Ноември 16, 2015, 01:18:16 pm »
Здравейте всички,
тези дни предстоят промени на мястото където работя.Качвам хорар с въпрос:Ще остана ли без работа?
Ще съм благодарна за помощ в разчитането на картата и разбира се скоро ще дам и ОВ  :) /НАДЯВАМ СЕ ПОЛОЖИТЕЛНА/  :72:
Няма да останеш без работа
« Последна редакция: Ноември 16, 2015, 01:33:40 pm от akruks »

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Хорари за работа
« Отговор #223 -: Ноември 16, 2015, 01:22:45 pm »
Нщма да останеш без работа

Благодаря ти akruks.
Горе-долу до месец ще стане ясно,работя в държавна администрация и чисто документално и като процедура нещата се случват бавно.
Въпроса е,че се прави без да имаме информация...преструктуриране и точка.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #224 -: Ноември 16, 2015, 02:08:27 pm »
Качвам хорар с въпрос:Ще остана ли без работа?

Не, няма да останеш. Ако е имало намерения за съкращения на персонала, на теб ти се е разминало.

Според мен ще си запазиш работата, но и положението ти там няма да стане по-добро, поне засега.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui